Kenteken check L-121-HF

APK geldig tot nov 2026 - 3+ eigenaars - 145.093 km (peildatum feb 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-360350
Gegenereerd op 17 mei 2026

Basis informatie

Nummerplaat
L-121-HF
Automerk
Land Rover
Land Rover logo
Type
Range Rover Velar P250
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken L-121-HF: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Rood
Type brandstof
Benzine
Land Rover Range Rover Velar P250 2018

Betrouwbaarheid Land Rover Range Rover Velar P250 (2018) – Kenteken L-121-HF

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
100

Waardebehoud Land Rover Range Rover Velar P250 (2018) – Kenteken L-121-HF

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
65

Onderhoud Land Rover Range Rover Velar P250 (2018) – Kenteken L-121-HF

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
57

Veiligheid Land Rover Range Rover Velar P250 (2018) – Kenteken L-121-HF

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Land Rover Range Rover Velar P250 (2018) – Kenteken L-121-HF

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
79

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 45.000 - € 54.000
Adviesprijs nieuw
€ 98.436
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
201 dagen
Eigenaren
3+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
PT204
Vergelijkbare voertuigen in NL
61 voertuigen
Bekeken
70 keer

Expertrapport

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Land Rover Range Rover Velar P250 komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Land Rover op basis van 1874 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 257 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 284 / kwartaal
Zeeland ca. € 275 / kwartaal
Utrecht ca. € 270 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 265 / kwartaal
Gelderland ca. € 278 / kwartaal
Limburg ca. € 273 / kwartaal
Overijssel ca. € 281 / kwartaal
Flevoland ca. € 275 / kwartaal
Drenthe ca. € 284 / kwartaal
Friesland ca. € 286 / kwartaal
Groningen ca. € 289 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Sterke motorprestaties
  • Comfortabele interieur
  • Goede waardebehoud
  • Luxe uitrusting
  • Krachtige AWD-capaciteiten

Waar je op moet letten

  • Mogelijke problemen met timing chain en turbocharger
  • Hoog olieverbruik
  • Hoge onderhoudskosten
  • Brandstofverbruik kan hoger zijn dan verwacht

Uitgebreide analyse

Kenteken L-121-HF is een rode Land Rover Range Rover Velar uit 2018 met een 1997cc motor. Deze SUV is uitgerust met een 2.0 I4 Turbo AWD HSE en heeft een nieuwprijs van €96.340. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste kenmerken en problemen van deze auto.

De 1997cc motor van de Land Rover Range Rover Velar is een 2.0-liter viercilinder turbomotor. De motorcode voor deze motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het is een algemene 2.0-liter turbocharged eenheid. Bekende problemen met deze motoren zijn onder andere timing chain issues, turbocharger problemen, en injector problemen. Olieverbruik kan ook een punt van zorg zijn bij sommige modellen.

De transmissie is een automatische 8-versnellingsbak. Bekende defecten aan de transmissie zijn zeldzaam, maar onderhoudskosten kunnen hoog zijn als er problemen optreden. Regelmatige service is essentieel om grote reparaties te voorkomen.

Het brandstofverbruik van de Land Rover Range Rover Velar varieert afhankelijk van de rijomstandigheden. De WLTP-waarden geven een indicatie, maar in de praktijk kan het verbruik hoger liggen. De huidige marktwaarde van deze auto hangt af van de staat en de kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar, inclusief APK en service, kunnen variëren van €1.000 tot €2.000, afhankelijk van de gebruikte onderdelen en de frequentie van de service.

De Land Rover Range Rover Velar is een luxe SUV met een sterke motor en comfortabele rijervaring. Echter, potentiële kopers moeten zich bewust zijn van de mogelijke problemen met de timing chain en turbocharger. De waardebehoud van deze auto is over het algemeen goed, maar de onderhoudskosten kunnen hoog zijn.

Deze rode Land Rover Range Rover Velar met kenteken L-121-HF uit 2018 is een luxe optie voor wie op zoek is naar comfort en prestaties. Echter, het is belangrijk om de mogelijke problemen en onderhoudskosten in overweging te nemen.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
Cornering Brake Control
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Noodremassistentie
Collision Warning
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Head-up-Display €1326
High-beam Assistant Pakket
Actieve hoofdsteunen nicht bekannt
Mistlampen Pakket
Bochtverlichting Pakket
Variabele lichtverdeling Pakket
Adaptive Cruise Control €949
Vermoeidheidsherkenning Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Traffic Jam Assistant Pakket
Parkeerassistent €600
Navigatie €1530
Leer €918
Metallic lak €918
Trailer Assist €428

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

NOV 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
7 november 2024
FEB 2024

Kilometerstand

XXX,093 km geregistreerd

XXX,093 km
INFO
3 februari 2024
OKT 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
26 oktober 2018
Toon volledige historie

Er zijn meer gebeurtenissen

Keuringsresultaten

6 november 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 55

APK keuring details: Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht

Afbeeldingen

Land Rover Range Rover Velar P250 2018 – Afbeelding 1
maart 2024
Land Rover Range Rover Velar P250 2018 – Afbeelding 2
maart 2024
Land Rover Range Rover Velar P250 2018 – Afbeelding 3
maart 2024
Land Rover Range Rover Velar P250 2018 – Afbeelding 4
maart 2024
Land Rover Range Rover Velar P250 2018 – Afbeelding 5
maart 2024

+-3

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 17-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 06-11-2025

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode PT204
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1998 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 250 pk (184 kW)
Maximaal koppel 365 Nm
Wielaandrijving vierwielaandrijving
Schakeling Automaat
Milieuklasse N.v.t.

Opbouw & Indeling

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Opzet stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lakkleur Rood
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,8 m
Totale breedte 1,93 m
Voertuighoogte 1,66 m
Wielafstand 2,87 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Laadcapaciteit 666 kg
Trekgewicht N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 6,7 s
Topsnelheid begrensd 217 km/u
Verbruik gecombineerd 7,6 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 173 g/km
Brandstofsoort Benzine
Tankvolume N.v.t.

Vragen over Land Rover Range Rover Velar P250 (L-121-HF)

Wat is de APK status van L-121-HF?

De APK van L-121-HF is geldig tot november 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is L-121-HF een import auto?

Ja, L-121-HF is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft L-121-HF gehad?

L-121-HF heeft 3+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de topsnelheid van de Land Rover Range Rover Velar?

De topsnelheid is ongeveer 241 km/h.

Wat is het brandstofverbruik van de Land Rover Range Rover Velar?

Het brandstofverbruik varieert, maar de WLTP-waarde ligt rond de 13.1-15.2 km/l.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

De onderhoudskosten kunnen variëren van €1.000 tot €2.000 per jaar.

Hoeveel wegenbelasting betaal je voor een 184pk auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met 184pk in Nederland hangt af van de MRB (Motorrijtuigenbelasting) en de BPM (Belasting van Personenauto's en Motorrijwielen). De exacte kosten zijn afhankelijk van de provincie en de brandstofsoort.

Wat is de huidige marktwaarde van de Land Rover Range Rover Velar?

De marktwaarde hangt af van de staat en de kilometerstand van de auto.

Wat zijn de bekende problemen met de transmissie?

Er zijn weinig bekende problemen met de transmissie, maar onderhoud is essentieel om grote reparaties te voorkomen.

Veel voorkomende klachten

Ernstig
Motor

Timing Chain Issues

Er zijn meldingen van problemen met de timing chain, wat kan leiden tot ernstige motorschade.

Signalen:

Geluiden van de motor, verminderde prestaties

Matig risico
Motor

Turbocharger Problemen

Turbocharger problemen kunnen optreden, wat de prestaties van de auto beïnvloedt.

Signalen:

Verminderde acceleratie, rook uit de uitlaat

Laag risico
Motor

Olieverbruik

Sommige eigenaren melden een hoog olieverbruik.

Signalen:

Vaker olie bijvullen nodig

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Land Rover

Voor dit specifieke model en bouwjaar (land rover uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1874 kg. Dat is 56% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Andere Land Rover Range Rover Velar P250 exemplaren

Type Nummerplaat