Kenteken check T-050-TP
APK geldig tot mrt 2028 - 5+ eigenaars - 75.147 km (peildatum feb 2025)
15 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken T050TP
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid Renault Kadjar TCe 140 GPF (2020) – Kenteken T-050-TP
Waardebehoud Renault Kadjar TCe 140 GPF (2020) – Kenteken T-050-TP
Onderhoud Renault Kadjar TCe 140 GPF (2020) – Kenteken T-050-TP
Veiligheid Renault Kadjar TCe 140 GPF (2020) – Kenteken T-050-TP
Prestaties Renault Kadjar TCe 140 GPF (2020) – Kenteken T-050-TP
Kerngegevens
Expert Analyse & Conclusies
Wanneer we de data van deze Renault Kadjar TCe 140 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
Wegenbelasting (MRB) per Provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1437 kg en benzine.
Voor- en nadelen
Pluspunten
- Moderne en efficiënte 1.3 TCe motor met goede prestaties en koppel
- Ruime en comfortabele cabine met veel standaarduitrusting in Zen-uitvoering
- Automatische 7-traps dubbele koppeling voor soepel rijgedrag
- Redelijk zuinig verbruik voor een SUV in deze klasse
- Goede wegligging en handling voor een midi-SUV
- Redelijk behoud van marktwaarde in Nederland
Aandachtspunten
- Mogelijk verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden
- Automaat kan bij intensief gebruik schokkerig worden of defect raken
- Rijcomfort kan minder zijn door grote 19-inch wielen in sommige uitvoeringen
- Injectoren kunnen na lange tijd problemen geven
- Onderhoud en reparatie van turbo en transmissie kunnen kostbaar zijn
- Niet de meest stille motor in zijn segment
Gedetailleerde analyse
Kenteken T-050-TP is een blauwe Renault Kadjar 1.3 TCe Zen uit 2020 met een 1330cc 4-cilinder benzinemotor en automatische transmissie. Deze midi-SUV met voorwielaandrijving had een nieuwprijs van circa €34.498 en biedt een goede balans tussen prestaties en comfort.
De 1.3-liter TCe motor (motorcode vaak M282, ontwikkeld in samenwerking met Daimler) levert 103 pk (76 kW) en 240 Nm koppel. Deze motor is een compacte, directe injectie turbomotor met een 'Delta' cilinderkop ontwerp. Bekende motorproblemen zijn onder meer matig olieverbruik en soms problemen met de timing chain, hoewel die bij deze generatie minder frequent voorkomen dan bij oudere Renault-motoren. Turbo's kunnen bij intensief gebruik slijten, maar zijn over het algemeen betrouwbaar mits goed onderhoud. Injectoren kunnen bij hoge kilometerstanden verstopt raken, wat leidt tot schommelingen in stationair toerental en vermogensverlies.
De automaat is een 7-traps dubbele koppeling (EDC). Deze transmissie staat bekend om soepele schakelovergangen, maar kan bij hogere kilometerstanden problemen geven zoals schokkerig schakelen of vertragingen. Regelmatig onderhoud met versnellingsbakolie verversen is cruciaal om defecten te voorkomen. Reparatiekosten kunnen variëren van enkele honderden tot meer dan duizend euro bij grote problemen. De handling van de Kadjar is goed voor een midi-SUV, met een redelijk direct stuurgevoel en gecontroleerde carrosserierol, hoewel de 19-inch wielen in sommige uitvoeringen de rijcomfort kunnen verminderen.
Het WLTP-verbruik ligt rond de 6,3 liter per 100 km, in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 7 tot 7,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 103 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en slijtage liggen gemiddeld tussen de €500 en €800. Grotere reparaties of vervanging van onderdelen kunnen de kosten verhogen.
De Renault Kadjar 1.3 TCe Zen uit 2019 met automaat is een aantrekkelijke keuze voor wie een ruime, comfortabele en relatief zuinige midi-SUV zoekt. Let bij aankoop op onderhoudshistorie, vooral transmissie- en motoronderhoud. Controleer op olielekkages en eventuele schokkerige schakelmomenten. De marktwaarde ligt anno 2025 rond de €18.000 tot €22.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze auto behoudt redelijk zijn waarde, mede door het populaire segment en betrouwbare motor.
Deze blauwe Renault Kadjar met kenteken T-050-TP uit 2020 is een praktische en comfortabele midi-SUV met een moderne 1.3 TCe motor en automatische transmissie. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals olieverbruik en transmissieonderhoud, biedt deze uitvoering een goede prijs-kwaliteitverhouding en is geschikt voor dagelijks gebruik in Nederland.
Uitrusting
Standaarduitrusting
Optionele uitrusting
Historisch overzicht
Sleutelmomenten
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,863 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Meer events beschikbaar
APK Historie
APK keuring details: 24
APK keuring details: 07
Foto's
Voertuigstatus
Kentekenregistratie
Voertuigstatus volgens RDW
WA-Verzekering
Verzekeringsstatus voertuig
Keuringsstatus
Technische voertuigkeuring
Importstatus
Importgegevens voertuig
Technische gegevens
Krachtbron & Aandrijving
Koetswerk & Interieur
Afmetingen & Massa
Rijprestaties & Verbruik
Vragen over Renault Kadjar TCe 140 GPF (T-050-TP)
Wat is de APK status van T-050-TP?
De APK van T-050-TP is geldig tot maart 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is T-050-TP een import auto?
Ja, T-050-TP is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft T-050-TP gehad?
T-050-TP heeft 5+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is de motorcode van de 1.3 TCe motor in de Renault Kadjar 2019?
De motorcode is meestal M282, een 1.3-liter 4-cilinder turbomotor ontwikkeld in samenwerking met Daimler.
Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie van deze Kadjar?
De 7-traps dubbele koppeling automaat is over het algemeen betrouwbaar, mits regelmatig onderhoud en tijdig verversen van transmissievloeistof.
Wat is het praktijkverbruik van deze auto?
Het praktijkverbruik ligt rond de 7 tot 7,5 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-norm van circa 6,3 l/100 km.
Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?
Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten tussen €500 en €800 inclusief APK, kleine service en slijtageonderdelen.
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?
De wegenbelasting bedraagt ongeveer €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.
Wat is de huidige marktwaarde van een Renault Kadjar 1.3 TCe Zen uit 2019?
De marktwaarde ligt tussen €18.000 en €22.000, afhankelijk van kilometerstand en staat van de auto.
Mogelijke gebreken
Olieverbruik motor
De 1.3 TCe motor kan bij hogere kilometerstanden meer olie verbruiken dan normaal.
Herkenningspunten:
Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat, motorwaarschuwingen.
Automatische transmissie schokkerig schakelen
De 7-traps EDC automaat kan schokkerig schakelen of vertragingen vertonen bij slijtage.
Herkenningspunten:
Haperingen bij schakelen, schokken, vertraging in acceleratie.
Turbo slijtage
Turbo kan na intensief gebruik slijtage vertonen, wat leidt tot vermogensverlies.
Herkenningspunten:
Vermogensverlies, fluitend geluid, rook uit uitlaat.
Injectoren verstopt
Injectoren kunnen verstopt raken, wat leidt tot onregelmatige motorloop.
Herkenningspunten:
Schommelend stationair toerental, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.
Elektronische storingen
Soms storingen in elektronica zoals sensoren of infotainmentsysteem.
Herkenningspunten:
Waarschuwingslampjes, storingen in display of bediening.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Renault
Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2020) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kostenindicatie & Gebruik
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1437 kg. Dat is 20% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
Vergelijkbare Renault Kadjar TCe 140 GPF kentekens
| Voertuig | Registratie |
|---|---|