Kenteken check JHF-81-G
APK geldig tot mrt 2029 - 1+ eigenaars - 6.473 km (peildatum nov 2025)
Let op: 10 bevindingen voor JHF81G
Basis informatie
Betrouwbaarheid Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2025) – Kenteken JHF-81-G
Waardebehoud Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2025) – Kenteken JHF-81-G
Onderhoud Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2025) – Kenteken JHF-81-G
Veiligheid Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2025) – Kenteken JHF-81-G
Prestaties Toyota RAV4 2.5 Hybrid (2025) – Kenteken JHF-81-G
Samenvatting gegevens
Expertrapport
Een blik op de RDW-registratie van deze Toyota RAV4 2.5 Hybrid geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Deze auto heeft tot nu toe slechts 1 eigenaar gehad, wat vaak duidt op een zeer trouwe bezitter en een stabiel verleden.
Provinciale wegenbelasting
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Toyota op basis van 1730 kg en benzine.
Voordelen & Nadelen
Sterke punten
- Betrouwbare en efficiënte 2.5 Hybrid motor (A25A-FXS) met 163 pk gecombineerd vermogen
- Vierwielaandrijving (AWD) voor betere grip en veiligheid
- Comfortabele en stille CVT-automaat met soepel schakelen
- Lage olie- en brandstofverbruikskosten in praktijk
- Goede veiligheidsuitrusting en moderne technologie in Business Plus uitvoering
- Sterk waardebehoud en goede marktwaarde in Nederland
Waar je op moet letten
- Hoger wegenbelastingtarief door 163 pk en gewicht
- CVT-transmissie kan soms minder direct aanvoelen dan traditionele automaat
- Praktijkverbruik ligt iets hoger dan WLTP-cijfers
- Beperkte sportieve rijervaring vergeleken met concurrenten
- Onderhoudskosten kunnen oplopen bij batterijcontroles of grotere reparaties
- Soms wat beperkte achteruitzicht door design en achterspoiler
Volledige analyse
Kenteken JHF-81-G is een grijze Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Business Plus uit 2025 met een 2487cc 4-cilinder hybride benzinemotor en automatische transmissie. Deze midi-SUV combineert een krachtige hybride aandrijflijn met vierwielaandrijving en een luxe uitrusting, oorspronkelijk nieuwprijs €56.541.
De motorcode van de 2487cc hybride benzinemotor in deze RAV4 is A25A-FXS, een 4-cilinder in-lijn met 16 kleppen, DOHC en variabele kleptiming (VVT-i). Deze motor levert een gecombineerd systeemvermogen van 163 pk (119 kW) met een koppel van 279 Nm. Het is een betrouwbare Dynamic Force Hybrid motor met een compressieverhouding van 14.0:1 en een nickel-metaalhydride batterij. Bekende motorproblemen zoals timing chain slijtage, turbo defecten of injectieproblemen zijn bij deze hybride motor zeer zeldzaam. Olieverbruik is doorgaans laag, mits goed onderhoud wordt uitgevoerd.
De transmissie is een continu variabele automaat (CVT) met een soepel schakelgedrag, gekoppeld aan het AWD-systeem. Er zijn geen wijdverspreide meldingen van transmissiedefecten bij deze generatie RAV4 hybride. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt, maar periodiek vloeistofverversen wordt aanbevolen om slijtage te voorkomen. De handling is stabiel dankzij de AWD, met een comfortabele rijervaring en goede grip op diverse wegen.
Het brandstofverbruik volgens WLTP ligt rond de 4,6 tot 4,8 liter per 100 km gecombineerd, in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,0 tot 5,5 l/100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 163 pk hybride SUV in Nederland bedraagt circa €400 tot €500 per jaar, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen €500 en €800. Grotere onderhoudsbeurten of batterijcontroles kunnen extra kosten met zich meebrengen.
Bij aankoop van een Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Business Plus uit 2019 met kenteken JHF-81-G is het raadzaam om het onderhoudsboekje te controleren op regelmatige servicebeurten bij erkende dealers. Controleer de staat van de hybride batterij en het AWD-systeem. Deze uitvoering biedt een goede balans tussen prestaties, comfort en zuinigheid. Let op eventuele kleine gebruikssporen en vraag naar garantie of historie van eventuele reparaties.
Deze grijze Toyota RAV4 met kenteken JHF-81-G uit 2025 is een betrouwbare en zuinige midi-SUV met een moderne 2.5 Hybrid AWD aandrijflijn. Met een sterke motorcode A25A-FXS, weinig bekende ernstige problemen en een gunstig verbruik is het een aantrekkelijke keuze voor wie een comfortabele en milieuvriendelijke SUV zoekt met goede waardebehoud.
Standaard- en extra opties
Af-fabriek opties
Meeruitrusting
Tijdlijn & Historie
Tijdlijn
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Er zijn meer gebeurtenissen
Keuringsgeschiedenis
Afbeeldingen
+-3
Juridische status
RDW Status
Officiële voertuigregistratie
Aansprakelijkheidsverzekering
Wettelijke aansprakelijkheid
APK Status
Algemene Periodieke Keuring
Herkomst
Land van eerste registratie
Voertuigspecificaties
Motor & Transmissie
Carrosserie & Uitvoering
Afmetingen & Gewichten
Prestaties & Verbruik
Vragen over Toyota RAV4 2.5 Hybrid (JHF-81-G)
Wat is de APK status van JHF-81-G?
De APK van JHF-81-G is geldig tot maart 2029. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is JHF-81-G een import auto?
Ja, JHF-81-G is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft JHF-81-G gehad?
JHF-81-G heeft 1+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is de motorcode van de 2.5 Hybrid motor in deze Toyota RAV4?
De motorcode is A25A-FXS, een 2.487 cc 4-cilinder hybride benzinemotor met 163 pk gecombineerd vermogen.
Hoe betrouwbaar is de CVT-automaat in deze RAV4?
De CVT-automaat is over het algemeen betrouwbaar met weinig bekende defecten, mits regelmatig onderhoud wordt uitgevoerd.
Wat is het praktijkbrandstofverbruik van deze hybride SUV?
In de praktijk ligt het verbruik rond 5,0 tot 5,5 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-cijfers van 4,6-4,8 l/100 km.
Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland voor deze 163 pk RAV4?
De wegenbelasting bedraagt ongeveer €400 tot €500 per jaar, afhankelijk van de provincie en het gewicht van de auto.
Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten voor deze Toyota RAV4?
Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten tussen €500 en €800, inclusief APK, service en kleine reparaties.
Zijn er bekende motorproblemen bij deze 2019 RAV4 Hybrid?
Er zijn weinig ernstige motorproblemen bekend; timing chain en olieverbruik kunnen bij hoge kilometerstanden aandacht vragen.
Bekende aandachtspunten
Timing chain slijtage
Bij deze hybride motor (A25A-FXS) zijn er zelden problemen met de ketting, maar bij hoge kilometerstanden kan slijtage optreden.
Signalen:
Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen
CVT transmissie haperingen
Sommige eigenaren melden schokkerig schakelen of trage respons van de CVT automaat.
Signalen:
Haperingen bij accelereren, onregelmatige acceleratie
Hybride batterijcapaciteit afname
Na 8-10 jaar kan de capaciteit van de nickel-metaalhydride batterij afnemen, wat invloed heeft op elektrische ondersteuning.
Signalen:
Kortere elektrische rijafstand, hogere brandstofconsumptie
Olieverbruik bij hoge kilometerstand
Bij intensief gebruik en hoge kilometerstanden kan het olieverbruik toenemen.
Signalen:
Regelmatig olie bijvullen nodig, rook uit uitlaat
Elektronische storingen infotainmentsysteem
Af en toe meldingen van vastlopers of herstarten van het multimediasysteem.
Signalen:
Bevriezen scherm, uitval functies
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Toyota
Voor dit specifieke model en bouwjaar (toyota uit 2025) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Dagelijks gebruik
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1730 kg. Dat is 44% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.