Kenteken check XP-854-S

APK geldig tot feb 2027 - 7 eigenaars - 141.509 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-999404
Gegenereerd op 15 mei 2026

Basisgegevens

Kentekenplaat
XP-854-S
Automerk
Renault
Renault logo
Type
Kadjar TCe 160 GPF
NAP-oordeel
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken XP-854-S: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Wit
Brandstoftype
Benzine
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Kadjar TCe 160 GPF (2019) – Kenteken XP-854-S

Betrouwbaarheid
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud Renault Kadjar TCe 160 GPF (2019) – Kenteken XP-854-S

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
65

Onderhoud Renault Kadjar TCe 160 GPF (2019) – Kenteken XP-854-S

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
65

Veiligheid Renault Kadjar TCe 160 GPF (2019) – Kenteken XP-854-S

Veiligheid
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Kadjar TCe 160 GPF (2019) – Kenteken XP-854-S

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
77

Overzicht gegevens

Indicatieprijs
€ 23.000 - € 29.000
Nieuwprijs
€ 37.905
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
323 dagen
Eigenaarhistorie
7+ eigenaars
Keuring verloopt
Eerder als taxi
Nee
Motortype-code
H5H B4
Vergelijkbare kentekens
265 voertuigen
Bekeken
434 keer

Deskundige beoordeling

Wanneer we de data van deze Renault Kadjar TCe 160 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (7 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1437 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Moderne 1.3-liter TCe turbomotor met goede balans tussen vermogen en zuinigheid
  • Comfortabele en ruime cabine met degelijke afwerking in Black Edition
  • Automatische 7-traps EDC transmissie voor soepel rijgedrag
  • Goede veiligheidsuitrusting en rijhulpsystemen standaard aanwezig
  • Redelijk waardebehoud door populariteit van midi-SUV segment
  • Relatief lage wegenbelasting voor 117 pk benzinemotor

Minpunten

  • Mogelijk verhoogd olieverbruik bij sommige motoren
  • Sporadische problemen met timingketting, vooral bij hoge kilometerstanden
  • Automaat kan bij lage snelheden schokkerig schakelen
  • Onderhoud en reparatie van automaat kunnen prijzig zijn
  • Praktijkverbruik ligt vaak hoger dan WLTP-cijfers
  • Beperkte keuze in motorvarianten en transmissies bij dit modeljaar

Uitgebreide analyse

Kenteken XP-854-S is een witte Renault Kadjar 1.3 TCe Black Edition uit 2019 met een 1330cc 4-cilinder turbomotor en een automatische transmissie. Deze midi-SUV met voorwielaandrijving heeft een nieuwprijs van circa €37.670 en levert 117 pk vermogen, wat zorgt voor een goede balans tussen prestaties en zuinigheid.

De motor in deze Renault Kadjar is de 1.3-liter TCe turbomotor met motorcode H5Ht, een viercilinder benzinemotor ontwikkeld in samenwerking met Daimler. Deze 1330cc motor levert 117 pk (86 kW) en is bekend om zijn relatief soepele prestaties en redelijke zuinigheid. De motor is voorzien van directe injectie en turbo, wat zorgt voor een goede respons en efficiëntie. Bekende problemen met deze motor zijn onder meer matig olieverbruik en soms problemen met de timingketting, hoewel die laatste minder frequent voorkomt dan bij oudere motoren. Turboproblemen en defecte brandstofinjectoren zijn zeldzamer maar komen sporadisch voor bij hogere kilometerstanden.

De automaat in deze uitvoering is meestal een 7-traps EDC (dubbelkoppeling) transmissie. Deze automaat staat bekend als redelijk soepel, maar kan bij sommige exemplaren klachten geven over schokkerig schakelen of vertraging bij lage snelheden. Onderhoudskosten voor de automaat zijn gemiddeld, met periodieke vervanging van transmissievloeistof aanbevolen rond de 60.000 tot 80.000 km. Ernstige defecten aan de transmissie zijn zeldzaam maar kunnen kostbaar zijn om te repareren.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,5 tot 7,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor deze 117 pk sterke benzineauto bedraagt in Nederland ongeveer €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €600 en €900. Grotere reparaties of slijtageonderdelen kunnen extra kosten met zich meebrengen.

De Renault Kadjar 1.3 TCe Black Edition uit 2019 is een aantrekkelijke keuze voor wie een comfortabele en redelijk zuinige midi-SUV zoekt met een goede uitrusting. Let bij aankoop op een volledige onderhoudshistorie, vooral met betrekking tot de timingketting en transmissie. Controleer ook op eventuele olieverbruikproblemen en laat de automaat goed testen. De marktwaarde ligt momenteel gemiddeld voor deze klasse, met een redelijk waardebehoud dankzij de populariteit van de SUV-categorie.

Deze witte Renault Kadjar met kenteken XP-854-S uit 2019 is een praktische en comfortabele midi-SUV met een moderne 1.3 TCe motor en automatische transmissie. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals olieverbruik en transmissieonderhoud, biedt deze auto een goede balans tussen prestaties, comfort en kosten. Voor Nederlandse autokopers die een betrouwbare en goed uitgeruste SUV zoeken, is dit model een solide optie.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Extra opties

Led verlichting €800
Lane Change Assistant Pakket
Noodremassistentie Pakket
Collision Warning Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €650

Voertuig historie

Gebeurtenissen

OKT 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
24 oktober 2025
OKT 2023

Kilometerstand

XXX,000 km geregistreerd

XXX,000 km
INFO
22 oktober 2023
OKT 2023

Kilometerstand

XXX,343 km geregistreerd

XXX,343 km
INFO
22 oktober 2023
MEI 2023

Kilometerstand

XXX,500 km geregistreerd

XXX,500 km
INFO
20 mei 2023
FEB 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
27 februari 2019
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

13 januari 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 25

7 februari 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 51

Voertuigfoto's

Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 1
mei 2023
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 2
mei 2023
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 3
mei 2023
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 4
mei 2023
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 5
mei 2023
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 6
juli 2025
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 7
juli 2025
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2019 – Afbeelding 8
juli 2025

+22

Registratie & Status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 15-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 27-02-2026

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Nederlandse Markt
Status: Van Nederlandse bodem
Geregistreerd in: Nederland
Datum eerste registratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code H5H B4
Aandrijftype Benzine
Cilindervolume 1332 cm3
Cilinderaantal 4 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 159 pk (117 kW)
Maximaal koppel 260 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Transmissie Automaat
Milieusticker N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Opzet stationwagen
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lakkleur Wit
Uitvoering N.v.t.
Subtype N.v.t.
Oorsprong Nederland

Dimensies & Gewicht

Lengte bumper tot bumper 4,49 m
Breedte excl. spiegels 1,84 m
Hoogte 1,62 m
Afstand tussen assen 2,65 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 9,3 s
Topsnelheid begrensd 210 km/u
Gecombineerd verbruik 5,6 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 149 g/km
Brandstof Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over Renault Kadjar TCe 160 GPF (XP-854-S)

Wat is de APK status van XP-854-S?

De APK van XP-854-S is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is XP-854-S een import auto?

Nee, XP-854-S is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft XP-854-S gehad?

XP-854-S heeft 7 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.3 TCe motor in de Renault Kadjar 2019?

De motorcode is H5Ht, een 1.3-liter viercilinder turbomotor ontwikkeld samen met Daimler.

Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie van deze Kadjar?

De 7-traps EDC automaat is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij lage snelheden schokkerig schakelen; regelmatig onderhoud is belangrijk.

Wat is het praktijkverbruik van deze auto?

Het praktijkverbruik ligt rond 6,5 tot 7,0 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-cijfers van circa 5,5-6,0 l/100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld tussen €600 en €900 per jaar, inclusief APK, service en kleine reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland voor deze auto?

Ongeveer €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht.

Zijn er bekende motorproblemen waar ik op moet letten?

Ja, verhoogd olieverbruik en timingkettingproblemen kunnen voorkomen, vooral bij hoge kilometerstanden.

Veel voorkomende klachten

Matig risico
Motor

Olieverbruik motor

Sommige 1.3 TCe motoren vertonen verhoogd olieverbruik, mogelijk door zuigerveren of klepafdichtingen.

Symptomen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat, motorwaarschuwingen.

Hoog risico
Motor

Timingketting slijtage

De timingketting kan bij hoge kilometerstanden uitrekken of slijten, wat leidt tot motorstoringen.

Symptomen:

Tikkend geluid uit motor, motorstoringen, startproblemen.

Laag risico
Transmissie

Automaat schokkerig schakelen

De 7-traps EDC automaat kan schokkerig schakelen bij lage snelheden of in stop-and-go verkeer.

Symptomen:

Haperingen bij schakelen, schokken tijdens optrekken.

Matig risico
Motor

Turbo problemen

Sporadische storingen aan de turbo, zoals lag of vermogensverlies, vooral bij hoge kilometerstanden.

Symptomen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, waarschuwingslampje motor.

Matig risico
Motor

Brandstofinjectoren vervuiling

Injectoren kunnen verstopt raken, wat leidt tot onregelmatige motorloop.

Symptomen:

Schokkerige motor, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1437 kg. Dat is 20% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Kadjar TCe 160 GPF in Nederland

Type Plaat