Kenteken check K-640-HD
APK geldig tot aug 2026 - 2+ eigenaars - 188.221 km (peildatum jan 2026)
11 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken K640HD
Kerninfo
Betrouwbaarheid Land Rover Range Rover Velar P300 (2018) – Kenteken K-640-HD
Waardebehoud Land Rover Range Rover Velar P300 (2018) – Kenteken K-640-HD
Onderhoud Land Rover Range Rover Velar P300 (2018) – Kenteken K-640-HD
Veiligheid Land Rover Range Rover Velar P300 (2018) – Kenteken K-640-HD
Prestaties Land Rover Range Rover Velar P300 (2018) – Kenteken K-640-HD
Kerngegevens
Expert Analyse & Conclusies
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Land Rover Range Rover Velar P300 komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 2 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
Wegenbelasting (MRB) per Provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Land Rover op basis van 1884 kg en benzine.
Voor- en nadelen
Pluspunten
- Snelle toegang tot informatie
- Gemakkelijke communicatie
- Online winkelen en bankieren
- Onderwijs en leren op afstand
- Entertainment en streamingdiensten
Aandachtspunten
- Privacyproblemen
- Cybercriminaliteit en fraude
- Verslaving en schermtijd
- Desinformatie en nepnieuws
- Sociale isolatie
Gedetailleerde analyse
Kenteken K-640-HD is een zwarte Land Rover Range Rover Velar uit 2018 met een 1997cc 4-cilinder turbo benzinemotor (221 pk), AWD en een 8-traps automaat. Deze luxe SUV werd in 2017 geïntroduceerd en viel op door zijn strakke design, hoge afwerking en innovatieve technologie. De nieuwprijs bedroeg destijds €97.360. In dit rapport vind je een objectieve analyse van deze specifieke variant, gebaseerd op technische specificaties, eigenaarservaringen en marktdata.
## Motorcode & Technische Specificaties De 1997cc 4-cilinder turbo benzinemotor in de Land Rover Range Rover Velar 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic SE (2017) draagt de interne codenaam **Ingenium P250**. Deze motor levert 221 pk (250 PS) en 365 Nm koppel, beschikbaar tussen 1.300 en 4.500 toeren[7]. De motorcode is **P250** en het bloknummer begint vaak met **AJ200** (Ingenium familie). De motor is voorzien van directe injectie, variabele kleptiming en een turbocharger. De transmissie is een 8-traps ZF-automaat met AWD (All Wheel Drive)[7]. ## Bekende Problemen ### Motor - **Timing chain (distributieketting):** Er zijn meldingen van vroegtijdige slijtage en geratel, vooral bij koude starts. Dit kan leiden tot dure reparaties (motoruitbouw). **Ernst: orange** (matig, regelmatig gemeld op forums). - **Turbo:** Incidenteel problemen met de turbo, zoals lekkages of vermogensverlies. **Ernst: yellow** (licht, niet structureel). - **Injectoren:** Soms storingen of vervuiling, wat leidt tot onregelmatig stationair toerental of motorstoringen. **Ernst: yellow**. - **Oliewissel & olieverbruik:** Sommige eigenaren melden hoger dan verwacht olieverbruik, vooral bij intensief gebruik. Regelmatige oliewissel (max. 15.000 km of 1x per jaar) is essentieel. **Ernst: yellow**. ### Transmissie - **Automaat (ZF 8HP):** Over het algemeen betrouwbaar, maar incidenteel meldingen van schokkerig schakelen of software-updates nodig. Onderhoudskosten zijn relatief hoog (olie- en filterwissel elke 60.000 km à €400-600). **Ernst: yellow**. ### Elektronica - **Infotainment-systeem (Touch Pro Duo):** Soms traag of bevriezingen, vooral bij oudere softwareversies. **Ernst: yellow**. - **Elektrische ramen en spiegels:** Incidenteel storingen. **Ernst: yellow**. ### Chassis - **Luchtvering:** Elektronische luchtvering is comfortabel maar duur in onderhoud (reparatie €1.500+ per as). **Ernst: orange**. - **Remmen:** Snelle slijtage remschijven en -blokken bij zwaar gebruik. **Ernst: yellow**. ## Verbruik **WLTP:** Het officiële gecombineerde verbruik volgens WLTP is circa 7,7 l/100 km (36,7 mpg)[7]. **Praktijk:** In de praktijk ligt het verbruik vaak tussen de 9 en 11 l/100 km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. Voor een SUV van dit formaat is dat redelijk, maar niet zuinig. ## Marktwaarde & Waardebehoud De nieuwprijs van deze Velar was €97.360. De huidige marktwaarde (2025) voor een goed onderhouden exemplaar met gemiddeld kilometerstand ligt tussen de €30.000 en €40.000, afhankelijk van staat, onderhoudshistorie en opties. Het waardebehoud is matig: na 8 jaar is circa 60-65% van de waarde verdampt, wat gebruikelijk is in het premium SUV-segment. ## Onderhoudskosten - **APK:** €35-€50 per jaar. - **Onderhoudsbeurt (jaarlijks of 15.000 km):** €400-€600 bij dealer, €250-€400 bij onafhankelijke garage. - **Grote beurt (60.000 km):** €800-€1.200 (incl. transmissie-olie). - **Reparaties:** Elektronica en luchtvering zijn duur; budget €1.000-€2.000 per jaar voor onverwachte kosten. ## Wegenbelasting Voor een benzine-auto van 221 pk (250 PS) betaal je in Nederland in 2025 **€1.344 per jaar** aan motorrijtuigenbelasting (wegenbelasting). Dit bedrag is gebaseerd op het gewicht en de brandstofsoort, niet direct op het vermogen. ## Voor- en Nadelen **Voordelen** - Strak, modern design en hoge afwerking[1][3]. - Ruim en comfortabel interieur met hoogwaardige materialen. - Goede wegligging en comfort dankzij luchtvering. - Krachtige en soepele 2.0 turbo benzinemotor[7]. - Uitstekende allroad-capaciteiten (AWD, terreinprogramma’s). - Veel standaard uitrusting en innovatieve tech (Touch Pro Duo, digitale cockpit). **Nadelen** - Matig waardebehoud. - Hogere onderhouds- en reparatiekosten dan gemiddeld[3]. - Praktijkverbruik ligt duidelijk boven WLTP[7]. - Incidenteel elektronische storingen. - Beperkte bagageruimte vergeleken met concurrenten. - Dure accessoires en opties. ## Veelvoorkomende Problemen (met ernst en categorie) | Probleem | Categorie | Ernst | Omschrijving | |---------------------------|-------------|---------|------------------------------------------------------------------------------| | Timing chain slijtage | Motor | orange | Vroegtijdige slijtage, dure reparatie | | Turbo lekkage/defect | Motor | yellow | Incidenteel, niet structureel | | Injector storing | Motor | yellow | Onregelmatig stationair, soms storing | | Automaat schokkerig | Transmissie | yellow | Software-update soms nodig | | Luchtvering defect | Chassis | orange | Dure reparatie, vooral bij oudere auto’s | | Infotainment traag | Elektronica | yellow | Trage reactie, soms bevriezing | ## Veelgestelde Vragen **1. Wat is het praktijkverbruik van de Velar 2.0 benzine?** Antwoord: Tussen de 9 en 11 l/100 km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. Officieel (WLTP) is 7,7 l/100 km[7]. **2. Hoe betrouwbaar is de 2.0 Ingenium motor?** Antwoord: Over het algemeen betrouwbaar, maar let op timing chain, turbo en injectoren. Regelmatig onderhoud is essentieel. **3. Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?** Antwoord: Reken op €400-€600 voor een kleine beurt, €800-€1.200 voor een grote beurt. Onverwachte reparaties (luchtvering, elektronica) kunnen oplopen tot €2.000 per jaar. **4. Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor 221 pk?** Antwoord: €1.344 per jaar (2025), gebaseerd op gewicht en brandstofsoort. **5. Wat is de huidige marktwaarde van een Velar uit 2017?** Antwoord: Tussen de €30.000 en €40.000, afhankelijk van staat en kilometerstand. **6. Zijn er veel elektronische storingen?** Antwoord: Incidenteel, vooral het infotainmentsysteem kan traag zijn. Elektrische ramen en spiegels geven soms problemen. ## Conclusie Deze zwarte Land Rover Range Rover Velar met kenteken K-640-HD uit 2018 is een stijlvolle en comfortabele premium SUV met een krachtige 2.0 turbo benzinemotor en veel technologische snufjes. Het verbruik ligt in de praktijk hoger dan officieel opgegeven, het waardebehoud is matig en de onderhoudskosten zijn aan de hoge kant. Let bij aankoop goed op de onderhoudshistorie, met name de timing chain, luchtvering en elektronica. Voor liefhebbers van design, comfort en allroad-capaciteiten blijft de Velar een aantrekkelijke keuze, mits je bereid bent te investeren in onderhoud en reparaties. ## Bronnen - Wikipedia: Technische achtergrond en modelhistorie[1] - CarDekho: Specificaties en user reviews[2] - Carwale: Prijzen, specificaties en ervaringen[3] - Land Rover officiële WLTP-specificaties[7] ## YouTube Video’s (Array) ["https://www.youtube.com/watch?v=...", // Zoek zelf actuele Nederlandse of Engelse reviews "https://www.youtube.com/watch?v=...", // Bijvoorbeeld: Autoweek, AutoRAI, Carwow, Autogefühl "https://www.youtube.com/watch?v=..." // Verschillende kanalen voor redundantie ]
## Transmissie & Rijgedrag De Land Rover Range Rover Velar 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic SE (2018) is voorzien van een 8-traps ZF-automaat, gekoppeld aan een permanente vierwielaandrijving (AWD)[7]. Deze combinatie zorgt voor soepele acceleratie (0-100 km/u in circa 7 seconden) en uitstekende tractie in alle weersomstandigheden. De automaat schakelt over het algemeen vloeiend, maar sommige eigenaren melden schokkerig gedrag bij koud starten of na langdurig stilstaan—vaak op te lossen met een software-update. Het onderhoud van de automaat is relatief duur: een olie- en filterwissel om de 60.000 km kost al snel €400-€600. Laat de transmissie altijd controleren bij aankoop van een gebruikte K-640-HD. Het rijgedrag is comfortabel dankzij de elektronische luchtvering, die zich automatisch aanpast aan de weg en rijstijl. De Velar voelt wendbaar voor een SUV van dit formaat, maar het gewicht (circa 1.900 kg) is merkbaar in bochten. De wegligging is stabiel en de auto is uitstekend geschikt voor lange ritten. Offroad presteert de Velar verrassend goed voor een ‘lifestyle’ SUV, mede dankzij het Terrain Response-systeem. ## Elektronica & Comfort Het interieur van de zwarte Velar 2018 valt op door het minimalistische design en het gebruik van hoogwaardige materialen. De bekleding is standaard van leer, de stoelen zijn elektrisch verstelbaar en verwarmd, en het geluidsniveau in de cabine is laag. Het Touch Pro Duo-infotainmentsysteem met twee aanraakschermen ziet er futuristisch uit, maar kan traag reageren—zeker bij oudere softwareversies. Apple CarPlay en Android Auto zijn standaard. Elektrische ramen, spiegels en andere comfortvoorzieningen werken over het algemeen goed, maar storingen komen incidenteel voor. ## Veiligheid De Velar is voorzien van zes airbags, elektronische stabiliteitscontrole, noodremassistentie, lane keep assist en adaptieve cruisecontrol. De Euro NCAP-score bedraagt 5 sterren, wat betekent dat de auto tot de veiligste in zijn klasse behoort. Let op: sommige geavanceerde veiligheidsfeatures zijn optioneel en niet op elk exemplaar aanwezig. ## Onderhoud & Service Land Rover adviseert een onderhoudsbeurt om de 15.000 km of één keer per jaar. De kosten variëren van €400-€600 bij de dealer tot €250-€400 bij een onafhankelijke garage. Grote beurten (60.000 km) zijn duurder vanwege de vervanging van transmissie-olie en filters. APK-kosten zijn vergelijkbaar met andere auto’s in deze klasse. Reparaties aan elektronica of luchtvering kunnen oplopen tot €1.500-€2.000 per keer. Zorg voor een volledige onderhoudshistorie bij aankoop van K-640-HD. ## Waardebehoud & Doorverkoop De Velar 2.0 benzine uit 2017 heeft, zoals veel premium SUV’s, een matig waardebehoud. Na 8 jaar is circa 60-65% van de nieuwwaarde verdampt. De doorverkoop verloopt het beste via gespecialiseerde dealers of particuliere platforms voor premium auto’s. Een volledige servicehistorie en een net interieur verhogen de doorverkoopwaarde aanzienlijk. ## Samenvatting Specificaties | Kenmerk | Specificatie | |------------------------|-----------------------------------------------| | Motor | 2.0 I4 Turbo Ingenium P250 (221 pk/250 PS) | | Transmissie | 8-traps automaat, AWD | | Verbruik (WLTP) | 7,7 l/100 km (36,7 mpg) | | Verbruik (praktijk) | 9-11 l/100 km | | Acceleratie 0-100 km/u | ca. 7 seconden | | Wegenbelasting (NL) | €1.344 per jaar (2025) | | Marktwaarde (2025) | €30.000-€40.000 | | Onderhoud (klein) | €400-€600 (dealer), €250-€400 (onafhankelijk) | | Onderhoud (groot) | €800-€1.200 | | APK | €35-€50 | ## Slotwoord De Land Rover Range Rover Velar 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic SE (2018) met kenteken K-640-HD is een stijlvolle, comfortabele en technologisch geavanceerde SUV die zich onderscheidt door zijn design en rijplezier. De onderhoudskosten zijn aan de hoge kant en het waardebehoud is matig, maar voor liefhebbers van het merk en het segment blijft de Velar een aantrekkelijke keuze—mits je bereid bent te investeren in onderhoud en reparaties. Let bij aankoop altijd op de onderhoudshistorie en laat de auto grondig keuren door een specialist.
## Praktische Kostenoverzicht Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste vaste en variabele kosten voor de Land Rover Range Rover Velar 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic SE (2018) met kenteken K-640-HD op de Nederlandse markt in 2025. | Kostenpost | Bedrag (per jaar) | Opmerkingen | |----------------------|------------------------|-----------------------------------------------------------------------------| | Wegenbelasting | €1.344 | Gebaseerd op gewicht en brandstofsoort (benzine, 221 pk) | | Verzekering (WA+) | €600-€1.200 | Afhankelijk van schadevrije jaren, woonplaats en dekking | | Onderhoud (klein) | €400-€600 | Jaarlijkse beurt bij dealer | | Onderhoud (groot) | €800-€1.200 | Elke 60.000 km (incl. transmissie-olie) | | APK | €35-€50 | Jaarlijks | | Brandstof | €2.000-€3.000 | Bij 15.000 km/jaar en gemiddeld verbruik van 10 l/100 km à €2,20 per liter | | Reparaties | €1.000-€2.000 | Budget voor onverwachte kosten (luchtvering, elektronica) | | Afschrijving | €4.000-€6.000 | Gebaseerd op huidige marktwaarde en restwaarde na 1 jaar | **Totale kosten per jaar:** Reken op minimaal €5.000-€7.000 aan vaste lasten (excl. afschrijving). Voor een luxe SUV als de Velar zijn deze kosten gebruikelijk, maar wel aanzienlijk hoger dan bij een middenklasser. ## Tips voor (Toekomstige) Eigenaren - **Onderhoudshistorie:** Vraag altijd naar een volledige onderhoudshistorie en controleer of de timing chain, luchtvering en automaat recent zijn nagekeken. - **Proefrit:** Test altijd de automaat op schokkerig schakelen en luister bij koude start naar geratel van de distributieketting. - **Software-updates:** Zorg dat de laatste software-updates voor het infotainmentsysteem en de motor/transmissie zijn uitgevoerd. - **Garantie:** Overweeg een uitgebreide garantie voor dure componenten zoals de luchtvering en elektronica. - **Brandstofkeuze:** De 2.0 benzine is soepel en krachtig, maar het verbruik ligt in de praktijk duidelijk hoger dan officieel opgegeven. Houd hier rekening mee bij het budget. ## Conclusie De zwarte Land Rover Range Rover Velar 2018 met kenteken K-640-HD is een auto voor liefhebbers van design, comfort en techniek. De vaste lasten zijn hoog, maar het rijplezier en de uitstraling compenseren dat voor velen. Met goed onderhoud en realistische verwachtingen over verbruik en reparaties, blijft de Velar een aantrekkelijke keuze in het premium SUV-segment.
## Aankoopadvies De Land Rover Range Rover Velar 2.0 I4 Turbo AWD R-Dynamic SE (2018) met kenteken K-640-HD is een opvallende verschijning in het Nederlandse SUV-landschap. Voor wie overweegt een gebruikte zwarte Velar aan te schaffen, volgen hier concrete tips en aandachtspunten. ### Waarop letten bij aankoop? - **Onderhoudshistorie:** Een volledige en nette onderhoudshistorie is essentieel. Controleer of de distributieketting, luchtvering en automaat volgens schema zijn onderhouden. Vraag naar bewijs van oliewissels en grote beurten. - **Proefrit:** Test de auto uitgebreid, zowel in de stad als op de snelweg. Let op schokkerig schakelen van de automaat, geratel bij koude start (timing chain) en eventuele waarschuwingslampjes in het dashboard. - **Elektronica:** Controleer het functioneren van het infotainmentsysteem, elektrische ramen, spiegels en andere comfortvoorzieningen. Software-updates kunnen veel problemen voorkomen. - **Carrosserie & interieur:** Inspecteer de carrosserie op roest, lakschade en de staat van de wielen. Het interieur moet netjes zijn, zonder slijtage aan bekleding of beklede panelen. - **APK & schadehistorie:** Vraag naar de APK-historie en laat een schadecheck uitvoeren via bijvoorbeeld RDW of een onafhankelijk bedrijf. ### Voor wie is deze Velar geschikt? De Velar 2.0 benzine is ideaal voor: - **Liefhebbers van design en comfort** die een opvallende, luxe SUV zoeken. - **Gezinnen** die ruimte en comfort waarderen, maar niet per se een derde zitrij nodig hebben. - **Zakelijke rijders** die een representatieve auto willen met veel technologische snufjes. De Velar is minder geschikt voor: - **Budgetbewuste kopers** vanwege de hoge onderhouds- en reparatiekosten. - **Wie zuinig wil rijden**—het praktijkverbruik ligt duidelijk boven het gemiddelde. - **Wie een grote bagageruimte zoekt**—de Velar biedt minder laadruimte dan veel concurrenten. ### Alternatieven Overweeg ook andere premium SUV’s zoals de Volvo XC60, BMW X3, Audi Q5 of Mercedes-Benz GLC. Deze modellen zijn vaak iets zuiniger, hebben een beter waardebehoud en zijn over het algemeen goedkoper in onderhoud. ### Slot De zwarte Land Rover Range Rover Velar 2018 met kenteken K-640-HD is een auto met karakter, voor liefhebbers van het merk en het segment. Met een kritische blik bij aankoop, een realistisch budget voor onderhoud en het besef dat je betaalt voor design en rijplezier, is de Velar een verantwoorde keuze. Laat de auto altijd keuren door een specialist en overweeg een uitgebreide garantie voor peace of mind.
Deze zwarte Land Rover Range Rover Velar met kenteken K-640-HD uit 2018 is een stijlvolle, comfortabele en technologisch geavanceerde SUV die zich onderscheidt door zijn design, rijplezier en allroad-capaciteiten. De 2.0 turbo benzinemotor biedt voldoende vermogen en soepelheid, maar het praktijkverbruik ligt hoger dan officieel opgegeven. Het waardebehoud is matig en de onderhoudskosten zijn aan de hoge kant, zeker bij onverwachte reparaties aan luchtvering of elektronica. Let bij aankoop goed op de onderhoudshistorie, met name de timing chain, en laat de auto grondig keuren. Voor liefhebbers van het merk en het segment blijft de Velar een aantrekkelijke keuze—mits je bereid bent te investeren in onderhoud en reparaties.
Uitrusting
Basisuitrusting
Optionele uitrusting
Voertuiggeschiedenis
Sleutelmomenten
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,331 km geregistreerd
Kilometerstand
XXX,200 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Meer events beschikbaar
APK Historie
Lekkende schokdemper
APK keuring details: Lekkende schokdemper
APK keuring details: 37
Foto's
Voertuigstatus
Voertuigregistratie
Voertuigstatus volgens RDW
WA-Verzekering
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Wettelijke voertuigkeuring
Importstatus
Importgegevens voertuig
Techniek & Specificaties
Aandrijflijn
Koetswerk & Interieur
Maten & Massa
Snelheid & Brandstof
Vragen over Land Rover Range Rover Velar P300 (K-640-HD)
Wat is de APK status van K-640-HD?
De APK van K-640-HD is geldig tot augustus 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is K-640-HD een import auto?
Ja, K-640-HD is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft K-640-HD gehad?
K-640-HD heeft 2+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Hoe verbind ik mijn apparaat met wifi?
Ga naar instellingen, selecteer 'Netwerk en internet', kies je wifi-netwerk en voer het wachtwoord in.
Wat moet ik doen als mijn computer niet opstart?
Controleer of de stroomkabel goed is aangesloten, probeer een andere stopcontact, en start eventueel op in veilige modus.
Hoe herstel ik een vergeten wachtwoord?
Gebruik de 'Wachtwoord vergeten'-optie op de inlogpagina of neem contact op met de beheerder voor hulp.
Hoe update ik mijn besturingssysteem?
Ga naar instellingen, selecteer 'Bijwerken en beveiliging', en klik op 'Controleren op updates'.
Wat te doen bij een virusmelding?
Voer een volledige virusscan uit met je antivirussoftware en volg de aanbevelingen van het programma.
Mogelijke gebreken
Geen internetverbinding
Het apparaat kan geen verbinding maken met het internet.
Herkenningspunten:
Geen toegang tot websites, apps werken niet online.
Traag internet
De internetsnelheid is lager dan verwacht.
Herkenningspunten:
Websites laden langzaam, video's bufferen.
Apparaat reageert niet
Het apparaat bevriest of reageert niet op invoer.
Herkenningspunten:
Scherm blijft hangen, toetsen en muis werken niet.
Blauw scherm (BSOD)
Windows crasht en toont een blauw scherm met een foutmelding.
Herkenningspunten:
Onverwachte herstart, gegevensverlies mogelijk.
Batterij laadt niet op
De batterij van het apparaat laadt niet op of houdt geen lading vast.
Herkenningspunten:
Apparaat werkt alleen op netstroom, batterijpercentage daalt snel.
Geen geluid
Er komt geen geluid uit het apparaat.
Herkenningspunten:
Geen audio bij video's of muziek, volumebalk heeft geen effect.
Printer reageert niet
De printer maakt geen verbinding of print niet.
Herkenningspunten:
Printer wordt niet herkend, printopdrachten blijven hangen.
Wachtwoord vergeten
Gebruiker heeft zijn wachtwoord vergeten.
Herkenningspunten:
Geen toegang tot account of apparaat.
E-mail werkt niet
Geen toegang tot e-mail of e-mails worden niet ontvangen/verzonden.
Herkenningspunten:
Foutmeldingen bij inloggen, ontbrekende e-mails.
Software crasht
Een specifiek programma sluit onverwacht af.
Herkenningspunten:
Foutmeldingen, onopgeslagen werk gaat verloren.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Land Rover
Voor dit specifieke model en bouwjaar (land rover uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kostenindicatie & Gebruik
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1884 kg. Dat is 57% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
Land Rover Range Rover Velar P300 in Nederland
| Voertuig | Registratie |
|---|---|