Kenteken check T-877-NV
APK geldig tot okt 2026 - 2+ eigenaars - 59.307 km (peildatum nov 2024)
Er zijn 10 aandachtspunten voor T877NV
Basisgegevens
Betrouwbaarheid BMW M340i (2019) – Kenteken T-877-NV
Waardebehoud BMW M340i (2019) – Kenteken T-877-NV
Onderhoud BMW M340i (2019) – Kenteken T-877-NV
Veiligheid BMW M340i (2019) – Kenteken T-877-NV
Prestaties BMW M340i (2019) – Kenteken T-877-NV
Overzicht gegevens
Deskundige beoordeling
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze BMW M340i komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
Motorrijtuigenbelasting per regio
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze BMW op basis van 1745 kg en benzine.
Plus- en minpunten
Voordelen
- Krachtige en soepele 3.0-liter B58 motor met 275 pk
- Geavanceerde 8-traps automatische transmissie met sportieve schakeling
- Uitgebreide standaarduitrusting in Executive Edition, inclusief luxe interieur en technologie
- Vierwielaandrijving (xDrive) voor optimale grip en rijveiligheid
- Goede balans tussen sportiviteit en comfort
- Sterk waardebehoud door populariteit en kwaliteit van BMW 3-serie
Minpunten
- Mogelijk verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden
- Injecteurproblemen kunnen voorkomen bij intensief gebruik
- Hogere wegenbelasting en brandstofkosten door 275 pk sterke benzinemotor
- Onderhoud en reparaties relatief duur vergeleken met standaard modellen
- Soms storingen in elektronische rijhulpsystemen gemeld
- Turbo kan bij slecht onderhoud kwetsbaar zijn
Uitgebreide analyse
Kenteken T-877-NV is een rode BMW 3-serie M340i xDrive Executive Edition uit 2019 met een krachtige 2998cc 6-cilinder benzinemotor en automatische transmissie. Deze sportieve sedan combineert luxe met dynamische prestaties en is nieuw geleverd voor een prijs van circa €75.782.
De motor in deze BMW M340i xDrive is een 3.0-liter (2998cc) inline 6-cilinder met BMW's M TwinPower Turbo technologie, inclusief Valvetronic, Double VANOS en High Precision Injection. De motorcode voor deze 2998cc motor is B58, een moderne en robuuste krachtbron die 275 pk levert in de Executive Edition. Deze motor staat bekend om zijn soepele prestaties en relatief betrouwbare werking, hoewel er enkele aandachtspunten zijn zoals mogelijke olieverbruik en injecteurproblemen bij hogere kilometerstanden.
De M340i xDrive is uitgerust met een 8-traps Steptronic Sport automatische transmissie die soepel schakelt en bijdraagt aan de sportieve rijervaring. Bekende defecten aan deze transmissie zijn zeldzaam, maar onderhoud is essentieel om dure reparaties te voorkomen. Regelmatig vloeistofverversen wordt aanbevolen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, maar reparaties kunnen bij ernstige problemen kostbaar zijn.
Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 7,7 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond de 8,5 tot 9 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 275 pk sterke benzineauto in Nederland bedraagt circa €600 tot €700 per jaar, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €1000 en €1500. Grotere onderhoudsbeurten of onverwachte reparaties kunnen dit bedrag verhogen.
Bij aankoop van een BMW 3-serie M340i xDrive Executive Edition met kenteken T-877-NV uit 2019 is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren en te zorgen voor een volledige onderhoudshistorie. Let op tekenen van olieverbruik en laat de transmissie en turbo controleren. De Executive Edition biedt veel luxe en sportieve opties, maar houd rekening met hogere gebruikskosten dan een standaard 3-serie. Een aankoopkeuring wordt sterk aanbevolen.
Deze rode BMW 3-serie met kenteken T-877-NV uit 2019 is een krachtige en luxe sportieve sedan met een betrouwbare 2998cc motor en geavanceerde technologie. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals olieverbruik en injecteurproblemen, biedt deze M340i xDrive Executive Edition een uitstekende rijervaring en goede waardebehoud, mits goed onderhouden.
Opties
Standaard opties
Extra opties
Voertuig historie
Tijdlijn
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Volledige historie beschikbaar
Keuringsgeschiedenis
APK keuring details: 34
Voertuigfoto's
Juridische status
RDW Registratie
Kentekenregistratie Nederland
Aansprakelijkheidsverzekering
Aansprakelijkheidsdekking
APK Keuring
Periodieke veiligheidskeuring
Herkomst
Herkomst voertuig
Technische specificaties
Motor & Aandrijving
Opbouw & Indeling
Dimensies & Gewicht
Performance & Efficiëntie
Vragen over BMW M340i (T-877-NV)
Wat is de APK status van T-877-NV?
De APK van T-877-NV is geldig tot oktober 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is T-877-NV een import auto?
Ja, T-877-NV is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft T-877-NV gehad?
T-877-NV heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is de motorcode van de 2998cc motor in de BMW M340i xDrive?
De motorcode is B58, een 3.0-liter inline 6-cilinder met M TwinPower Turbo technologie.
Hoeveel verbruikt de BMW M340i xDrive in de praktijk?
Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 8,5 en 9 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-waarde van 7,7 l/100 km.
Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten voor deze BMW?
Gemiddeld tussen €1000 en €1500 per jaar, inclusief APK, service en kleine reparaties.
Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze 275 pk benzineauto in Nederland?
De wegenbelasting bedraagt ongeveer €600 tot €700 per jaar, afhankelijk van de provincie.
Zijn er bekende problemen met de automatische transmissie?
De 8-traps automaat is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij nalatig onderhoud schokkerig gaan schakelen.
Wat is de huidige marktwaarde van een BMW M340i xDrive Executive Edition uit 2019?
De marktwaarde ligt rond de €40.000 tot €50.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en staat.
Veel voorkomende klachten
Olieverbruik bij B58 motor
De 3.0-liter B58 motor kan bij hogere kilometerstanden verhoogd olieverbruik vertonen door slijtage aan zuigerveren.
Symptomen:
Regelmatig bijvullen van olie, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.
Injecteurproblemen
Hoge druk brandstofinjectoren kunnen verstopt raken of defect gaan, wat leidt tot motorstoringen.
Symptomen:
Ruw stationair draaien, vermogensverlies, motorstoringen.
Turbo slijtage
De turbo kan bij onvoldoende onderhoud of intensief gebruik slijtage vertonen, wat leidt tot vermogensverlies.
Symptomen:
Fluitend geluid, rook uit uitlaat, verminderde acceleratie.
Transmissie onderhoudsgevoeligheid
Hoewel betrouwbaar, kan de 8-traps automaat problemen krijgen bij nalatig onderhoud, zoals schokkerig schakelen.
Symptomen:
Schokkerig schakelen, vertraging bij schakelmomenten.
Elektronische rijhulpsystemen storingen
Soms storingen in systemen zoals lane assist en adaptive cruise control door softwarefouten.
Symptomen:
Waarschuwingen dashboard, uitval van rijhulpsystemen.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten BMW
Voor dit specifieke model en bouwjaar (bmw uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Financieel & Praktisch
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1745 kg. Dat is 45% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.