Kenteken check J-464-XZ

APK geldig tot jan 2028 - 5+ eigenaars - 39.773 km (peildatum dec 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-725526
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
J-464-XZ
Automerk
Renault
Renault logo
Uitvoering
Captur TCe 100
Kilometerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken J-464-XZ: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Rood
Brandstoftype
Benzine
Renault Captur TCe 100 2020

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 100 (2020) – Kenteken J-464-XZ

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
57

Waardebehoud Renault Captur TCe 100 (2020) – Kenteken J-464-XZ

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
95

Onderhoud Renault Captur TCe 100 (2020) – Kenteken J-464-XZ

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
64

Veiligheid Renault Captur TCe 100 (2020) – Kenteken J-464-XZ

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Captur TCe 100 (2020) – Kenteken J-464-XZ

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
64

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 17.000 - € 20.000
Adviesprijs nieuw
€ 24.600
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
688 dagen
Eigenaarhistorie
5+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H4D B4
Vergelijkbare voertuigen in NL
110 voertuigen
Bekeken
274 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Captur TCe 100 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1265 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 171 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 189 / kwartaal
Zeeland ca. € 184 / kwartaal
Utrecht ca. € 180 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 176 / kwartaal
Gelderland ca. € 185 / kwartaal
Limburg ca. € 182 / kwartaal
Overijssel ca. € 187 / kwartaal
Flevoland ca. € 184 / kwartaal
Drenthe ca. € 189 / kwartaal
Friesland ca. € 191 / kwartaal
Groningen ca. € 193 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • Zuinig en modern 999cc 3-cilinder turbomotor (motorcode H4D 450) met 100 pk.
  • Compacte mini-SUV met goede wendbaarheid in stedelijke gebieden.
  • Redelijke onderhoudskosten en betaalbare onderdelen.
  • Goede veiligheidsuitrusting en Euro NCAP-score uit 2019.
  • Handgeschakelde transmissie biedt directe controle en relatief lage reparatiekosten.
  • Degelijke bouwkwaliteit en comfortabele rijervaring voor segment.

Minpunten

  • Mogelijk olieverbruik bij hogere kilometerstanden, typisch voor kleine turbomotoren.
  • Distributieketting kan bij onvoldoende onderhoud problemen geven (matig risico).
  • Beperkte bagageruimte vergeleken met grotere SUV's.
  • Handgeschakelde versnellingsbak kan slijten bij intensief stadsgebruik.
  • Turbo kan bij slecht onderhoud defect raken, reparatiekosten zijn hoog.
  • Waardevermindering is gemiddeld, marktwaarde daalt naarmate kilometerstand stijgt.

Uitgebreide analyse

Kenteken J-464-XZ is een rode Renault Captur 1.0 TCe 100 Zen uit 2020 met een 999cc 3-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Deze mini-SUV heeft een nieuwprijs van circa €23.120 en is populair vanwege zijn compacte formaat en zuinige motor.

De motor in deze Renault Captur is de 1.0 TCe 100, met motorcode H4D 450. Het betreft een 999cc driecilinder turbobenzinemotor die 74 kW (100 pk) levert bij 5000 tpm. Deze motor staat bekend om zijn relatief lage cilinderinhoud gecombineerd met turbo voor voldoende vermogen en een gunstig brandstofverbruik. Het motorblok is onderdeel van Renaults Energy TCe-serie, die sinds 2019 in de Captur wordt toegepast.

De handgeschakelde transmissie van deze Captur is een 5- of 6-versnellingsbak (afhankelijk van uitvoering), die over het algemeen betrouwbaar is. Bekende defecten aan de handbak zijn beperkt, maar bij intensief stadsgebruik kunnen koppeling en synchronisatieringen slijten. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, met periodieke controle en vervanging van koppelingsonderdelen indien nodig.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 5,1 tot 5,4 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 74 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen €500 en €800. Onderhoud is redelijk betaalbaar, mede door de eenvoudige motorconstructie.

Bij aankoop van een Renault Captur 1.0 TCe 100 Zen uit 2019 met kenteken J-464-XZ is het belangrijk om te letten op onderhoudshistorie, vooral of de distributieketting en turbo goed zijn onderhouden. Controleer ook de staat van de koppeling en eventuele olieverbruik. De marktwaarde ligt anno 2025 rond €12.000 tot €15.000 afhankelijk van kilometerstand en conditie. Deze auto biedt een goede balans tussen zuinigheid, comfort en praktische bruikbaarheid in de stads- en buitenomgeving.

Deze rode Renault Captur met kenteken J-464-XZ uit 2020 is een compacte, zuinige en praktische mini-SUV met een betrouwbare 999cc 3-cilinder turbomotor. Met een gunstig verbruik en redelijke onderhoudskosten is het een aantrekkelijke keuze voor Nederlandse autokopers die een handgeschakelde benzineauto zoeken met voldoende vermogen en moderne techniek.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
eCall
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

DAB-Radio Pakket
Bochtverlichting Pakket
Airconditioning Pakket
Radio Pakket
Metallic lak €487

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
2 februari 2026
NOV 2020

Kilometerstand

828 km geregistreerd

XXX km
INFO
1 november 2020
OKT 2020

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
21 oktober 2020
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

29 januari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 31

18 oktober 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 32

Afbeeldingen

Renault Captur TCe 100 2020 – Afbeelding 1
december 2025
Renault Captur TCe 100 2020 – Afbeelding 2
december 2025
Renault Captur TCe 100 2020 – Afbeelding 3
december 2025
Renault Captur TCe 100 2020 – Afbeelding 4
december 2025
Renault Captur TCe 100 2020 – Afbeelding 5
december 2025

+-3

Juridische status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 29-01-2027

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H4D B4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 999 cm3
Aantal cilinders 3 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 101 pk (74 kW)
Maximaal koppel 160 Nm
Aangedreven wielen N.v.t.
Schakeling Handgeschakeld
Milieuklasse N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Opzet hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Rood
Trim N.v.t.
Subtype N.v.t.
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,23 m
Breedte excl. spiegels 1,8 m
Voertuighoogte 1,58 m
Wielafstand 2,64 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 13,3 s
Max. snelheid 173 km/u
Verbruik gecombineerd 5,1 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 133 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over Renault Captur TCe 100 (J-464-XZ)

Wat is de APK status van J-464-XZ?

De APK van J-464-XZ is geldig tot januari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is J-464-XZ een import auto?

Ja, J-464-XZ is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft J-464-XZ gehad?

J-464-XZ heeft 5+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 999cc motor in de Renault Captur 1.0 TCe 100?

De motorcode is H4D 450, een 999cc driecilinder turbobenzinemotor met 100 pk.

Hoeveel verbruikt deze Renault Captur in de praktijk?

Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 5,5 en 6,0 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-waarde van circa 5,1-5,4 l/100 km.

Wat zijn de bekende motorproblemen bij deze Captur?

Belangrijke problemen zijn distributieketting slijtage, turbo defecten en verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden.

Hoe betrouwbaar is de handgeschakelde transmissie?

De handbak is over het algemeen betrouwbaar, maar koppeling en synchronisatieringen kunnen slijten bij intensief gebruik.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de kosten tussen €500 en €800 per jaar, inclusief APK, service en kleine reparaties.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 74 pk benzineauto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €120 tot €140 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Veel voorkomende klachten

Hoog risico
Motor

Distributieketting slijtage

De distributieketting kan bij onvoldoende onderhoud en hoge kilometerstanden uitrekken of verslijten, wat kan leiden tot motorschade.

Signalen:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor.

Hoog risico
Motor

Turbo defecten

De turbo kan defect raken door olieverontreiniging of onvoldoende olieverversing, wat leidt tot vermogensverlies.

Signalen:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, verhoogd olieverbruik.

Matig risico
Motor

Olieverbruik

De 1.0 TCe motor kan bij hogere kilometerstanden verhoogd olieverbruik vertonen, wat extra controle vereist.

Signalen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat.

Matig risico
Transmissie

Koppelingsslijtage

Bij intensief stadsverkeer kan de koppeling sneller slijten, wat leidt tot slippen en schakelenproblemen.

Signalen:

Slippende koppeling, moeilijk schakelen.

Laag risico
Elektronica

Elektronische storingen

Soms kunnen storingen optreden in het infotainmentsysteem of sensoren, wat resetten of reparatie vereist.

Signalen:

Storingsmeldingen, niet reagerend scherm.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2020) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1265 kg. Dat is 5% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur TCe 100 kentekens

Type Plaat