Kenteken check T-604-XT

APK geldig tot dec 2026 - 5+ eigenaars - 121.573 km (peildatum jan 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-765726
Gegenereerd op 15 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
T-604-XT
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Type
Mégane Coupé R.S.
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken T-604-XT: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Zwart
Brandstoftype
Benzine
Renault Mégane Coupé R.S. 2015

Betrouwbaarheid Renault Mégane Coupé R.S. (2015) – Kenteken T-604-XT

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud Renault Mégane Coupé R.S. (2015) – Kenteken T-604-XT

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
65

Onderhoud Renault Mégane Coupé R.S. (2015) – Kenteken T-604-XT

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
65

Veiligheid Renault Mégane Coupé R.S. (2015) – Kenteken T-604-XT

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Mégane Coupé R.S. (2015) – Kenteken T-604-XT

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
77

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 17.000 - € 20.000
Adviesprijs nieuw
€ 38.443
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
263 dagen
Eigenaarhistorie
5+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
F4R M8
Vergelijkbare voertuigen in NL
4 voertuigen
Bekeken
938 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze Renault Mégane Coupé R.S. bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1454 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Sterke en responsieve 2.0-liter turbo F4RT-motor met 265 pk.
  • Sportief en scherp weggedrag dankzij RS-onderstel en voorwielaandrijving.
  • Handgeschakelde 6-versnellingsbak voor betrokken rijervaring.
  • Relatief betaalbare onderhoudskosten voor een sportieve auto.
  • Goede veiligheidsuitrusting en degelijke bouwkwaliteit.
  • Redelijk waardebehoud op de tweedehandsmarkt.

Waar je op moet letten

  • Bekende problemen met distributieketting kunnen leiden tot dure reparaties.
  • Turbo en injectoren kunnen bij hogere kilometerstanden problemen geven.
  • Koppeling en versnellingsbak slijten bij intensief gebruik.
  • Hoger brandstofverbruik in praktijk dan WLTP-cijfers.
  • Beperkte achterbankruimte en praktische bruikbaarheid.
  • Wegenbelasting relatief hoog door vermogen en benzinemotor.

Uitgebreide analyse

Kenteken T-604-XT is een zwarte Renault Mégane Coupé Renault Sport 265 uit 2015 met een krachtige 1998cc 4-cilinder turbomotor en handgeschakelde transmissie. Deze sportieve coupé combineert dynamiek met een scherp design en een origineel nieuwprijs van circa €36.490.

De motor van deze Renault Mégane Coupé RS 265 is de 2.0-liter turbo viercilinder met motorcode F4RT. Deze 1998cc motor levert 195 kW (265 pk) en 360 Nm koppel, waarmee hij een topsnelheid van circa 255 km/u haalt en in ongeveer 6 seconden van 0 naar 100 km/u accelereert. De F4RT-motor staat bekend om zijn sterke prestaties, maar ook om enkele aandachtspunten zoals mogelijke problemen met de distributieketting en turbo. Regelmatig onderhoud en tijdige vervanging van de ketting zijn cruciaal om dure motorschade te voorkomen. Verder kunnen injectoren en olieverbruik bij hogere kilometerstanden aandacht vragen.

De handgeschakelde 6-versnellingsbak van deze Mégane RS is over het algemeen betrouwbaar, maar gebruikers melden soms slijtage aan de koppeling en synchronisatieringen, vooral bij intensief sportief gebruik. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met koppeling vervangen rond 100.000 km als veelvoorkomend. De voorwielaandrijving in combinatie met het sportonderstel zorgt voor een scherp weggedrag, maar kan bij agressief rijden onderstuur vertonen.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 7,5 tot 8,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, tussen 8,5 en 9,5 liter per 100 km, afhankelijk van rijstijl. De wegenbelasting voor een 195 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €150 tot €180 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, olie, filters en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €700 en €1.000. Grotere onderhoudsbeurten en slijtageonderdelen kunnen de kosten verhogen.

Bij aankoop van een Renault Mégane Coupé RS 265 met kenteken T-604-XT is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren op tijdige vervanging van de distributieketting en turbo-onderdelen. Controleer ook de staat van de koppeling en versnellingsbak. Let op olieverbruik en eventuele motorgeluiden die kunnen wijzen op slijtage. De marktwaarde van deze sportieve coupé ligt anno 2025 tussen €15.000 en €20.000, afhankelijk van kilometerstand en onderhoudshistorie.

Deze zwarte Renault Mégane Coupé met kenteken T-604-XT uit 2015 is een krachtige en sportieve auto met een karakteristieke 2.0 Turbo RS-motor. Met goed onderhoud biedt hij veel rijplezier, maar potentiële kopers moeten alert zijn op bekende motor- en transmissieproblemen. De auto behoudt redelijk zijn waarde en is een interessante keuze voor liefhebbers van sportieve coupés.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Navigatie €890
Leer Pakket
Metallic lak €550

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

APR 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
17 april 2024
JAN 2024

Kilometerstand

XXX,573 km geregistreerd

XXX,573 km
INFO
30 januari 2024
OKT 2023

Kilometerstand

XXX,062 km geregistreerd

XXX,062 km
INFO
26 oktober 2023
MEI 2015

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
15 mei 2015
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

APK keuring details: Het uitlaatsysteem lekt of de uitlaatgassen worden niet goed afgevoerd

25 november 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 37

7 december 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 37

Afbeeldingen

Renault Mégane Coupé R.S. 2015 – Afbeelding 1
november 2023
Renault Mégane Coupé R.S. 2015 – Afbeelding 2
november 2023
Renault Mégane Coupé R.S. 2015 – Afbeelding 3
november 2023
Renault Mégane Coupé R.S. 2015 – Afbeelding 4
november 2023
Renault Mégane Coupé R.S. 2015 – Afbeelding 5
november 2023

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 15-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 07-12-2025

Herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode F4R M8
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1998 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 265 pk (195 kW)
Trekkracht 360 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Indeling coupe
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 3 deurs
Lakkleur Zwart
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,3 m
Totale breedte 1,85 m
Voertuighoogte 1,44 m
Wielafstand 2,64 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Laadcapaciteit 422 kg
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 6,0 s
Max. snelheid 254 km/u
Verbruik gecombineerd 7,5 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 174 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over Renault Mégane Coupé R.S. (T-604-XT)

Wat is de APK status van T-604-XT?

De APK van T-604-XT is geldig tot december 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is T-604-XT een import auto?

Ja, T-604-XT is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft T-604-XT gehad?

T-604-XT heeft 5+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 2.0 Turbo RS 265 motor?

De motorcode is F4RT, een 1998cc viercilinder turbomotor met 265 pk.

Hoe betrouwbaar is de distributieketting van deze motor?

De distributieketting kan bij onvoldoende onderhoud uitrekken, wat ernstige motorschade kan veroorzaken. Vervanging rond 100.000 km wordt aanbevolen.

Wat is het praktijkverbruik van deze Renault Mégane Coupé RS 265?

In de praktijk ligt het verbruik tussen 8,5 en 9,5 liter per 100 km, afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en kleine reparaties tussen €700 en €1.000.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland voor deze auto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €150 tot €180 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde versnellingsbak?

De versnellingsbak is over het algemeen betrouwbaar, maar koppeling en synchronisatieringen kunnen slijten bij intensief gebruik.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

De marktwaarde ligt anno 2025 tussen €15.000 en €20.000, afhankelijk van kilometerstand en onderhoudshistorie.

Veel voorkomende klachten

Ernstig
Motor

Distributieketting slijtage

De distributieketting kan uitrekken of verslijten, wat kan leiden tot motorschade als het niet tijdig wordt vervangen.

Signalen:

Rammelende geluiden bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor.

Let op
Motor

Turbo falen

De turbo kan defect raken door slijtage of olievervuiling, wat leidt tot vermogensverlies en rook uit de uitlaat.

Signalen:

Vermogensverlies, fluitend geluid, verhoogd olieverbruik.

Let op
Motor

Injectoren problemen

Verstopte of lekkende brandstofinjectoren kunnen zorgen voor onregelmatige motorloop en verhoogd brandstofverbruik.

Signalen:

Schokkerige motor, slechte acceleratie, rookontwikkeling.

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Bij hogere kilometerstanden kan de motor meer olie verbruiken dan normaal, wat regelmatig bijvullen vereist.

Signalen:

Lage oliepeil, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Let op
Transmissie

Koppeling slijtage

De koppeling kan sneller slijten bij sportief gebruik, wat resulteert in slippen en moeilijk schakelen.

Signalen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2015) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1454 kg. Dat is 21% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde