Kenteken check ZG-935-X

APK geldig tot feb 2027 - 4 eigenaars - 75.605 km (peildatum mrt 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-024886
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
ZG-935-X
Merk voertuig
VW
VW logo
Type
Polo 1.0 MPI
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken ZG-935-X: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Grijs
Type brandstof
Benzine
VW Polo 1.0 MPI 2019

Betrouwbaarheid VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZG-935-X

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
94

Waardebehoud VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZG-935-X

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZG-935-X

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
89

Veiligheid VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZG-935-X

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZG-935-X

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
68

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 11.000 - € 13.000
Adviesprijs nieuw
€ 17.739
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
307 dagen
Eigenaarhistorie
4+ eigenaars
APK vervalt
Taxigebruik
Nee
Motorcode
DFN
Vergelijkbare voertuigen in NL
67 voertuigen
Bekeken
692 keer

Expertrapport

Een blik op de RDW-registratie van deze VW Polo 1.0 MPI geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1125 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 157 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 173 / kwartaal
Zeeland ca. € 168 / kwartaal
Utrecht ca. € 165 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 162 / kwartaal
Gelderland ca. € 170 / kwartaal
Limburg ca. € 167 / kwartaal
Overijssel ca. € 172 / kwartaal
Flevoland ca. € 168 / kwartaal
Drenthe ca. € 173 / kwartaal
Friesland ca. € 175 / kwartaal
Groningen ca. € 177 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Betrouwbare en eenvoudige 999cc 3-cilinder MPI benzinemotor zonder turbo, wat zorgt voor lage onderhoudskosten.
  • Handgeschakelde 5-versnellingsbak met soepele bediening en weinig bekende defecten.
  • Zuinig brandstofverbruik in de praktijk, circa 1 op 18-20 bij normaal rijgedrag.
  • Lage wegenbelasting in Nederland dankzij 44 pk vermogen.
  • Degelijk rijgedrag en goede wegligging voor een compacte hatchback.
  • Redelijke marktwaarde en waardebehoud gezien bouwjaar en segment.

Minpunten

  • Beperkt vermogen (44 pk) waardoor acceleratie en inhaalprestaties bescheiden zijn.
  • Geen turbo, dus minder koppel en minder dynamiek dan TSI-varianten.
  • Kleine binnenruimte en beperkte bagageruimte vergeleken met grotere modellen.
  • Mogelijke slijtage aan koppeling bij intensief stadsgebruik.
  • Beperkte uitrusting in Trendline-uitvoering vergeleken met duurdere trims.
  • Sommige gebruikers melden lichte olieverbruik bij hogere kilometerstanden.

Volledige analyse

Kenteken ZG-935-X is een grijze Volkswagen Polo 1.0 MPI Trendline uit 2019 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor die 44 pk levert. Deze compacte hatchback uit 2017 heeft een handgeschakelde transmissie en een nieuwprijs van circa €15.720. De Polo staat bekend om zijn degelijkheid en rijcomfort in het segment van kleine stadsauto's.

De 999cc motor in deze Polo is een 3-cilinder MPI (Multi-Point Injection) benzinemotor, met een vermogen van 44 kW (60 pk) tot 75 pk afhankelijk van markt en uitvoering. De motorcode die vaak voorkomt bij deze 1.0 MPI is de 'CHYA' of 'CFWA' variant, maar voor de 44 pk versie is meestal een iets minder krachtige variant toegepast. Deze motor is atmosferisch, zonder turbo, en staat bekend om zijn eenvoudige techniek en relatief lage onderhoudskosten. Bekende motorproblemen zoals kettingproblemen of turbo defecten komen bij deze MPI-variant niet voor, omdat er geen turbo aanwezig is. Wel kan er bij oudere exemplaren sprake zijn van licht verhoogd olieverbruik, maar dit is zelden ernstig. Injectoren zijn over het algemeen betrouwbaar bij deze motor, mits tijdig onderhoud wordt uitgevoerd.

De handgeschakelde 5-versnellingsbak van de Polo 1.0 MPI is robuust en betrouwbaar. Er zijn weinig meldingen van ernstige transmissieproblemen bij deze variant. Wel kan bij intensief stadsgebruik of hoge kilometerstanden slijtage aan de koppeling optreden, wat een normale onderhoudskost is. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot periodieke controle en eventueel vervangen van de koppeling na 100.000+ km. De bediening van de versnellingsbak wordt als soepel ervaren, passend bij het compacte karakter van de auto.

Het officiële WLTP-verbruik van de Polo 1.0 MPI Trendline ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, wat in de praktijk neerkomt op ongeveer 1 op 18 tot 1 op 20 bij rustig rijgedrag. Wegenbelasting voor een 44 pk (ongeveer 33 kW) benzineauto in Nederland bedraagt circa €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €600. Reparaties zijn over het algemeen betaalbaar, mede door de eenvoudige motor en betrouwbare techniek.

Bij aankoop van een Volkswagen Polo 1.0 MPI Trendline uit 2017 met kenteken ZG-935-X is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren en te zorgen voor een volledige onderhoudshistorie. Let op slijtage aan koppeling en remmen, en controleer de motor op olielekkages. De auto is geschikt voor stads- en licht buitenstedelijk gebruik, met een goede balans tussen zuinigheid en rijcomfort. Door het degelijke bouwjaar 2019 en de betrouwbare techniek is deze Polo een verstandige keuze voor wie een compacte, betaalbare en onderhoudsvriendelijke auto zoekt.

Deze grijze Volkswagen Polo met kenteken ZG-935-X uit 2019 is een betrouwbare en zuinige stadsauto met een eenvoudige 999cc 3-cilinder MPI benzinemotor en handgeschakelde transmissie. De auto biedt een goede balans tussen comfort, degelijkheid en lage gebruikskosten, zonder grote bekende technische problemen. Voor Nederlandse autokopers die op zoek zijn naar een compacte hatchback met een gunstige prijs-kwaliteitverhouding is dit een solide optie.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Lichtsensor
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Precrash-systeem Pakket
Mistlampen €190
Bochtverlichting Pakket
Regensensor Pakket
Vermoeidheidsherkenning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Android Auto / Apple CarPlay €225
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Airconditioning Pakket
Parkeerhulp €495
Radio €550
Navigatie €1555
Lichtmetalen velgen €795
Metallic lak €495

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

AUG 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
13 augustus 2024
MRT 2024

Kilometerstand

XXX,605 km geregistreerd

XXX,605 km
INFO
12 maart 2024
MEI 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
31 mei 2019
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

29 januari 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 43

27 februari 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 18

Afbeeldingen

VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 1
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 2
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 3
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 4
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 5
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 6
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 7
maart 2024
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 8
maart 2024

+12

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 27-02-2026

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Van Nederlandse bodem
Geregistreerd in: Nederland
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode DFN
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Nee
Max. vermogen 65 pk (48 kW)
Maximaal koppel 93 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Grijs
Trim Onbekend
Type Onbekend
Afkomst Nederland

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,17 m
Totale breedte 1,75 m
Voertuighoogte 1,46 m
Wielafstand 2,55 m
Voertuiggewicht Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Nuttige lading Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 16,1 s
Topsnelheid begrensd 164 km/u
Verbruik gecombineerd 4,8 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 130 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over VW Polo 1.0 MPI (ZG-935-X)

Wat is de APK status van ZG-935-X?

De APK van ZG-935-X is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is ZG-935-X een import auto?

Nee, ZG-935-X is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft ZG-935-X gehad?

ZG-935-X heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is het officiële brandstofverbruik van de Volkswagen Polo 1.0 MPI Trendline uit 2017?

Het WLTP-verbruik ligt rond de 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, wat in de praktijk neerkomt op ongeveer 1 op 18 tot 1 op 20 bij normaal rijgedrag.

Welke motorcode hoort bij de 999cc 1.0 MPI motor in deze Polo?

De motorcode voor de 44 pk 1.0 MPI motor is vaak 'CHYA' of een vergelijkbare variant, specifiek voor de atmosferische 3-cilinder motor zonder turbo.

Zijn er bekende problemen met de distributieketting bij deze motor?

Nee, de 1.0 MPI motor gebruikt een distributieriem of ketting die over het algemeen betrouwbaar is; er zijn geen wijdverspreide problemen met de ketting bekend.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor deze Polo?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, service en kleine reparaties tussen de €400 en €600.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland voor deze 44 pk Polo?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van de provincie waar de auto geregistreerd staat.

Is de handgeschakelde transmissie betrouwbaar?

Ja, de 5-versnellingsbak is robuust en kent weinig defecten, mits de koppeling tijdig wordt onderhouden en vervangen indien nodig.

Veel voorkomende klachten

Gering risico
Motor

Licht verhoogd olieverbruik

Bij hogere kilometerstanden kan de 1.0 MPI motor iets meer olie verbruiken dan normaal.

Signalen:

Regelmatig olie bijvullen, lichte rookontwikkeling bij koude start.

Matig risico
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief stadsverkeer en veel schakelen kan de koppeling sneller slijten.

Signalen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Gering risico
Transmissie

Versnellingsbak schakelt stroef

Na langdurig gebruik kan de handbak wat stroef gaan schakelen door slijtage of gebrek aan onderhoud.

Signalen:

Moeilijk schakelen, krakende geluiden.

Gering risico
Elektronica

Elektronische storingen (licht)

Soms kunnen kleine elektronische storingen optreden in dashboard of sensoren.

Signalen:

Waarschuwingslampjes, onregelmatige werking van functies.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1125 kg. Dat is 6% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde

VW Polo 1.0 MPI in Nederland

Type Plaat