Kenteken check X-940-VV
APK geldig tot okt 2026 - 2+ eigenaars - 85.171 km (peildatum feb 2024)
Er zijn 10 aandachtspunten voor X940VV
Kerninfo
Betrouwbaarheid Volvo XC40 D3 (2019) – Kenteken X-940-VV
Waardebehoud Volvo XC40 D3 (2019) – Kenteken X-940-VV
Onderhoud Volvo XC40 D3 (2019) – Kenteken X-940-VV
Veiligheid Volvo XC40 D3 (2019) – Kenteken X-940-VV
Prestaties Volvo XC40 D3 (2019) – Kenteken X-940-VV
Voertuigoverzicht
Analyse & Inzichten
Een blik op de RDW-registratie van deze Volvo XC40 D3 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Volvo op basis van 1650 kg en diesel.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Luxe Inscription-uitvoering met veel standaard uitrusting
- Betrouwbare en zuinige 2.0 D3 dieselmotor
- Goed verbruik voor een SUV van dit formaat
- Ruim en praktisch interieur met hoge zitpositie
- Scandinavisch design en hoogwaardige afwerking
- Goed waardebehoud op de Nederlandse occasionmarkt
Nadelen
- Hoge wegenbelasting door dieselmotor (ca. €88/maand)
- Alleen voorwielaandrijving, geen AWD in deze uitvoering
- Beperkte trekkracht (110pk)
- Onderhoud bij dealer relatief duur
- Geen plug-in hybride of elektrische variant
- Minder fiscaal voordeel dan PHEV of elektrische modellen
Diepgaande beoordeling
Kenteken X-940-VV is een zwarte Volvo XC40 uit 2019 met een 1969cc 4-cilinder dieselmotor (110pk), handgeschakelde versnellingsbak en voorwielaandrijving. Deze Inscription-uitvoering biedt luxe, comfort en Scandinavisch design in een midi-SUV formaat. Nieuwprijs was €49.095. Dit rapport geeft een volledig beeld van techniek, praktijk, onderhoud, marktwaarde en veelvoorkomende problemen.
## Motor & Techniek **Motorcode:** De 2.0 D3 diesel in de Volvo XC40 2019 heeft motorcode **D4204T**. Dit is een 1969cc (2.0 liter) 4-cilinder common-rail turbodiesel met 110pk (81kW)[6]. De motor is gebaseerd op Volvo’s modulaire VEA-architectuur, bekend van andere Volvo- en Geely-modellen. **Bekende problemen:** - **Timing chain:** Geen wijdverspreide meldingen van voortijdige slijtage of breuk (yellow). - **Turbo:** Incidentele meldingen van turbo-problemen bij hoge kilometerstanden, vooral bij onregelmatig onderhoud (orange). - **Injectoren:** Geen structurele problemen bekend, maar bij storingen zijn reparaties kostbaar (yellow). - **Olieverbruik:** Geen bekende structurele olieverbruikproblemen bij deze motor, mits tijdig onderhouden (yellow). **Transmissie:** De handgeschakelde 6-bak (voorwielaandrijving) is betrouwbaar en kent weinig bekende defecten. Onderhoudskosten zijn laag; een jaarlijkse oliebeurt en eventueel koppelingsrevisie na 150.000+ km. Geen bekende recalls of veelvoorkomende mankementen (yellow).
## Transmissie & Rijgedrag De Volvo XC40 2019 met kenteken X-940-VV heeft een 6-versnellings handbak en voorwielaandrijving. De schakelervaring is soepel en direct, passend bij het comfortabele karakter van de auto. De voorwielaandrijving zorgt voor een lager gewicht en betere brandstofefficiency ten opzichte van AWD-varianten. Onderhoudskosten zijn beperkt: jaarlijkse oliebeurt, eventueel koppeling na zeer hoge kilometerstanden. Geen bekende structurele problemen met de handbak in deze uitvoering.
## Praktijkverbruik & Kosten **Verbruik (WLTP vs praktijk):** - **WLTP:** 5,5 l/100 km (18,2 km/l)[7]. - **Praktijk:** Reken op 6,0–6,5 l/100 km (15,4–16,7 km/l) bij normaal gebruik, afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. **Wegenbelasting:** Voor een diesel met 110pk in Nederland betaal je in 2025 circa €88 per maand (€1.056 per jaar), afhankelijk van gewicht en CO2-uitstoot. **Onderhoudskosten per jaar:** - **APK:** €35–€50. - **Onderhoudsbeurt (middelgroot/large):** €250–€400 per jaar (afhankelijk van dealer/garage). - **Reparaties:** Geen structurele problemen, incidentele kosten voor remmen, banden, ophanging. **Marktwaarde & Waardebehoud:** Een Volvo XC40 2.0 D3 Inscription 2019 met kenteken X-940-VV heeft anno 2025 een marktwaarde van circa €20.000–€25.000, afhankelijk van kilometerstand, staat en onderhoudshistorie. Het waardebehoud is goed tot zeer goed voor een premium midi-SUV; na 7 jaar blijft circa 50% van de nieuwprijs over.
## Voor- en Nadelen **Voordelen** - **Luxe uitvoering:** Inscription-trim biedt hoogwaardige materialen, comfort en veel standaard uitrusting. - **Betrouwbare motor:** De 2.0 D3 is bewezen robuust bij goed onderhoud. - **Goed verbruik:** Voor een SUV van dit formaat is het dieselverbruik laag. - **Ruim interieur:** Hoge zitpositie, praktische opbergmogelijkheden en ruime kofferbak. - **Scandinavisch design:** Tijdloze, hoogwaardige uitstraling binnen en buiten. - **Goed waardebehoud:** Premium merk, gewild op de occasionmarkt. **Nadelen** - **Wegenbelasting:** Diesel is duurder in belasting dan benzine of hybride. - **Geen AWD:** Alleen voorwielaandrijving in deze uitvoering, minder geschikt voor offroad. - **Beperkte trekkracht:** 110pk is voldoende, maar niet sportief. - **Onderhoud bij dealer:** Kan duurder zijn dan bij onafhankelijke garage. - **Geen plug-in hybride:** Minder fiscaal voordeel dan PHEV-varianten. - **Geen full-electric:** Geen emissievrije aandrijving.
Deze zwarte Volvo XC40 met kenteken X-940-VV uit 2019 is een luxe, betrouwbare en praktische midi-SUV met een zuinige dieselmotor en handgeschakelde versnellingsbak. De auto combineert Scandinavisch design, comfort en een goed verbruik, maar kent wel hogere vaste lasten door de dieselmotor. Het waardebehoud is uitstekend en onderhoudskosten zijn redelijk, mits tijdig en correct onderhouden. Ideaal voor gezinnen die waarde hechten aan comfort, ruimte en betrouwbaarheid, zonder de behoefte aan all-wheel drive of elektrische aandrijving.
Uitrusting
Basisuitrusting
Optionele uitrusting
Voertuiggeschiedenis
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,171 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
Band met laag profiel
APK keuring details: Band met laag profiel
Beeldmateriaal
Eigenaar en status
Kentekenregistratie
Voertuigstatus volgens RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Technische voertuigkeuring
Import Status
Oorsprong van het voertuig
Technische gegevens
Aandrijflijn
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Snelheid & Brandstof
Vragen over Volvo XC40 D3 (X-940-VV)
Wat is de APK status van X-940-VV?
De APK van X-940-VV is geldig tot oktober 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is X-940-VV een import auto?
Ja, X-940-VV is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft X-940-VV gehad?
X-940-VV heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Hoeveel kost de wegenbelasting voor een Volvo XC40 2.0 D3 (110pk) in Nederland?
Circa €88 per maand (€1.056 per jaar) in 2025, afhankelijk van gewicht en CO2-uitstoot.
Wat is het praktijkverbruik van de Volvo XC40 2.0 D3?
Praktijkverbruik ligt tussen 6,0 en 6,5 l/100 km (15,4–16,7 km/l), WLTP is 5,5 l/100 km[7].
Wat is de huidige marktwaarde van een Volvo XC40 2.0 D3 Inscription uit 2018?
Tussen €20.000 en €25.000, afhankelijk van staat en kilometerstand.
Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde versnellingsbak?
Nee, de handbak is betrouwbaar en kent weinig bekende defecten.
Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?
APK €35–€50, onderhoudsbeurt €250–€400, incidentele reparaties afhankelijk van gebruik.
Is de Volvo XC40 2.0 D3 geschikt als gezinsauto?
Ja, door het ruime interieur, hoge zitpositie, praktische opbergmogelijkheden en betrouwbaarheid is dit een uitstekende gezins-SUV.
Veelvoorkomende problemen
Turbo-problemen
Incidenteel turbo-lekkage of defect bij hoge kilometerstanden
Herkenningspunten:
Verminderde prestaties, rookontwikkeling
Injector-storingen
Kostbare reparaties bij defecte injectoren
Herkenningspunten:
Onregelmatig stationair, storingslampje
Olieverbruik
Geen structureel probleem, maar bij verwaarlozing mogelijk
Herkenningspunten:
Oliewaarschuwing, regelmatig bijvullen
Elektronica/storingsmeldingen
Incidenteel storingsmeldingen in boordcomputer
Herkenningspunten:
Waarschuwingslampjes, tijdelijke storingen
Ophanging/ophangrubbers
Slijtage ophangrubbers na 100.000+ km
Herkenningspunten:
Rammelend geluid, minder comfort
Milieuzones Toegestaan
Met deze diesel mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Volvo
Voor dit specifieke model en bouwjaar (volvo uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1650 kg. Dat is 38% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.