Kenteken check X-767-TS

APK geldig tot jun 2026 - 2+ eigenaars - 177.834 km (peildatum jan 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-144097
Gegenereerd op 17 mei 2026

Voertuiggegevens

Registratie
X-767-TS
Merk
VW Bedrijfswagens
VW Bedrijfswagens logo
Modeltype
Caddy Maxi 1.4 TSI BMT
Km-stand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken X-767-TS: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Grijs
Brandstof
Benzine
VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT 2017

Betrouwbaarheid VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT (2017) – Kenteken X-767-TS

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
43

Waardebehoud VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT (2017) – Kenteken X-767-TS

Waardebehoud
Verhouding km-stand en marktprijs
65

Onderhoud VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT (2017) – Kenteken X-767-TS

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
68

Veiligheid VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT (2017) – Kenteken X-767-TS

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
95

Prestaties VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT (2017) – Kenteken X-767-TS

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
62

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 24.000 - € 29.000
Catalogusprijs
€ 33.031
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
55 dagen
Aantal op naam
2+ eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Motor code
CZC
Soortgelijke auto's in NL
41 voertuigen
Aantal keren bekeken
731 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW Bedrijfswagens op basis van 1498 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • Ruime en flexibele interieurindeling
  • Betrouwbare EA211-motor met voldoende vermogen
  • Goede wegligging en comfortabele zitpositie
  • Relatief lage onderhoudskosten voor deze klasse
  • Goede uitrusting in Trendline-uitvoering
  • Euro 6-norm, toegankelijk voor alle milieuzones

Aandachtspunten

  • Hoger praktijkverbruik dan officieel opgegeven
  • Hogere wegenbelasting dan dieselvarianten
  • Beperkte trekcapaciteit
  • Bekende motorproblemen bij hogere kilometerstanden (timing chain, olieverbruik)
  • Minder koppel dan dieselvarianten, vooral bij belading
  • Matig tot redelijk waardebehoud

Gedetailleerde analyse

Kenteken X-767-TS is een grijze Volkswagen Caddy Maxi uit 2017 met een 1395cc benzinemotor. Dit rapport biedt een diepgaande analyse van deze specifieke MPV, inclusief technische specificaties, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelvoorkomende problemen. De informatie is gebaseerd op actuele bronnen, reviews en eigenaarservaringen.

## Motorcode & Technische Specificaties De Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TSI Trendline (2017) is uitgerust met een 1.4-liter viercilinder benzinemotor met turbo (EA211-serie). Deze motor levert 92 pk (68 kW) en is gekoppeld aan een handgeschakelde versnellingsbak. De motorcode voor deze 1395cc benzinemotor is **EA211** (meestal aangeduid als EA211 CHPA of CHPB, afhankelijk van het bouwjaar en uitvoering). Deze motor is bekend uit de Golf VII en andere modellen van de Volkswagen Groep. De motor voldoet aan de Euro 6-norm en is voorzien van directe injectie en een turbocharger[4]. ## Bekende Problemen **Timing chain (distributieketting):** De EA211-motoren hebben een kettingaandrijving. Hoewel deze over het algemeen betrouwbaar is, zijn er meldingen van vroegtijdige slijtage of geluid bij hogere kilometerstanden (vaak boven de 150.000 km). Dit kan leiden tot dure reparaties als de ketting breekt (categorie: motor, ernst: **orange**). **Turbo:** De turbo op deze motor is relatief klein en efficiënt, maar kan bij intensief gebruik of gebrekkig onderhoud problemen geven, zoals olielekkage of lagerslijtage (categorie: motor, ernst: **yellow**). **Injectoren:** Directe injectie kan op termijn leiden tot vervuiling van de inlaatkleppen (carbon buildup), wat het motorrendement vermindert. Dit is een bekend euvel bij direct ingespoten benzinemotoren (categorie: motor, ernst: **yellow**). **Oliewerbruik:** Sommige eigenaren melden hoger dan gemiddeld olieverbruik, vooral bij motoren met hogere kilometerstanden. Dit kan wijzen op slijtage van zuigerveren of turbo (categorie: motor, ernst: **orange**). ## Transmissie & Onderhoud De handgeschakelde versnellingsbak (meestal 5-versnellingen) in de Caddy Maxi 1.4 TSI is over het algemeen betrouwbaar. Bekende defecten zijn beperkt, maar versnellingsbakolie dient wel tijdig vervangen te worden (elke 60.000 km). Reparaties aan de versnellingsbak zijn zeldzaam, maar indien nodig kost een revisie of vervanging al snel €1.500-€2.500. Onderhoudskosten zijn relatief laag voor deze klasse: een kleine beurt kost circa €200, een grote beurt €400. APK-kosten bedragen ongeveer €35-€50 per jaar.

## Transmissie & Rijgedrag De Caddy Maxi 1.4 TSI met handbak biedt soepele schakelingen en voldoende koppel voor dagelijks gebruik. Het rijgedrag is comfortabel, mede dankzij de voorwielaandrijving en onafhankelijke voorwielophanging. Het stuurgedrag is licht en direct, wat de auto geschikt maakt voor zowel stadsverkeer als langere ritten.

## Verbruik, Marktwaarde & Wegenbelasting **Verbruik (WLTP vs praktijk):** Officieel (WLTP) verbruikt de Caddy Maxi 1.4 TSI ongeveer 6,0-6,5 l/100 km. In de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, afhankelijk van rijstijl en belading: 7,0-8,0 l/100 km is realistisch voor gemengd gebruik. Dit is hoger dan de dieselvarianten, maar lager dan veel vergelijkbare benzine-MPV’s. **Marktwaarde & Waardebehoud:** De nieuwprijs van deze uitvoering was €31.920. De huidige marktwaarde (2025) voor een goed onderhouden exemplaar met gemiddelde kilometerstand ligt tussen de €10.000 en €14.000, afhankelijk van staat, onderhoudshistorie en uitrusting. Het waardebehoud is matig tot redelijk voor een MPV in deze klasse. **Wegenbelasting:** Voor een benzineauto van 92 pk in Nederland betaal je in 2025 circa €48 per maand (€576 per jaar) aan motorrijtuigenbelasting. Dit is aanzienlijk hoger dan voor een vergelijkbare diesel (vanaf €25 per maand). **Onderhoudskosten per jaar:** Reken op gemiddeld €600-€900 per jaar aan onderhoud, APK, kleine reparaties en banden. Dit is inclusief de jaarlijkse APK (€35-€50), olie- en filterverversing (€200-€400) en incidentele reparaties.

## Voor- en Nadelen **Voordelen** - Ruime en flexibele interieurindeling, ideaal voor gezinnen of zakelijk gebruik - Betrouwbare EA211-motor met voldoende vermogen voor dagelijks gebruik - Goede wegligging en comfortabele zitpositie - Relatief lage onderhoudskosten voor een MPV in deze klasse - Goede uitrusting in Trendline-uitvoering (airco, elektrische ramen, centrale vergrendeling) - Euro 6-norm, dus toegankelijk voor alle milieuzones in Nederland **Nadelen** - Hoger praktijkverbruik dan officieel opgegeven - Hogere wegenbelasting dan dieselvarianten - Beperkte trekcapaciteit (maximaal 1.200 kg, afhankelijk van uitvoering) - Bekende motorproblemen bij hogere kilometerstanden (timing chain, olieverbruik) - Minder koppel dan dieselvarianten, vooral bij volledige belading - Matig tot redelijk waardebehoud

Deze grijze Volkswagen Caddy Maxi met kenteken X-767-TS uit 2017 is een praktische en veelzijdige MPV, geschikt voor gezinnen en ondernemers die ruimte en flexibiliteit zoeken. De 1.4 TSI benzinemotor biedt voldoende vermogen voor dagelijks gebruik, maar het verbruik en de wegenbelasting zijn hoger dan bij dieselvarianten. Onderhoudskosten zijn redelijk, maar let op bekende motorproblemen bij hogere kilometerstanden. De marktwaarde is matig, maar de auto blijft populair vanwege zijn praktische karakter en betrouwbaarheid bij goed onderhoud.

Uitrusting

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Collision Warning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

High-beam Assistant €159
Mistlampen €179
Bochtverlichting Pakket
Variabele lichtverdeling Pakket
Xenon verlichting €899
Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Adaptive Cruise Control €274
Vermoeidheidsherkenning Pakket
Airconditioning €1511
Parkeerhulp €422
Parkeerassistent €779
Navigatie €1267
Lichtmetalen velgen €685
Metallic lak €631

Voertuiggeschiedenis

Sleutelmomenten

JUN 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
8 juni 2024
FEB 2024

Kilometerstand

XXX,834 km geregistreerd

XXX,834 km
INFO
1 februari 2024
MEI 2017

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
8 mei 2017
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

20 mei 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 36

7 juni 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 48

Beeldmateriaal

VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT 2017 – Afbeelding 1
februari 2024
VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT 2017 – Afbeelding 2
februari 2024
VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT 2017 – Afbeelding 3
februari 2024
VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT 2017 – Afbeelding 4
februari 2024
VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT 2017 – Afbeelding 5
februari 2024

Voertuigstatus

Voertuigregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Voertuigstatus: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Laatst gewijzigd:

WA-Verzekering

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Huidige dekking: WA-verzekerd
Gecontroleerd op: 17-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 07-06-2025

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Geïmporteerd
Voertuigherkomst: Geïmporteerde auto (Premium)
Oorsprong: Premium
Eerste toelating:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motor code CZC
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 1395 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Vermogen (kW) 125 pk (92 kW)
Draaimoment 220 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Versnellingsbak Handgeschakeld
Euroklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Type voertuig Personenauto
Koetswerk Niet beschikbaar
Interieurtype MPV
Zitplaatsen 7 zitplaatsen
Deuren 5 deurs
Buitenkleur Grijs
Versie Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Import

Maten & Massa

Voertuiglengte 4,98 m
Voertuigbreedte 1,79 m
Totale hoogte 1,87 m
Asafstand 3,01 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading 595 kg
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Acceleratietijd 11,3 s
Topsnelheid 185 km/u
Brandstofverbruik mix 5,9 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 135 g/km
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT (X-767-TS)

Wat is de APK status van X-767-TS?

De APK van X-767-TS is geldig tot juni 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is X-767-TS een import auto?

Ja, X-767-TS is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft X-767-TS gehad?

X-767-TS heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is het praktijkverbruik van de Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TSI?

Het praktijkverbruik ligt tussen de 7,0 en 8,0 l/100 km bij gemengd gebruik, terwijl het officiële WLTP-verbruik rond de 6,0-6,5 l/100 km ligt.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

Voor een benzineauto van 92 pk betaal je in 2025 circa €48 per maand (€576 per jaar) aan motorrijtuigenbelasting.

Wat zijn de belangrijkste onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld €600-€900 per jaar, inclusief APK, olie- en filterverversing, banden en kleine reparaties.

Wat is de huidige marktwaarde van een Caddy Maxi 1.4 TSI uit 2015?

Tussen de €10.000 en €14.000, afhankelijk van staat, kilometerstand en onderhoudshistorie.

Zijn er bekende motorproblemen bij deze uitvoering?

Ja, vooral timing chain slijtage, olieverbruik en incidenteel turbo- of injectorproblemen bij hogere kilometerstanden.

Is deze auto geschikt voor de milieuzone?

Ja, de Euro 6-norm maakt deze auto toegankelijk voor alle milieuzones in Nederland.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Timing chain (distributieketting) slijtage

Vroegtijdige slijtage of geluid bij hogere kilometerstanden

Herkenningspunten:

Tikgeluid, motorstoring

Minimaal
Motor

Turbo problemen

Olielekkage of lagerslijtage bij intensief gebruik

Herkenningspunten:

Vermogensverlies, blauwe rook

Minimaal
Motor

Injector / carbon buildup

Vervuiling inlaatkleppen door directe injectie

Herkenningspunten:

Onregelmatig stationair toerental, vermogensverlies

Belangrijk
Motor

Oliewerbruik

Hoger dan gemiddeld olieverbruik bij hogere kilometerstanden

Herkenningspunten:

Olielampje, regelmatig bijvullen

Minimaal
Transmissie

Versnellingsbak (incidenteel)

Incidenteel koppelingsslijtage of versnellingsbakrevisie

Herkenningspunten:

Moeilijk schakelen, koppelingsgeur

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW Bedrijfswagens

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw bedrijfswagens uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1498 kg. Dat is 25% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke VW Bedrijfswagens Caddy Maxi 1.4 TSI BMT modellen

Voertuig Registratie