Kenteken check GKD-81-L

APK geldig tot aug 2027 - 5 eigenaars - 17.433 km (peildatum jan 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-014995
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Registratie
GKD-81-L
Merk
Dacia
Dacia logo
Modeltype
Sandero Stepway TCe 100 ECO-G
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken GKD-81-L: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Lakkleur
Groen
Brandstof
Benzine
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024

Betrouwbaarheid Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G (2024) – Kenteken GKD-81-L

Duurzaamheid
Berekend uit eigenaren- en APK-historie
34

Waardebehoud Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G (2024) – Kenteken GKD-81-L

Waardebehoud
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G (2024) – Kenteken GKD-81-L

Servicebehoefte
Indicatie van onderhoudslast
69

Veiligheid Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G (2024) – Kenteken GKD-81-L

Veiligheidsscore
APK status en terugroepacties
100

Prestaties Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G (2024) – Kenteken GKD-81-L

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
62

Voertuigoverzicht

Marktwaarde
€ 19.000 - € 23.000
Catalogusprijs
€ 23.330
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gemiddelde verkoopprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
536 dagen
Aantal op naam
5+ eigenaars
APK geldig tot
Taxi-historie
Nee
Motor code
H4D F4
Soortgelijke auto's in NL
105 voertuigen
Aantal keren bekeken
941 keer

Expert Analyse & Conclusies

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Wegenbelasting (MRB) per Provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Dacia op basis van 1229 kg en lpg.

Noord-Holland ca. € 308 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 340 / kwartaal
Zeeland ca. € 330 / kwartaal
Utrecht ca. € 324 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 318 / kwartaal
Gelderland ca. € 334 / kwartaal
Limburg ca. € 327 / kwartaal
Overijssel ca. € 337 / kwartaal
Flevoland ca. € 330 / kwartaal
Drenthe ca. € 340 / kwartaal
Friesland ca. € 343 / kwartaal
Groningen ca. € 347 / kwartaal

Voor- en nadelen

Wat goed is

  • Zeer scherpe nieuwprijs voor een crossover hatchback.
  • Bi-Fuel systeem bespaart flink op brandstofkosten, vooral bij veel kilometers[3].
  • Betrouwbare, eenvoudige techniek met lage onderhoudskosten[1].
  • Ruim en praktisch interieur voor het segment.
  • Goed rijcomfort en lichte stuurinrichting, geschikt voor de stad[3].
  • Euro 6D Full emissienorm en lage CO2-uitstoot (130 g/km)[1][3].

Aandachtspunten

  • Beperkt vermogen (74 pk), acceleratie is traag (0–100 km/u in ca. 12 seconden)[3].
  • Eenvoudig interieur met harde kunststoffen en beperkte luxe.
  • Geluidniveau op snelweg hoger dan bij duurdere concurrenten.
  • Beperkte rijhulpsystemen in de basisuitvoering.
  • Resterende waarde blijft laag vergeleken met premiummerken.
  • LPG-tank neemt ruimte in beslag in de kofferbak.

Gedetailleerde analyse

Kenteken GKD-81-L is een groene Dacia Sandero Stepway uit 2024 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor (74 pk) en handgeschakelde versnellingsbak. Deze compacte hatchback met crossover-uitstraling is populair vanwege de lage nieuwprijs (€18.735), zuinige techniek en praktische uitrusting. In dit rapport vind je alle technische details, praktijkervaringen, onderhoudskosten, marktwaarde en veelgestelde vragen over deze specifieke variant.

## Motor & Techniek **Motorcode:** De 999cc 3-cilinder turbo benzinemotor in de Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe 100 Bi-Fuel Expression (2022) is gebaseerd op de Renault H4D-serie, met motorcode H4D470[6]. Deze motor is ook bekend als TCe 90 of TCe 100, afhankelijk van het vermogen (67–74 kW, 91–100 pk)[1][2]. De Bi-Fuel variant kan zowel op benzine als op LPG rijden, wat de brandstofkosten aanzienlijk verlaagt[3]. **Bekende problemen:** - **Timing chain (distributieketting):** Geen meldingen van structurele problemen, maar regelmatige inspectie wordt aangeraden bij hoge kilometerstanden (categorie: yellow, Motor)[1]. - **Turbo:** Incidentele meldingen van turbo-gerelateerde storingen bij intensief gebruik, vooral bij koude starts (categorie: orange, Motor)[1]. - **Injectoren:** Geen grote problemen bekend, maar bij slechte brandstofkwaliteit kunnen storingen optreden (categorie: yellow, Motor)[1]. - **Olieverbruik:** Geen structureel olieverbruik gemeld, maar controleer het oliepeil regelmatig bij oudere exemplaren (categorie: yellow, Motor)[1]. **Transmissie:** De handgeschakelde 6-bak (FWD) is betrouwbaar en eenvoudig van opbouw. Er zijn geen grote defecten bekend, maar schakelbaarheid en koppelingsgedrag worden door sommige gebruikers als wat ‘kort’ ervaren. Onderhoudskosten zijn laag: jaarlijkse olieverversing en inspectie volstaan. APK- en servicekosten liggen rond de €200–€300 per jaar, afhankelijk van de garage[1].

## Transmissie & Rijgedrag De Dacia Sandero Stepway 2024 met kenteken GKD-81-L heeft een handgeschakelde 6-versnellingsbak. Deze transmissie is eenvoudig, licht in bediening en betrouwbaar. Er zijn geen grote defecten bekend, maar sommige gebruikers melden dat de versnellingspook wat ‘kort’ aanvoelt. Onderhoud is eenvoudig en goedkoop: jaarlijkse olieverversing en inspectie volstaan. APK- en servicekosten liggen rond de €200–€300 per jaar, afhankelijk van de garage[1].

## Praktijkverbruik & Kosten **Verbruik (WLTP vs praktijk):** - **WLTP:** 5,8–6,2 l/100 km (benzine), 38–41 mpg (UK)[7]. - **Praktijk:** Gebruikers melden 6,5–7,5 l/100 km in de stad en 5,5–6,5 l/100 km op de snelweg. Op LPG is het verbruik iets hoger (ca. 7–8 l/100 km), maar de brandstofkosten zijn veel lager[3]. **Wegenbelasting:** Voor een 74 pk benzineauto (999cc) betaal je in Nederland in 2025 circa €48 per maand (€576 per jaar). **Onderhoudskosten:** - **APK:** €35–€50 per jaar. - **Onderhoudsbeurt:** €150–€250 per jaar (basis service). - **Reparaties:** Geen grote kosten bekend, onderdelen zijn betaalbaar. **Marktwaarde & waardebehoud:** De Dacia Sandero Stepway verliest relatief weinig waarde dankzij de lage nieuwprijs. Een exemplaar uit 2022 met gemiddeld gebruik en onderhoud is nu (2025) nog circa €12.000–€14.000 waard, afhankelijk van staat en kilometerstand.

## Voor- en Nadelen **Voordelen** - **Zeer scherpe nieuwprijs** voor een crossover hatchback. - **Bi-Fuel systeem** bespaart flink op brandstofkosten, vooral bij veel kilometers[3]. - **Betrouwbare, eenvoudige techniek** met lage onderhoudskosten[1]. - **Ruim en praktisch interieur** voor het segment. - **Goed rijcomfort** en lichte stuurinrichting, geschikt voor de stad[3]. - **Euro 6D Full emissienorm** en lage CO2-uitstoot (130 g/km)[1][3]. **Nadelen** - **Beperkt vermogen** (74 pk), acceleratie is traag (0–100 km/u in ca. 12 seconden)[3]. - **Eenvoudig interieur** met harde kunststoffen en beperkte luxe. - **Geluidniveau** op snelweg hoger dan bij duurdere concurrenten. - **Beperkte rijhulpsystemen** in de basisuitvoering. - **Resterende waarde** blijft laag vergeleken met premiummerken. - **LPG-tank** neemt ruimte in beslag in de kofferbak.

Deze groene Dacia Sandero Stepway met kenteken GKD-81-L uit 2024 is een uitstekende keuze voor budgetbewuste kopers die een betrouwbare, zuinige en praktische auto zoeken. De Bi-Fuel techniek maakt hem extra aantrekkelijk voor wie veel kilometers maakt. Onderhoud en reparaties zijn voordelig, en de auto verliest relatief weinig waarde. Let wel op het beperkte vermogen en het eenvoudige interieur. Al met al een verstandige, no-nonsense keuze in het B-segment.

Optiepakket

Standaarduitrusting

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Change Assistant
Android Auto / Apple CarPlay
Noodremassistentie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Metallic lak €550

Historisch overzicht

Sleutelmomenten

MRT 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
9 maart 2026
AUG 2024

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
30 augustus 2024
Alle gebeurtenissen bekijken

Meer events beschikbaar

APK Historie

Foto's

Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 1
maart 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 2
maart 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 3
maart 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 4
maart 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 5
maart 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 6
januari 2026
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 7
januari 2026
Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G 2024 – Afbeelding 8
januari 2026

Voertuigstatus

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Verzekering

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Huidige dekking: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Technische keuring

Wettelijke voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig t/m:
Laatst gekeurd: 30-08-2026

Importstatus

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Voertuigherkomst: Oorspronkelijk NL
Oorsprong: Nederland
Eerste toelating:

Technische gegevens

Krachtbron & Aandrijving

Motor code H4D F4
Motortype Benzine
Cilinderinhoud 999 cm3
Aantal potten 3 cilinders
Turbodruk Ja
Krachtbron 101 pk (74 kW)
Draaimoment 170 Nm
Tractie Niet beschikbaar
Type transmissie Handgeschakeld
Emissieklasse Niet beschikbaar

Koetswerk & Interieur

Soort voertuig Personenauto
Carrosserietype Niet beschikbaar
Interieurtype hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Buitenkleur Groen
Versie Niet beschikbaar
Modelvariant Niet beschikbaar
Herkomst Nederland

Maten & Massa

Voertuiglengte 4,1 m
Voertuigbreedte 1,85 m
Hoogte incl. dakrails 1,54 m
Asafstand 2,6 m
Massa rijklaar Niet beschikbaar
Maximale massa Niet beschikbaar
Maximale lading Niet beschikbaar
Max. trekgewicht Niet beschikbaar

Snelheid & Brandstof

Acceleratietijd 11,9 s
Topsnelheid 177 km/u
Brandstofverbruik mix 6,7 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buiten bebouwde kom Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 114 g/km
Type brandstof Benzine
Tankinhoud Niet beschikbaar

Vragen over Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G (GKD-81-L)

Wat is de APK status van GKD-81-L?

De APK van GKD-81-L is geldig tot augustus 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is GKD-81-L een import auto?

Nee, GKD-81-L is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft GKD-81-L gehad?

GKD-81-L heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is het praktijkverbruik van de Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe 100 Bi-Fuel?

In de praktijk verbruikt deze auto 6,5–7,5 l/100 km in de stad en 5,5–6,5 l/100 km op de snelweg. Op LPG is het verbruik iets hoger (7–8 l/100 km), maar de brandstofkosten zijn veel lager[3].

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor een 74 pk benzineauto in Nederland?

In 2025 betaal je circa €48 per maand (€576 per jaar) aan wegenbelasting voor een 74 pk benzineauto.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

APK: €35–€50 per jaar. Onderhoudsbeurt: €150–€250 per jaar. Reparaties zijn over het algemeen goedkoop.

Hoe betrouwbaar is de 999cc 3-cilinder motor?

De motor is eenvoudig en betrouwbaar. Er zijn geen grote problemen bekend, maar turbo en injectoren kunnen bij intensief gebruik of slechte brandstofkwaliteit storingen geven (categorie: orange/yellow)[1].

Hoeveel ruimte is er in de kofferbak met LPG-tank?

De LPG-tank neemt ruimte in beslag; de kofferbakinhoud is kleiner dan bij de benzine-only variant.

Wat is de huidige marktwaarde van een Dacia Sandero Stepway 1.0 TCe 100 Bi-Fuel uit 2022?

Een exemplaar uit 2022 is in 2025 nog circa €12.000–€14.000 waard, afhankelijk van staat en kilometerstand.

Mogelijke gebreken

Belangrijk
Motor

Turbo-storingen

Incidenteel meldingen van turbo-gerelateerde storingen, vooral bij koude starts.

Kenmerken:

Vermogensverlies, waarschuwingslampje motor.

Minimaal
Motor

Timing chain slijtage

Geen structurele problemen, maar bij hoge kilometerstanden kan slijtage optreden.

Kenmerken:

Geluid uit motorruimte, vermogensverlies.

Minimaal
Motor

Injector-storingen

Bij slechte brandstofkwaliteit kunnen storingen optreden.

Kenmerken:

Onregelmatig stationair toerental, motorstoring.

Minimaal
Motor

Olieverbruik

Geen structureel olieverbruik, maar controleer regelmatig bij oudere exemplaren.

Kenmerken:

Olielampje, lage oliepeil.

Minimaal
Transmissie

Versnellingsbak schakelgedrag

Schakelgedrag wordt door sommigen als ‘kort’ ervaren, geen grote defecten.

Kenmerken:

Moeilijk schakelen, niet soepel.

Milieuzones Toegestaan

Met deze lpg mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Dacia

Voor dit specifieke model en bouwjaar (dacia uit 2024) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kostenindicatie & Gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
Niet berekend

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1229 kg. Dit is exact het gemiddelde voor de klasse 'Hatchbacks'. Je betaalt dus een hele normale wegenbelasting voor dit type auto.

Deze auto Gemiddelde

Dacia Sandero Stepway TCe 100 ECO-G in Nederland

Voertuig Registratie