Kenteken check ZR-660-P

APK geldig tot jan 2028 - 6+ eigenaars - 32.517 km (peildatum sep 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-952808
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Kentekenplaat
ZR-660-P
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Uitvoering
Captur ENERGY TCe 150 GPF
NAP-oordeel
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken ZR-660-P: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Rood
Type brandstof
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken ZR-660-P

Betrouwbaarheid
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
100

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken ZR-660-P

Restwaarde
Kilometerstand vs marktgemiddelde
95

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken ZR-660-P

Onderhoud
Op basis van motortype en leeftijd
66

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken ZR-660-P

Veiligheid
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (2019) – Kenteken ZR-660-P

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
79

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 18.000 - € 23.000
Adviesprijs nieuw
€ 29.543
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
616 dagen
Eigenaarhistorie
6+ eigenaars
Keuring verloopt
Eerder als taxi
Nee
Motortype-code
H5H B4
Vergelijkbare kentekens
3869 voertuigen
Bekeken
796 keer

Deskundige beoordeling

Wanneer we de data van deze Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1343 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Voordelen

  • Stijlvolle uitstraling
  • Ruim interieur
  • Redelijke brandstofefficiëntie
  • Goede manoeuvreerbaarheid in stedelijke gebieden
  • Voldoende kracht voor dagelijks gebruik

Minpunten

  • Mogelijke problemen met timing chain en turbo
  • Trage transmissie bij lage snelheden
  • Onderhoudskosten kunnen stijgen bij problemen
  • Geen uitstekende prestaties op de snelweg

Uitgebreide analyse

Kenteken ZR-660-P is een rode Renault Captur uit 2019 met een 1330cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een automatische transmissie en heeft een nieuwprijs van €27.621. Hieronder vindt u een overzicht van de belangrijkste kenmerken en problemen van deze auto.

De Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 is uitgerust met een 1.3-liter viercilinder benzinemotor, die 110 pk levert. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een Renault-Nissan H5Ht Energy TCe motor. Bekende problemen met deze motor zijn onder andere timing chain issues, turbo problemen, en soms olieverbruik. Deze problemen zijn echter niet algemeen en kunnen variëren afhankelijk van het onderhoud en de gebruiksgeschiedenis van de auto.

De automatische transmissie van de Renault Captur kan soms last hebben van trage schakelacties en ongemakkelijke schakelmomenten, vooral bij lage snelheden. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn over het algemeen redelijk, maar kunnen stijgen als er problemen optreden.

Het brandstofverbruik van de Renault Captur 1.3 TCe Intens is volgens de WLTP-normen ongeveer 5,5 liter per 100 km. In de praktijk kan dit echter variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten die variëren van €200 tot €500 per jaar.

De Renault Captur 1.3 TCe Intens uit 2017 biedt een goede balans tussen comfort en prestaties. Voordelen zijn de ruime interieur, de stijlvolle uitstraling en de redelijke brandstofefficiëntie. Nadelen zijn de soms trage transmissie en mogelijke motorproblemen. De wegenbelasting voor een auto van 110 pk in Nederland is ongeveer €120 per jaar.

Deze rode Renault Captur met kenteken ZR-660-P uit 2019 is een goede keuze voor wie een compacte SUV zoekt met een redelijke prijs-kwaliteitverhouding. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van de mogelijke problemen met de motor en transmissie.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Extra opties

Lane Change Assistant Pakket
Parkeerassistent Pakket
Leer Pakket
Metallic lak €590

Voertuig historie

Gebeurtenissen

OKT 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
17 oktober 2024
OKT 2023

Kilometerstand

XXX,410 km geregistreerd

XXX,410 km
INFO
28 oktober 2023
JUL 2019

Kilometerstand

XXX,720 km geregistreerd

XXX,720 km
INFO
30 juli 2019
FEB 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
8 februari 2019
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsresultaten

14 januari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 26

23 januari 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 01

12 januari 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 47

Voertuigfoto's

Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 1
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 2
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 3
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 4
Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF 2019 – Afbeelding 5

Juridische status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Verzekeringsstatus

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 23-01-2027

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Geïmporteerd
Status: Buitenlands kenteken (Premium)
Land van herkomst: Premium
Datum eerste registratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code H5H B4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1332 cm3
Cilinderaantal 4 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 150 pk (110 kW)
Maximaal koppel 250 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Automaat
Milieusticker N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Opzet hatchback
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lak Rood
Uitvoering N.v.t.
Subtype N.v.t.
Afkomst Import

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 4,12 m
Breedte excl. spiegels 1,78 m
Hoogte 1,57 m
Wielafstand 2,61 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Laadcapaciteit N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 9,5 s
Topsnelheid begrensd 210 km/u
Gecombineerd verbruik 5,5 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 146 g/km
Brandstof Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF (ZR-660-P)

Wat is de APK status van ZR-660-P?

De APK van ZR-660-P is geldig tot januari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is ZR-660-P een import auto?

Ja, ZR-660-P is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft ZR-660-P gehad?

ZR-660-P heeft 6+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de gemiddelde brandstofefficiëntie van de Renault Captur 1.3 TCe Intens?

Ongeveer 5,5 liter per 100 km volgens de WLTP-normen.

Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?

Rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld, met een APK van ongeveer €50 en servicekosten van €200 tot €500 per jaar.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor een auto van 110 pk in Nederland?

Ongeveer €120 per jaar.

Wat zijn de bekende problemen met de automatische transmissie?

Trage schakelacties en ongemakkelijke schakelmomenten bij lage snelheden.

Is de Renault Captur een goede keuze voor dagelijks gebruik?

Ja, het is een goede keuze vanwege de ruime interieur en redelijke brandstofefficiëntie.

Veel voorkomende klachten

Hoog risico
Motor

Timing Chain Problemen

Soms kan de timing chain versleten raken, wat leidt tot dure reparaties.

Symptomen:

Geluiden bij het starten, verminderde prestaties

Hoog risico
Motor

Turbo Problemen

Turbo's kunnen falen, wat leidt tot een verlies van vermogen.

Symptomen:

Minder vermogen, rook uit de uitlaat

Gering risico
Motor

Olieverbruik

Sommige modellen hebben een hoger olieverbruik dan normaal.

Symptomen:

Vaker olie bijvullen

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1343 kg. Dat is 12% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur ENERGY TCe 150 GPF kentekens

Type Plaat