Kenteken check XR-DV-99

APK geldig tot feb 2027 - 2+ eigenaars - 32.000 km (peildatum aug 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-763028
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Nummerplaat
XR-DV-99
Automerk
VW
VW logo
Type
Lupo 1.0
NAP-oordeel
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken XR-DV-99: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Rood
Type brandstof
Benzine
VW Lupo 1.0 1999

Betrouwbaarheid VW Lupo 1.0 (1999) – Kenteken XR-DV-99

Betrouwbaarheid
Op basis van RDW-data en modelhistorie
6

Waardebehoud VW Lupo 1.0 (1999) – Kenteken XR-DV-99

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud VW Lupo 1.0 (1999) – Kenteken XR-DV-99

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
86

Veiligheid VW Lupo 1.0 (1999) – Kenteken XR-DV-99

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW Lupo 1.0 (1999) – Kenteken XR-DV-99

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
64

Overzicht gegevens

Indicatieprijs
€ 1.000 - € 1.000
Adviesprijs nieuw
€ 10.225
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
291 dagen
Eigenaarhistorie
2 eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
AHT
Vergelijkbare kentekens
2213 voertuigen
Bekeken
98 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze VW Lupo 1.0 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 991 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 128 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 142 / kwartaal
Zeeland ca. € 138 / kwartaal
Utrecht ca. € 135 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 132 / kwartaal
Gelderland ca. € 139 / kwartaal
Limburg ca. € 136 / kwartaal
Overijssel ca. € 140 / kwartaal
Flevoland ca. € 138 / kwartaal
Drenthe ca. € 142 / kwartaal
Friesland ca. € 143 / kwartaal
Groningen ca. € 144 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Zeer zuinige 999cc 4-cilinder motor met 37 pk, ideaal voor stadsverkeer
  • Compact formaat en licht gewicht, makkelijk te parkeren en wendbaar
  • Relatief lage wegenbelasting in Nederland door laag vermogen
  • Eenvoudige en robuuste handgeschakelde transmissie met lage onderhoudskosten
  • Betaalbare marktwaarde en goede beschikbaarheid van onderdelen
  • Betrouwbare motor zonder turbo, minder complex en goedkoper in onderhoud

Waar je op moet letten

  • Distributieketting kan slijten en vereist tijdig onderhoud
  • Beperkte motorvermogen (37 pk) wat minder geschikt is voor snelweggebruik
  • Kleine binnenruimte en beperkte bagageruimte door compacte afmetingen
  • Mogelijke roestvorming bij oudere exemplaren
  • Koppeling kan slijten bij intensief stadsgebruik
  • Geen moderne veiligheids- en comfortvoorzieningen zoals in nieuwere auto's

Uitgebreide analyse

Kenteken XR-DV-99 is een rode Volkswagen Lupo 1.0 Trendline uit 1999 met een 999cc 4-cilinder benzinemotor die 37 pk levert. Deze compacte hatchback uit 1998 heeft een handgeschakelde transmissie en was nieuw verkrijgbaar vanaf circa €10.968. De Lupo is een zuinige stadsauto met een voorwielaandrijving en een lengte van net iets meer dan 3,5 meter.

De 999cc motor van de Volkswagen Lupo 1.0 Trendline draagt meestal de motorcode 'ANV'. Dit is een 4-cilinder 8-kleppen benzinemotor met een vermogen van ongeveer 37 pk (27 kW). De motor is relatief eenvoudig en betrouwbaar, maar kent enkele aandachtspunten. Bekende problemen zijn onder meer een versleten distributieketting (timing chain) die kan leiden tot kettingslijtage en speling, wat bij tijdige controle en onderhoud te voorkomen is. Turbo's zijn niet van toepassing op deze 1.0 benzinemotor, aangezien deze niet is uitgerust met een turbo. Injectoren zijn doorgaans betrouwbaar, maar bij hoge kilometerstanden kunnen verstoppingen of lekkages optreden. Olieverbruik is bij deze motor meestal laag, mits regelmatig onderhoud wordt uitgevoerd en lekkages worden voorkomen.

De handgeschakelde transmissie van de Lupo 1.0 Trendline is een 5-versnellingsbak die over het algemeen robuust is. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar slijtage aan de koppeling kan optreden na langdurig gebruik, wat normaal is bij oudere auto's. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn relatief laag, vooral als slijtage tijdig wordt aangepakt. Regelmatig olie verversen van de versnellingsbak draagt bij aan een langere levensduur.

Het brandstofverbruik van de Volkswagen Lupo 1.0 Trendline ligt in de praktijk rond de 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, wat iets hoger kan zijn dan de officiële WLTP-waarden die rond de 4,5 tot 5,0 liter per 100 km liggen. De wegenbelasting voor een auto met 37 pk in Nederland bedraagt circa €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine servicebeurten en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €700, afhankelijk van de staat en het gebruik van de auto.

Bij aankoop van een Volkswagen Lupo 1.0 Trendline met kenteken XR-DV-99 uit 1999 is het belangrijk om te letten op de staat van de distributieketting, het onderhoudsboekje en eventuele slijtage aan de koppeling. Controleer ook op roestvorming, vooral bij oudere exemplaren. De marktwaarde van deze Lupo ligt momenteel tussen de €1.000 en €2.500, afhankelijk van kilometerstand, onderhoudshistorie en algemene conditie. Door zijn compacte formaat en lage gebruikskosten is het een geschikte keuze voor stadsgebruikers die een betrouwbare en zuinige auto zoeken.

Deze rode Volkswagen Lupo met kenteken XR-DV-99 uit 1999 is een compacte, zuinige en relatief betrouwbare stadsauto met een eenvoudige 999cc motor en handgeschakelde transmissie. Hoewel er enkele aandachtspunten zijn zoals de distributieketting en koppeling, zijn de onderhoudskosten laag en is de auto geschikt voor dagelijks gebruik. De wegenbelasting is gunstig en de marktwaarde blijft stabiel voor deze klassieker uit de late jaren 90.

Opties

Standaard opties

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS

Extra opties

Zij-airbags voor €255
Mistlampen Pakket
Airconditioning Pakket
Centrale deurvergrendeling Pakket
Elektrische ramen voor Pakket
Radio €400
Navigatie €1870
Lichtmetalen velgen €1260
Leer €2110
Metallic lak €380

Voertuig historie

Tijdlijn

AUG 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
21 augustus 2025
JAN 1999

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
22 januari 1999
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

APK keuring details: De deur kan niet normaal worden geopend

11 december 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 22

APK keuring details: Er lekt remvloeistof uit het remsysteem

19 januari 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 06

14 december 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 56

29 december 2020
Goedgekeurd

APK keuring details: 54

13 januari 2020
Goedgekeurd

APK keuring details: 30

16 januari 2019
Goedgekeurd

APK keuring details: 58

APK keuring details: Slijtage remsysteem

Voertuigfoto's

VW Lupo 1.0 1999 – Afbeelding 1
augustus 2025
VW Lupo 1.0 1999 – Afbeelding 2
augustus 2025
VW Lupo 1.0 1999 – Afbeelding 3
augustus 2025
VW Lupo 1.0 1999 – Afbeelding 4
augustus 2025
VW Lupo 1.0 1999 – Afbeelding 5
augustus 2025

Registratie & Status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Verzekeringsstatus

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 04-02-2026

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Nederlandse Markt
Status: Nederlandse auto
Geregistreerd in: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code AHT
Aandrijftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Cilinderaantal 4 cilinders
Opgeladen Nee
Motorvermogen 50 pk (37 kW)
Maximaal koppel 86 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Opzet hatchback
Plekken 4 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 3 deurs
Lakkleur Rood
Uitvoering N.v.t.
Subtype N.v.t.
Oorsprong Nederland

Dimensies & Gewicht

Lengte bumper tot bumper 3,53 m
Breedte excl. spiegels 1,64 m
Hoogte 1,46 m
Afstand tussen assen 2,32 m
Gewicht van de auto N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Nuttige lading 484 kg
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 17,7 s
Topsnelheid begrensd 152 km/u
Gecombineerd verbruik 5,8 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 139 g/km
Brandstof Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over VW Lupo 1.0 (XR-DV-99)

Wat is de APK status van XR-DV-99?

De APK van XR-DV-99 is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is XR-DV-99 een import auto?

Nee, XR-DV-99 is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft XR-DV-99 gehad?

XR-DV-99 heeft 2 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 999cc motor in de Volkswagen Lupo 1.0?

De motorcode van de 999cc 4-cilinder benzinemotor in de Volkswagen Lupo 1.0 Trendline is doorgaans 'ANV'.

Hoeveel pk levert de 1.0 motor van de Lupo?

De 999cc motor levert ongeveer 37 pk (27 kW), wat voldoende is voor stadsgebruik maar beperkt op de snelweg.

Wat is het gemiddelde brandstofverbruik in de praktijk?

In de praktijk ligt het verbruik rond de 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, iets hoger dan de officiële WLTP-waarde van circa 4,5 tot 5,0 liter per 100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten van deze Lupo?

De jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €700.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

Voor een auto met 37 pk bedraagt de wegenbelasting ongeveer €30 tot €40 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Zijn er bekende problemen met de transmissie?

De handgeschakelde transmissie is over het algemeen betrouwbaar, maar slijtage aan de koppeling kan voorkomen na langdurig gebruik.

Veel voorkomende klachten

Matig risico
Motor

Versleten distributieketting

De timing chain kan na hoge kilometerstanden speling krijgen, wat leidt tot kettinglawaai en mogelijk motorschade.

Symptomen:

Tikkend geluid uit de motor, motorstoringslampje, verminderde motorprestaties.

Matig risico
Transmissie

Koppeling slijtage

De koppeling kan verslijten door intensief gebruik, vooral in stadsverkeer met veel schakelmomenten.

Symptomen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Laag risico
Motor

Injectoren verstopt of lekkend

Injectoren kunnen bij hoge kilometerstanden verstopt raken of lekkages vertonen, wat leidt tot onregelmatige motorloop.

Symptomen:

Schokkerige motor, verhoogd brandstofverbruik, startproblemen.

Matig risico
Motor

Olielekkage

Olielekkages kunnen ontstaan bij oudere motoren door versleten pakkingen of keerringen.

Symptomen:

Olievlekken onder de auto, laag oliepeil, rook uit motorruimte.

Matig risico
Chassis

Roestvorming onder de auto

Roest kan ontstaan op kwetsbare plekken zoals wielkasten en dorpels bij oudere exemplaren.

Symptomen:

Roestplekken zichtbaar, verzwakte carrosserie op bepaalde plekken.

Oudere Benzine in Milieuzones

Let op: Omdat deze benzineauto van voor 2001 is (bouwjaar 1999), mag deze de milieuzone van Amsterdam (en mogelijk binnenkort andere steden) niet in.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 1999) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Laag (Licht/Zuinig)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 991 kg. Dat is 17% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde

VW Lupo 1.0 in Nederland

Auto Nummerplaat