Kenteken check N-080-DT

APK geldig tot feb 2028 - 8+ eigenaars - 60.099 km (peildatum feb 2026)

Rapport nummer
VVR-2026-847894
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
N-080-DT
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Uitvoering
Kadjar TCe 160 GPF
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-080-DT: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Wit
Brandstoftype
Benzine
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021

Betrouwbaarheid Renault Kadjar TCe 160 GPF (2021) – Kenteken N-080-DT

Fiabiliteit
Afgeleid van onderhouds- en marktgegevens
37

Waardebehoud Renault Kadjar TCe 160 GPF (2021) – Kenteken N-080-DT

Waardescore
Op basis van tellerstand en dagwaarde
75

Onderhoud Renault Kadjar TCe 160 GPF (2021) – Kenteken N-080-DT

Onderhoudskosten
Verwachte servicekosten per jaar
64

Veiligheid Renault Kadjar TCe 160 GPF (2021) – Kenteken N-080-DT

Veiligheidsindex
Keuringsstatus en openstaande recalls
100

Prestaties Renault Kadjar TCe 160 GPF (2021) – Kenteken N-080-DT

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
81

Samenvatting gegevens

Geschatte waarde
€ 21.000 - € 26.000
Adviesprijs nieuw
€ 39.680
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
715 dagen
Eigenaren
8+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H5H E4
Vergelijkbare voertuigen in NL
42 voertuigen
Bekeken
518 keer

Deskundige beoordeling

Een blik op de RDW-registratie van deze Renault Kadjar TCe 160 GPF geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (8 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1416 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Moderne 1.3 TCe motor met goede balans tussen vermogen en zuinigheid
  • Comfortabele en ruime cabine met goede uitrusting (Intens uitvoering)
  • Automatische 7-traps EDC transmissie voor soepel rijgedrag (na software-update)
  • Redelijk goede marktwaarde en waardebehoud voor segment
  • Voorwielaandrijving zorgt voor efficiënt brandstofverbruik
  • Veiligheids- en comfortvoorzieningen op niveau voor 2019-model

Minpunten

  • Bekende problemen met automatische transmissie (schokken, vastlopen)
  • Vroegtijdige slijtage van distributieketting bij oudere motoren (minder bij 1.3 TCe)
  • Soms verhoogd olieverbruik en injectieproblemen
  • Remmen slijten relatief snel door gewicht SUV
  • Schokkerig wegrijden bij lage snelheid met automaat
  • Infotainmentsysteem kan haperen of vastlopen

Uitgebreide analyse

Kenteken N-080-DT is een witte Renault Kadjar 1.3 TCe Intens uit 2021 met een 1333cc 4-cilinder benzinemotor en automatische transmissie. Deze midi-SUV met voorwielaandrijving heeft een nieuwprijs van circa €35.750 en biedt een combinatie van comfort en moderne techniek.

De 1333cc motor in deze Renault Kadjar is een 1.3-liter TCe viercilinder benzinemotor, motorcode H5Ht, ontwikkeld in samenwerking met Mercedes. Deze motor levert 117 pk en staat bekend om zijn relatief goede prestaties en zuinigheid. Bekende motorproblemen zijn onder andere vroegtijdige slijtage van de distributieketting bij oudere TCe-motoren, maar de 1.3 TCe (vanaf 2018) heeft dit probleem minder vaak. Wel zijn er meldingen van verhoogd olieverbruik en soms problemen met injectoren. Turbo-problemen komen sporadisch voor, meestal gerelateerd aan onderhoud of rijstijl.

De automatische transmissie is een 7-traps EDC (dubbelkoppeling). Er zijn bekende klachten over haperend schakelen, knarsende geluiden en het vast blijven zitten in een versnelling, vooral bij modellen rond 2017-2019. Renault heeft hiervoor software-updates uitgebracht die veel problemen kunnen verhelpen. Bij ernstiger defecten kan een dure revisie nodig zijn. Tijdens lage snelheid manoeuvreren kan de automaat schokkerig reageren of wielspin veroorzaken, wat als irritant wordt ervaren.

De wegenbelasting voor deze 117 pk sterke benzineauto ligt in Nederland gemiddeld rond de €40-€50 per maand, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine beurt en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €600 en €900. Reparaties aan de automaat of motor kunnen kostbaar zijn, vooral bij grote revisies. Remmen slijten relatief snel door het gewicht van de SUV. Brandstofverbruik volgens WLTP ligt rond 5,5-6,0 l/100 km, in de praktijk vaak iets hoger, circa 6,5-7,0 l/100 km.

Bij aankoop van een Renault Kadjar 1.3 TCe Intens (2019) met kenteken N-080-DT is het belangrijk om te controleren of de automaatsoftware up-to-date is en of de distributieketting en injectoren goed zijn onderhouden. Vraag naar onderhoudshistorie en eventuele updates. Let op schokkerig schakelen en ongewone motor- of turbogeluiden. De marktwaarde ligt momenteel rond €18.000 tot €22.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze auto biedt een goede balans tussen comfort en prestaties, mits goed onderhouden.

Deze witte Renault Kadjar met kenteken N-080-DT uit 2021 is een praktische en comfortabele midi-SUV met een moderne 1.3 TCe motor en automatische transmissie. Hoewel er enkele bekende problemen zijn, vooral met de automaat en distributieketting, zijn deze vaak te verhelpen met onderhoud en software-updates. Voor wie een ruime, zuinige SUV zoekt met een goede uitrusting, is dit een aantrekkelijke keuze mits goed gecontroleerd voor aankoop.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Bochtverlichting
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Lane Change Assistant
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

Noodremassistentie Pakket
Collision Warning Pakket
Parkeerassistent €250
Leer Pakket
Metallic lak €650

Tijdlijn & Historie

Gebeurtenissen

FEB 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
26 februari 2026
MRT 2021

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
16 maart 2021
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

25 februari 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 10

17 december 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 55

Afbeeldingen

Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 1
december 2024
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 2
december 2024
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 3
december 2024
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 4
december 2024
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 5
december 2024
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 6
februari 2026
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 7
februari 2026
Renault Kadjar TCe 160 GPF 2021 – Afbeelding 8
februari 2026

+2

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Verzekeringsstatus

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Datum vorige keuring: 25-02-2027

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5H E4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1333 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 158 pk (116 kW)
Maximaal koppel 270 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Schakeling Automaat
Milieuklasse N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Opzet stationwagen
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Wit
Trim N.v.t.
Subtype N.v.t.
Oorsprong Import

Afmetingen & Gewichten

Lengte bumper tot bumper 4,45 m
Breedte excl. spiegels 1,84 m
Voertuighoogte 1,6 m
Afstand tussen assen 2,65 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 9,3 s
Max. snelheid 205 km/u
Verbruik gecombineerd 5,4 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 140 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over Renault Kadjar TCe 160 GPF (N-080-DT)

Wat is de APK status van N-080-DT?

De APK van N-080-DT is geldig tot februari 2028. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-080-DT een import auto?

Ja, N-080-DT is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft N-080-DT gehad?

N-080-DT heeft 8+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1.3 TCe motor in de Renault Kadjar 2019?

De motorcode is H5Ht, een 1.3-liter viercilinder benzinemotor ontwikkeld samen met Mercedes.

Zijn er bekende problemen met de automatische transmissie?

Ja, de 7-traps EDC automaat kan schokkerig schakelen, knarsende geluiden maken en soms in een versnelling blijven hangen. Software-updates kunnen dit vaak verhelpen.

Hoeveel verbruikt deze Renault Kadjar in de praktijk?

Het WLTP-verbruik ligt rond 5,5-6,0 l/100 km, in de praktijk is het vaak 6,5-7,0 l/100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de kosten tussen €600 en €900 per jaar, inclusief APK, service en kleine reparaties. Grote reparaties zoals transmissierevisie zijn duurder.

Hoe hoog is de wegenbelasting voor deze auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een benzineauto met 117 pk ligt gemiddeld tussen €40 en €50 per maand, afhankelijk van provincie en gewicht.

Wat is de huidige marktwaarde van een Renault Kadjar 1.3 TCe Intens uit 2019?

De marktwaarde ligt tussen €18.000 en €22.000, afhankelijk van kilometerstand, onderhoud en staat van de auto.

Bekende aandachtspunten

Hoog risico
Transmissie

Automatische transmissie hapert en schakelt niet soepel

De 7-traps EDC automaat kan knarsende geluiden maken, schakelt schokkerig of blijft in een versnelling hangen.

Signalen:

Schokkerig wegrijden, onresponsieve schakelpaddles, noodloop modus

Hoog risico
Motor

Vroegtijdige slijtage distributieketting

Distributieketting en kettingspanners kunnen vroegtijdig slijten, vooral bij oudere TCe motoren.

Signalen:

Rammelend geluid uit motor, motorstoringslampje

Matig risico
Motor

Verhoogd olieverbruik en injectieproblemen

Sommige motoren vertonen verhoogd olieverbruik en vervuiling van het inlaattraject.

Signalen:

Hoger oliepeil nodig, verminderde motorprestaties

Matig risico
Chassis

Remmen slijten snel en roesten

Door het gewicht van de Kadjar slijten remmen sneller dan gemiddeld en kunnen roestplekken ontstaan.

Signalen:

Piepend remmen, verminderde remprestaties

Gering risico
Elektronica

Infotainmentsysteem R-Link hapert of valt uit

Het R-Link systeem kan vastlopen of uitvallen, vooral bij oudere softwareversies.

Signalen:

Bevroren scherm, uitvallende functies

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1416 kg. Dat is 18% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke Renault Kadjar TCe 160 GPF modellen

Type Plaat