Kenteken check 93-RXR-3
APK geldig tot mrt 2027 - 5+ eigenaars - 186.135 km (peildatum jan 2024)
13 punten van aandacht bij kenteken 93RXR3
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid Toyota Verso-S 1.33 (2011) – Kenteken 93-RXR-3
Waardebehoud Toyota Verso-S 1.33 (2011) – Kenteken 93-RXR-3
Onderhoud Toyota Verso-S 1.33 (2011) – Kenteken 93-RXR-3
Veiligheid Toyota Verso-S 1.33 (2011) – Kenteken 93-RXR-3
Prestaties Toyota Verso-S 1.33 (2011) – Kenteken 93-RXR-3
Kerngegevens
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Toyota Verso-S 1.33 komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Toyota op basis van 1192 kg en benzine.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Betrouwbare en zuinige 1NR-FE 1.33-liter benzinemotor met Dual VVT-i technologie
- Comfortabele CVT-automaat die soepel schakelt en ideaal is voor stadsverkeer
- Compacte MPV met verrassend ruime en praktische binnenruimte
- Lage wegenbelasting en relatief gunstig brandstofverbruik
- Degelijke bouwkwaliteit en goede veiligheidsuitrusting voor zijn klasse
- Betaalbare onderhoudskosten bij regulier onderhoud
Nadelen
- Beperkte motorvermogen (73 pk) waardoor acceleratie traag is
- CVT-transmissie kan bij slecht onderhoud dure reparaties vereisen
- Enige mate van carrosserie- en interieurgeluid bij hogere snelheden
- Beperkte dynamiek en rijplezier door korte wielbasis en zachte vering
- Mogelijke lichte olieverbruik bij hogere kilometerstanden
- Beperkte uitrustingsniveaus in basis Aspiration uitvoering
Diepgaande beoordeling
Kenteken 93-RXR-3 is een grijze Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Aspiration uit 2011, uitgerust met een 1329cc 4-cilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Deze mini-MPV uit 2011 biedt praktische ruimte en een comfortabele rijervaring, met een nieuwprijs van circa €21.750.
De motor in deze Toyota Verso-S is de 1NR-FE, een 1.33-liter (1329cc) 4-cilinder benzinemotor met Dual VVT-i technologie, goed voor ongeveer 73 pk (54 kW) volgens Nederlandse specificaties. Deze motor staat bekend om zijn betrouwbaarheid en relatief zuinig brandstofverbruik. De motor levert een topsnelheid van circa 165 km/u en een acceleratie van 0-100 km/u in ongeveer 13,7 seconden. De motorcode 1NR-FE is bevestigd in diverse technische bronnen en wordt veel toegepast in Toyota's compacte modellen uit die periode.
De automaat in deze uitvoering is een CVT (Continu Variabele Transmissie), ook wel Multidrive S genoemd. Deze transmissie zorgt voor een soepele en comfortabele rijervaring, vooral in stadsverkeer. Bekende defecten aan de CVT zijn relatief zeldzaam, mits goed onderhouden. Wel kunnen hoge onderhoudskosten optreden bij reparaties of vervanging van de CVT, die prijzig zijn. Regelmatig onderhoud en tijdig verversen van de transmissievloeistof zijn cruciaal om problemen te voorkomen.
Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,4 tot 5,7 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 73 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, regulier onderhoud en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €500 en €700. Grotere reparaties of slijtageonderdelen kunnen extra kosten met zich meebrengen.
De Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Aspiration automaat is een praktische en betrouwbare keuze voor wie een compacte MPV zoekt met voldoende ruimte en comfort. Let bij aankoop op een volledige onderhoudshistorie, vooral van de CVT-transmissie. Controleer op bekende problemen zoals olieverbruik en timing chain slijtage. Door het goede brandstofverbruik en lage wegenbelasting is het een betaalbare auto in gebruik. De marktwaarde van een goed onderhouden exemplaar uit 2011 ligt momenteel rond de €4.000 tot €6.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.
Deze grijze Toyota Verso-S met kenteken 93-RXR-3 uit 2011 is een degelijke en praktische mini-MPV met een betrouwbare 1329cc 1NR-FE motor en een comfortabele CVT-automaat. Met een goede onderhoudshistorie biedt deze auto een betaalbare en ruime optie voor dagelijks gebruik, mits aandacht voor bekende aandachtspunten zoals transmissieonderhoud en motoroliecontrole.
Optiepakket
Standaarduitrusting
Bijbestelde opties
Historisch overzicht
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,135 km geregistreerd
Kilometerstand
XXX,338 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
APK keuring details: 45
APK keuring details: 41
De schijf- of trommelrem draait niet soepel, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht, Kentekenverlichting defect of ontbreekt, Band met laag profiel
APK keuring details: De schijf- of trommelrem draait niet soepel, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht, Kentekenverlichting defect of ontbreekt, Band met laag profiel
APK keuring details: 24
APK keuring details: 14
APK keuring details: 07
APK keuring details: 34
APK keuring details: 47
APK keuring details: 51
Beeldmateriaal
Eigenaar en status
Voertuigregistratie
Registratie bij de RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Wettelijke voertuigkeuring
Import Status
Importgegevens voertuig
Technische gegevens
Aandrijflijn
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Rijprestaties & Verbruik
Vragen over Toyota Verso-S 1.33 (93-RXR-3)
Wat is de APK status van 93-RXR-3?
De APK van 93-RXR-3 is geldig tot maart 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is 93-RXR-3 een import auto?
Nee, 93-RXR-3 is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft 93-RXR-3 gehad?
93-RXR-3 heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is de motorcode van de 1.3 VVT-i motor in de Toyota Verso-S 2011?
De motorcode is 1NR-FE, een 1.33-liter 4-cilinder benzinemotor met Dual VVT-i technologie.
Hoe betrouwbaar is de CVT-automaat in deze Toyota Verso-S?
De CVT is betrouwbaar bij goed onderhoud, maar kan dure reparaties vereisen bij verwaarlozing. Regelmatig vloeistof verversen is essentieel.
Wat is het praktijkbrandstofverbruik van deze auto?
In de praktijk ligt het verbruik rond 6,0 tot 6,5 liter per 100 km, iets hoger dan de officiële WLTP-waarde van circa 5,4-5,7 l/100 km.
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?
De wegenbelasting bedraagt ongeveer €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.
Wat zijn de gemiddelde onderhoudskosten per jaar?
Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten tussen €500 en €700, inclusief APK, regulier onderhoud en kleine reparaties.
Wat is de huidige marktwaarde van een Toyota Verso-S 1.3 uit 2011?
Een goed onderhouden exemplaar wordt momenteel gewaardeerd tussen €4.000 en €6.000, afhankelijk van kilometerstand en staat.
Veelvoorkomende problemen
Timing chain slijtage
De ketting kan bij hogere kilometerstanden uitrekken, wat kan leiden tot motorgeluiden en verminderde prestaties.
Herkenningspunten:
Tikkend geluid uit de motor, motorstoringen of vermogensverlies.
CVT-transmissie problemen
Onvoldoende onderhoud kan leiden tot oververhitting en slijtage van de CVT, resulterend in schakelproblemen of defecten.
Herkenningspunten:
Schokken bij accelereren, slippen van de automaat, waarschuwingslampje transmissie.
Olieverbruik
Sommige motoren vertonen verhoogd olieverbruik na langere tijd, mogelijk door slijtage van zuigerveren.
Herkenningspunten:
Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.
Injectoren vervuiling
Verstopte of versleten brandstofinjectoren kunnen leiden tot onregelmatige motorloop en verminderde efficiëntie.
Herkenningspunten:
Schokkerige motor, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.
Elektronische storingen
Af en toe problemen met sensoren of dashboardwaarschuwingen zonder duidelijke oorzaak.
Herkenningspunten:
Onverwachte waarschuwingslampjes, storingen in boordcomputer.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Toyota
Voor dit specifieke model en bouwjaar (toyota uit 2011) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1192 kg. Dit is exact het gemiddelde voor de klasse 'Hatchbacks'. Je betaalt dus een hele normale wegenbelasting voor dit type auto.