Kenteken check ZJ-440-V

APK geldig tot feb 2028 - 5 eigenaars - 127.805 km (peildatum okt 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-402474
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
ZJ-440-V
Automerk
Renault
Renault logo
Uitvoering
Kadjar TCe 140 GPF
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken ZJ-440-V: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Wit
Brandstoftype
Benzine
Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken ZJ-440-V

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
100

Waardebehoud Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken ZJ-440-V

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken ZJ-440-V

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
66

Veiligheid Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken ZJ-440-V

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken ZJ-440-V

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
77

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 21.000 - € 25.000
Adviesprijs nieuw
€ 32.365
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
717 dagen
Eigenaarhistorie
5+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H5H B4
Vergelijkbare voertuigen in NL
339 voertuigen
Bekeken
830 keer

Deskundige beoordeling

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Kadjar TCe 140 GPF komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1408 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Ruim interieur en grote kofferbak (472 liter), ideaal voor gezinnen[3].
  • Lage vaste lasten: relatief goedkope wegenbelasting en verzekering voor het segment[10].
  • Zuivere en soepele handgeschakelde zesversnellingsbak, prettig in dagelijks gebruik[9].
  • Goede wegligging en stuureigenschappen voor een SUV, weinig bodyroll[9].
  • Moderne uitrusting in Intens-uitvoering: navigatie, climate control, LED-verlichting, parkeersensoren.
  • Betrouwbare benzinemotor zonder roetfilter (DPF) of AdBlue, wat onderhoud eenvoudiger maakt.

Waar je op moet letten

  • Harde rijervaring op grote velgen (19 inch), vooral op slecht wegdek[9].
  • Matig waardebehoud vergeleken met Duitse en Japanse concurrenten.
  • Bekende problemen met timingketting, turbo en olieverbruik bij hogere kilometerstanden (zie hieronder).
  • Praktijkverbruik ligt vaak hoger dan de WLTP-cijfers, vooral bij stadsgebruik.
  • Interieurkwaliteit voelt wat plastic aan vergeleken met premiummerken.
  • Beperkte trekcapaciteit (max. 1350 kg) vergeleken met diesels in hetzelfde segment[3].

Volledige analyse

Kenteken ZJ-440-V is een witte Renault Kadjar uit 2019 met een 1330cc benzinemotor, handgeschakelde versnellingsbak en voorwielaandrijving. Deze midi-SUV werd in 2019 nieuw aangeboden voor €32.990 en is populair vanwege het ruime interieur, het comfort en de lage vaste lasten. In dit rapport vind je een objectieve analyse van deze specifieke variant, inclusief technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten en veelgestelde vragen.

De Renault Kadjar 1.3 TCe Intens uit 2019 met kenteken ZJ-440-V is uitgerust met een 1.333cc viercilinder benzinemotor (motorcode: H5Ht, ook wel bekend als de TCe 140 GPF). Deze motor levert 103 kW (140 pk) en 260 Nm koppel, met een handgeschakelde zesversnellingsbak en voorwielaandrijving[3][10]. De motor is voorzien van directe injectie, turbo en intercooler, en voldoet aan de Euro 6d-TEMP emissienorm. De cilinderinhoud wordt vaak afgerond naar 1330cc in de praktijk, maar de exacte specificatie is 1333cc[3][10].

De handgeschakelde zesversnellingsbak van de Kadjar 2019 met kenteken ZJ-440-V staat bekend als soepel en prettig in het gebruik, met een goede koppeling en duidelijke schakelpaden[9]. Er zijn geen grootschalige meldingen van defecten aan de handbak bij deze generatie, maar zoals bij alle handgeschakelde transmissies is tijdige vervanging van de koppeling (rond de 150.000 km) en regelmatige olieverversing aan te raden. Onderhoudskosten voor de handbak zijn laag in vergelijking met automatische varianten.

De vaste lasten van de witte Renault Kadjar 2019 met kenteken ZJ-440-V zijn aantrekkelijk voor de Nederlandse markt. De wegenbelasting bedraagt circa €192-€211 per kwartaal voor een benzineauto van 103 pk[10]. De APK-kosten zijn standaard (€35-€50 per jaar), en een kleine beurt bij de dealer kost gemiddeld €200-€300, een grote beurt €400-€600. Reparatiekosten zijn gemiddeld voor het segment, maar onderdelen zijn ruim voorradig en relatief betaalbaar.

De huidige marktwaarde van een witte Renault Kadjar 2019 1.3 TCe Intens met kenteken ZJ-440-V ligt in 2025 tussen de €14.000 en €18.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoudshistorie en uitrusting. Het waardebehoud is matig tot redelijk voor een Franse midi-SUV; na zes jaar houdt de auto ongeveer 45-55% van de nieuwprijs over. Dit is vergelijkbaar met concurrenten als de Nissan Qashqai en Peugeot 3008.

Deze witte Renault Kadjar met kenteken ZJ-440-V uit 2019 is een praktische, zuinige en comfortabele midi-SUV met lage vaste lasten en een prettige handgeschakelde versnellingsbak. De auto is geschikt voor gezinnen die waarde hechten aan ruimte, comfort en betaalbaarheid, maar kent ook enkele aandachtspunten op het gebied van onderhoud en bekende technische mankementen.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Lichtsensor Pakket
Regensensor Pakket
Metallic lak €650

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

MRT 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
2 maart 2026
JUN 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
28 juni 2019
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

27 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 25

4 maart 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 25

APK keuring details: Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht

Afbeeldingen

Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 1
oktober 2025

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Vorige APK: 27-02-2027

Herkomst

Land van eerste registratie

Nederlandse Markt
Herkomststatus: Van Nederlandse bodem
Land van herkomst: Nederland
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5H B4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1332 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 140 pk (103 kW)
Maximaal koppel 240 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse Onbekend

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie Onbekend
Indeling stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Wit
Trim Onbekend
Subtype Onbekend
Oorsprong Nederland

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,45 m
Breedte excl. spiegels 1,84 m
Voertuighoogte 1,6 m
Wielafstand 2,65 m
Voertuiggewicht Onbekend
Max. toegestane massa Onbekend
Laadcapaciteit Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 10,4 s
Topsnelheid begrensd 203 km/u
Verbruik gecombineerd 5,9 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 135 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Renault Kadjar TCe 140 GPF (ZJ-440-V)

Wat is de APK status van ZJ-440-V?

De APK van ZJ-440-V is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is ZJ-440-V een import auto?

Nee, ZJ-440-V is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft ZJ-440-V gehad?

ZJ-440-V heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is het praktijkverbruik van de Renault Kadjar 1.3 TCe Intens?

Het WLTP-verbruik ligt rond de 6,0-6,5 l/100km, maar in de praktijk verbruiken veel eigenaren 7,0-8,5 l/100km, afhankelijk van rijstijl en gebruik[3]. Stadsgebruik en korte ritten leiden tot een hoger verbruik.

Hoe vaak moet de distributieriem/ketting vervangen worden?

Deze motor heeft een timingketting, die in principe levenslang meegaat. Echter, bij onregelmatig onderhoud of olie van mindere kwaliteit kan slijtage optreden, met dure reparaties tot gevolg. Controleer bij aankoop op ratelgeluid bij koude start.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Reken op €200-€300 voor een kleine beurt, €400-€600 voor een grote beurt. APK kost €35-€50 per jaar. Reparatiekosten zijn gemiddeld, maar onderdelen zijn betaalbaar en ruim voorradig.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor 103 pk in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt circa €192-€211 per kwartaal voor een benzineauto van 103 pk[10].

Wat is de actuele marktwaarde van een Renault Kadjar 1.3 TCe Intens uit 2019?

In 2025 ligt de marktwaarde tussen de €14.000 en €18.000, afhankelijk van staat en kilometerstand.

Zijn er bekende problemen met de handgeschakelde versnellingsbak?

Er zijn geen grootschalige problemen bekend met de handbak. Tijdige vervanging van de koppeling (rond 150.000 km) en regelmatige olieverversing zijn voldoende.

Veel voorkomende klachten

Ernstig
Motor

Timingketting slijtage

Vroegtijdige slijtage van de timingketting, vooral bij onregelmatig onderhoud. Kan leiden tot motorschade.

Signalen:

Ratelen bij koude start, motorstoring.

Let op
Motor

Turbo problemen

Defecten aan de turbo, vaak door olievervuiling of gebrekkig onderhoud.

Signalen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, storingmotorlampje.

Let op
Motor

Olieverbruik

Sommige exemplaren vertonen (te) hoog olieverbruik, vooral na 100.000 km.

Signalen:

Olielampje gaat branden tussen services, blauwe rook bij koude start.

Laag risico
Motor

Injector storingen

Vervuiling of defecten aan de directe injectoren, leidend tot onregelmatig stationair toerental en vermogensverlies.

Signalen:

Trillen, slecht starten, storingslampje.

Laag risico
Elektronica

Elektronica/storingslampjes

Incidenteel storingslampjes zonder duidelijke oorzaak, vaak softwarematig op te lossen.

Signalen:

Diverse storingslampjes (motor, ESP, ABS).

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1408 kg. Dat is 17% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke Renault Kadjar TCe 140 GPF modellen

Type Plaat