Kenteken check G-403-KZ

APK verlopen - 2 eigenaars - 68.483 km (peildatum okt 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-174207
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Registratie
G-403-KZ
Merk
Renault
Renault logo
Modeltype
Captur ENERGY TCe 90
Km-stand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken G-403-KZ: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Rood
Brandstof
Benzine
Renault Captur ENERGY TCe 90 2019

Betrouwbaarheid Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken G-403-KZ

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
55

Waardebehoud Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken G-403-KZ

Waardebehoud
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken G-403-KZ

Onderhoudsscore
Indicatie van onderhoudslast
66

Veiligheid Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken G-403-KZ

Passieve veiligheid
APK status en terugroepacties
78

Prestaties Renault Captur ENERGY TCe 90 (2019) – Kenteken G-403-KZ

Vermogensindex
Vermogen, koppel en acceleratie
64

Kerngegevens

Marktwaarde
€ 14.000 - € 17.000
Catalogusprijs
€ 25.105
Herkomst voertuig
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
133 dagen verlopen
Aantal op naam
2 eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Motor code
H4B G4
Aantal in Nederland
1544 voertuigen
Aantal keren bekeken
93 keer

Expert Analyse & Conclusies

Wanneer we de data van deze Renault Captur ENERGY TCe 90 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1248 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voor- en nadelen

Pluspunten

  • Compacte en lichte mini-SUV met wendbare handling.
  • Zuinig 898cc 3-cilinder turbomotor met 90 pk.
  • Robuuste 5-versnellingsbak met weinig bekende defecten.
  • Relatief lage wegenbelasting en gebruikskosten in Nederland.
  • Praktische binnenruimte met verstelbare achterbank.
  • Goede marktwaarde en waardebehoud voor segment.

Aandachtspunten

  • Mogelijk licht olieverbruik bij sommige motoren, vereist controle.
  • Koppeling slijtage bij intensief gebruik na hoge kilometerstanden.
  • Beperkte motorprestaties, 0-100 km/h in circa 13 seconden.
  • Brandstofverbruik in praktijk iets hoger dan WLTP.
  • Beperkte luxe-uitrusting in Life-uitvoering.
  • Sommige gebruikers melden kleine elektronische storingen.

Gedetailleerde analyse

Kenteken G-403-KZ is een rode Renault Captur 0.9 TCe Life uit 2019 met een 898cc 3-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze mini-SUV combineert compacte afmetingen met een zuinige turbomotor en een praktische uitvoering, oorspronkelijk nieuwprijs €19.820.

De 898cc motor in deze Renault Captur draagt de motorcode H5F, een 3-cilinder turbobenzinemotor die 66 kW (90 pk) levert bij 5.000 toeren per minuut en 140 Nm koppel bij 2.250 toeren. Deze motor is bekend om zijn relatief zuinig brandstofverbruik en redelijke prestaties voor een stads-SUV. De motor heeft een kettingaandrijving voor de nokkenas, wat doorgaans minder onderhoud vereist dan een distributieriem. Er zijn meldingen van lichte olieverbruik bij sommige exemplaren, maar dit wordt als normaal beschouwd mits regelmatig oliepeil wordt gecontroleerd. Turbo en injectoren zijn over het algemeen betrouwbaar, maar inspectie bij aankoop is aan te raden.

De handgeschakelde 5-versnellingsbak van deze Captur is robuust en kent weinig structurele problemen. Wel kunnen bij intensief gebruik slijtage aan de koppeling en synchronisatiering optreden, wat normaal is voor een auto van deze leeftijd. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot regulier onderhoud en eventueel koppeling vervangen na circa 150.000 km. De handling van de Captur is wendbaar dankzij het lichte gewicht (circa 1.100 kg) en voorwielaandrijving, wat prettig is in stedelijke gebieden.

Het brandstofverbruik volgens WLTP ligt rond 5,1 l/100 km gecombineerd, in de praktijk ligt dit vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 l/100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 66 pk benzinemotor in Nederland bedraagt circa €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen €500 en €800. Reparaties aan motor en transmissie zijn relatief betaalbaar, mits tijdig onderhoud wordt uitgevoerd.

Bij aankoop van een Renault Captur 0.9 TCe Life met kenteken G-403-KZ is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren en te letten op regelmatige olieverversingen. Controleer de staat van de koppeling en de werking van de turbo. Let op eventuele olielekkages en luister naar ongewone motor- of transmissiegeluiden. De marktwaarde van een goed onderhouden exemplaar uit 2017 ligt in Nederland tussen €10.000 en €13.000, afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze auto is geschikt voor kopers die een compacte, zuinige en praktische mini-SUV zoeken met lage gebruikskosten.

Deze rode Renault Captur met kenteken G-403-KZ uit 2019 is een betrouwbare en zuinige mini-SUV met een compacte 898cc turbomotor en handgeschakelde transmissie. Met een goede balans tussen prestaties, brandstofverbruik en onderhoudskosten is het een aantrekkelijke keuze voor stads- en gezinsgebruik. Let bij aankoop op onderhoudsgeschiedenis en bekende aandachtspunten zoals olieverbruik en koppeling. De marktwaarde is stabiel en de wegenbelasting relatief laag, wat deze Captur tot een praktische en betaalbare optie maakt.

Optiepakket

Basisuitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Mistlampen €200
Airconditioning Pakket
Radio Pakket
Lichtmetalen velgen €500
Metallic lak €590

Historisch overzicht

Sleutelmomenten

OKT 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
1 oktober 2025
OKT 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
29 oktober 2019
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

20 oktober 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 51

Foto's

Renault Captur ENERGY TCe 90 2019 – Afbeelding 1
oktober 2025

Voertuigstatus

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Niet geldig
Keuringsstatus: Verlopen
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 29-10-2024

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Oorspronkelijk NL
Oorsprong: Nederland
Eerste toelating:

Techniek & Specificaties

Krachtbron & Aandrijving

Motor code H4B G4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 898 cm3
Aantal potten 3 cilinders
Turbodruk Ja
Krachtbron 90 pk (66 kW)
Draaimoment 140 Nm
Tractie voorwielaandrijving
Type transmissie Handgeschakeld
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Rood
Uitvoeringsniveau Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Voertuiglengte 4,12 m
Voertuigbreedte 1,78 m
Hoogte incl. dakrails 1,57 m
Asafstand 2,61 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Max. beladen gewicht Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 13,1 s
Topsnelheid 171 km/u
Gemiddeld verbruik 5,1 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 114 g/km
Energiebron Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Renault Captur ENERGY TCe 90 (G-403-KZ)

Wat is de APK status van G-403-KZ?

De APK van G-403-KZ is verlopen op 29-10-2025. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.

Is G-403-KZ een import auto?

Nee, G-403-KZ is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft G-403-KZ gehad?

G-403-KZ heeft 2 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 898cc motor in de Renault Captur 2017?

De motorcode is H5F, een 3-cilinder turbobenzinemotor met 898cc inhoud.

Hoe betrouwbaar is de 0.9 TCe motor?

De motor is over het algemeen betrouwbaar met weinig ernstige problemen, wel is regelmatig oliepeil controleren belangrijk vanwege licht olieverbruik.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en kleine reparaties tussen €500 en €800.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 66 pk benzineauto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat is het praktijkverbruik van deze Captur?

Het praktijkverbruik ligt rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-waarde van 5,1 l/100 km.

Zijn er bekende transmissieproblemen bij de handgeschakelde versie?

De handgeschakelde 5-versnellingsbak is robuust, met slijtage aan koppeling als meest voorkomende probleem bij intensief gebruik.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Licht olieverbruik motor

Sommige 0.9 TCe motoren verbruiken iets meer olie dan gemiddeld, vooral bij hogere kilometerstanden.

Herkenningspunten:

Regelmatig oliepeil bijvullen, lichte rook uit uitlaat bij koude start.

Belangrijk
Transmissie

Koppeling slijtage

Bij intensief stadsverkeer en hoge kilometerstanden kan de koppeling sneller slijten.

Herkenningspunten:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen, geur van brandend rubber.

Minimaal
Motor

Injectoren vervuiling

Injectoren kunnen na lange tijd vervuild raken, wat leidt tot minder goede verbranding.

Herkenningspunten:

Onregelmatig stationair draaien, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.

Urgent
Motor

Turbo storingen (zeldzaam)

In zeldzame gevallen kan de turbo defect raken door olievervuiling of slijtage.

Herkenningspunten:

Vermogensverlies, fluitend geluid bij accelereren, rook uit uitlaat.

Minimaal
Elektronica

Elektronische storingen

Kleine storingen in boordcomputer of sensoren kunnen voorkomen.

Herkenningspunten:

Waarschuwingslampjes, onregelmatige werking van accessoires.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1248 kg. Dat is 4% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Captur ENERGY TCe 90 in Nederland

Voertuig Registratie