Kenteken check X-876-GH

APK geldig tot nov 2026 - 3+ eigenaars - 46.482 km (peildatum mrt 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-192160
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Kentekenplaat
X-876-GH
Automerk
Renault
Renault logo
Type
Captur TCe 140 GPF
NAP-oordeel
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken X-876-GH: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Wit
Type brandstof
Elektriciteit
Renault Captur TCe 140 GPF 2022

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken X-876-GH

Betrouwbaarheid
Op basis van RDW-data en modelhistorie
100

Waardebehoud Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken X-876-GH

Restwaarde
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken X-876-GH

Onderhoud
Verwachte servicekosten per jaar
70

Veiligheid Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken X-876-GH

Veiligheid
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Captur TCe 140 GPF (2022) – Kenteken X-876-GH

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
77

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 21.000 - € 26.000
Nieuwprijs
€ 33.804
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
254 dagen
Eigenaarhistorie
3+ eigenaars
Keuring verloopt
Eerder als taxi
Nee
Motortype-code
H5H E4
Vergelijkbare kentekens
10 voertuigen
Keren opgezocht
198 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze Renault Captur TCe 140 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1320 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Lage brandstofkosten
  • Ruime interieurruimte
  • Aantrekkelijke prijs
  • Goede maneuverabiliteit in stedelijke gebieden
  • Mild-hybrid technologie voor verbeterde efficiëntie

Minpunten

  • Beperkte headroom achterin
  • Stugge vering
  • Geen uitgebreide opties voor het interieur
  • Windgeruis rond de spiegels

Volledige analyse

Kenteken X-876-GH is een witte Renault Captur uit 2022 met een 1330cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een mild-hybrid benzinemotor en is voorwielaangedreven. De nieuwprijs van deze variant was €32.004. In dit rapport vindt u informatie over de motorcode, bekende problemen, transmissie, verbruik, marktwaarde, onderhoudskosten en wegenbelasting.

De Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno heeft een 1.3-liter turbocharged motor met een vermogen van 103 kW (140 pk) en een koppel van 260 Nm. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een variant van de TCe-motoren van Renault.

De transmissie is handmatig en er zijn geen specifieke bekende defecten gemeld voor deze versie. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn over het algemeen laag, maar regelmatige oliecontroles en bandenspanning zijn essentieel voor een soepele werking.

Het gemiddelde brandstofverbruik volgens de fabrikant is 5,8 l/100 km, maar in de praktijk kan dit variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van de Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno uit 2022 ligt rond de €20.000 tot €25.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld €500 tot €800 voor APK en service.

De Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno biedt een goede balans tussen stijl, efficiency en praktische ruimte. Voordelen zijn de lage brandstofkosten, ruime interieurruimte en een aantrekkelijke prijs. Nadelen zijn de beperkte headroom achterin en een wat stugge vering.

Deze witte Renault Captur met kenteken X-876-GH uit 2022 is een aantrekkelijke optie voor wie een compacte SUV zoekt met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Echter, potentiële kopers moeten rekening houden met de beperkte achterruimte en het verbruik in de praktijk.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Extra opties

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €200
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €600

Voertuig historie

Tijdlijn

JAN 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
30 januari 2026
NOV 2023

Kilometerstand

XXX,871 km geregistreerd

XXX,871 km
INFO
8 november 2023
NOV 2022

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
21 november 2022
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

Voertuigfoto's

Renault Captur TCe 140 GPF 2022 – Afbeelding 1
maart 2026

Juridische status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Niet verzekerd
Status: Geen dekking
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 21-11-2025

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Geïmporteerd
Status: Buitenlands kenteken (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code H5H E4
Brandstoftype Elektriciteit
Slagvolume 1333 cm3
Cilinderaantal 4 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 140 pk (103 kW)
Maximaal koppel 260 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Automaat
Milieusticker Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw Onbekend
Opzet hatchback
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lakkleur Wit
Uitvoering Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Import

Dimensies & Gewicht

Lengte bumper tot bumper 4,23 m
Breedte excl. spiegels 1,8 m
Hoogte 1,58 m
Wielafstand 2,64 m
Gewicht van de auto Onbekend
Toegestaan totaalgewicht Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht geremd Onbekend

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 9,2 s
Topsnelheid begrensd 196 km/u
Gecombineerd verbruik 5,3 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 131 g/km
Brandstof Elektriciteit
Inhoud tank Onbekend

Vragen over Renault Captur TCe 140 GPF (X-876-GH)

Wat is de APK status van X-876-GH?

De APK van X-876-GH is geldig tot november 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is X-876-GH een import auto?

Ja, X-876-GH is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft X-876-GH gehad?

X-876-GH heeft 3+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de topsnelheid van de Renault Captur 1.3 Mild Hybrid 140 Techno?

De topsnelheid is 122 mph (196 km/h).

Wat is het gemiddelde brandstofverbruik?

Volgens de fabrikant is het gemiddelde verbruik 5,8 l/100 km.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

Rond de €20.000 tot €25.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld €500 tot €800 voor APK en service.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met 103 pk in Nederland is afhankelijk van de provincie en het type belasting (bijv. BPM, MRB). Voor een benzineauto met een CO2-uitstoot van ongeveer 120 g/km (WLTP) kan de MRB ongeveer €200 tot €300 per jaar bedragen.

Wat is de capaciteit van de brandstoftank?

De brandstoftank heeft een capaciteit van ongeveer 45 liter.

Veel voorkomende klachten

Laag risico
Motor

Timing Chain

Er zijn geen specifieke problemen met de timing chain gemeld voor deze motor.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen

Laag risico
Motor

Turbo

Geen specifieke problemen met de turbo gemeld.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen

Laag risico
Motor

Injectoren

Geen specifieke problemen met de injectoren gemeld.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen

Laag risico
Motor

Olieverbruik

Er zijn geen specifieke problemen met olieverbruik gemeld voor deze motor.

Symptomen:

Geen specifieke symptomen

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2022) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1320 kg. Dat is 10% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Captur TCe 140 GPF in Nederland

Type Plaat