Kenteken check N-628-ZF

APK geldig tot apr 2027 - 7+ eigenaars - 18.397 km (peildatum dec 2023)

Rapport nummer
VVR-2026-477158
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basis informatie

Kentekenplaat
N-628-ZF
Merk voertuig
Renault
Renault logo
Uitvoering
Captur TCe 140 GPF
Kilometerstand
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-628-ZF: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Grijs
Type brandstof
Benzine
Renault Captur TCe 140 GPF 2021

Betrouwbaarheid Renault Captur TCe 140 GPF (2021) – Kenteken N-628-ZF

Fiabiliteit
Op basis van RDW-data en modelhistorie
48

Waardebehoud Renault Captur TCe 140 GPF (2021) – Kenteken N-628-ZF

Restwaarde
Op basis van tellerstand en dagwaarde
95

Onderhoud Renault Captur TCe 140 GPF (2021) – Kenteken N-628-ZF

Onderhoudskosten
Op basis van motortype en leeftijd
65

Veiligheid Renault Captur TCe 140 GPF (2021) – Kenteken N-628-ZF

Veiligheidsindex
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Captur TCe 140 GPF (2021) – Kenteken N-628-ZF

Rijprestaties
Op basis van pk, koppel en gewicht
79

Samenvatting gegevens

Indicatieprijs
€ 20.000 - € 24.000
Adviesprijs nieuw
€ 31.259
Import auto
Nee
Tenaamstelling
Gemiddelde prijs
€ XX.XXX
Premium
Keuringsstatus
396 dagen
Eigenaarhistorie
7+ eigenaars
APK vervalt
Eerder als taxi
Nee
Motorcode
H5H E4
Vergelijkbare voertuigen in NL
116 voertuigen
Keren opgezocht
294 keer

Deskundige beoordeling

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur TCe 140 GPF komen een aantal specifieke details naar voren. Het voertuig heeft relatief veel wisselingen van eigenaar gehad (7 keer). Dit is iets om in het achterhoofd te houden bij een eventuele bezichtiging.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1353 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 185 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 205 / kwartaal
Zeeland ca. € 199 / kwartaal
Utrecht ca. € 195 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 191 / kwartaal
Gelderland ca. € 201 / kwartaal
Limburg ca. € 197 / kwartaal
Overijssel ca. € 203 / kwartaal
Flevoland ca. € 199 / kwartaal
Drenthe ca. € 205 / kwartaal
Friesland ca. € 207 / kwartaal
Groningen ca. € 209 / kwartaal

Voordelen & Nadelen

Sterke punten

  • **Stijlvol Design**: De Renault Captur heeft een aantrekkelijk en modern uiterlijk.
  • **Compacte Afmetingen**: Ideaal voor stadsverkeer vanwege zijn manoeuvreerbaarheid.
  • **Comfortabele Rijervaring**: De Captur biedt een comfortabele rit dankzij zijn stijve ophanging.
  • **Goede Brandstofefficiëntie**: Het verbruik is redelijk laag voor een SUV in zijn klasse.
  • **Veelzijdigheid**: Beschikbaar in verschillende uitvoeringen en opties.
  • **Prijs-Kwaliteit Verhouding**: Goede waarde voor het geld.

Waar je op moet letten

  • **Bekende Motorproblemen**: Timing chain en turbo issues kunnen voorkomen.
  • **Beperkte Ruimte**: De achterbank en bagageruimte zijn niet de grootste in zijn klasse.
  • **Transmissieproblemen**: Automatische transmissie kan soms onregelmatig schakelen.
  • **Onderhoudskosten**: Reguliere service is essentieel om kosten te beperken.
  • **Wegenbelasting**: De wegenbelasting voor een 103 pk motor in Nederland is relatief hoog.

Volledige analyse

Kenteken N-628-ZF is een grijze Renault Captur uit 2021 met een 1330cc motor. Deze mini-SUV is voorzien van een 1.3L TCe benzinemotor met een vermogen van 103 kW (140 pk) en een automatische transmissie. De nieuwprijs van deze versie was €28.500.

De motorcode voor de 1330cc motor is niet specifiek gedocumenteerd in de beschikbare bronnen, maar het gaat om een 1.3L TCe motor. Bekende problemen met deze motor zijn onder andere timing chain issues, turbo problemen, en soms olieverbruik. Deze problemen zijn echter niet uniek voor deze specifieke Captur variant.

De automatische transmissie van de Renault Captur 1.3 TCe 140 Zen kan last hebben van defecten zoals onregelmatige schakelpatronen of trillingen tijdens het schakelen. Onderhoudskosten voor de transmissie kunnen variëren, maar regelmatige service is essentieel om problemen te voorkomen.

Het brandstofverbruik van de Renault Captur 1.3 TCe 140 Zen is volgens de WLTP-normen ongeveer 5.9 l/100 km. In de praktijk kan dit verbruik hoger liggen, afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €20.000 tot €25.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

De Renault Captur 1.3 TCe 140 Zen biedt een goede balans tussen prestaties en brandstofefficiëntie. Het is een populaire keuze onder Nederlandse autokopers vanwege zijn compacte formaat en comfortabele rijervaring.

Deze grijze Renault Captur met kenteken N-628-ZF uit 2021 is een aantrekkelijke optie voor wie op zoek is naar een compacte SUV met een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Standaard- en extra opties

Af-fabriek opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Zij-airbags achter
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Led verlichting
Lichtsensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
eCall
Stuurbekrachtiging

Meeruitrusting

High-beam Assistant Pakket
Regensensor Pakket
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Parkeerhulp €200
Navigatie Pakket
Lichtmetalen velgen Pakket
Metallic lak €600

Tijdlijn & Historie

Tijdlijn

MRT 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
2 maart 2024
DEC 2023

Kilometerstand

XXX,397 km geregistreerd

XXX,397 km
INFO
29 december 2023
FEB 2023

Kilometerstand

XXX,788 km geregistreerd

XXX,788 km
INFO
6 februari 2023
JAN 2023

Kilometerstand

XXX,488 km geregistreerd

XXX,488 km
INFO
4 januari 2023
OKT 2022

Kilometerstand

XXX,988 km geregistreerd

5,988 km INFO
1 oktober 2022
JUL 2022

Kilometerstand

XXX,172 km geregistreerd

5,172 km INFO
28 juli 2022
JUN 2022

Kilometerstand

XXX,172 km geregistreerd

3,172 km INFO
1 juni 2022
MEI 2022

Kilometerstand

XXX,872 km geregistreerd

2,872 km INFO
3 mei 2022
MRT 2022

Kilometerstand

XXX,972 km geregistreerd

1,972 km INFO
25 maart 2022
APR 2021

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
22 april 2021
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

Afbeeldingen

Renault Captur TCe 140 GPF 2021 – Afbeelding 1
januari 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2021 – Afbeelding 2
januari 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2021 – Afbeelding 3
januari 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2021 – Afbeelding 4
januari 2024
Renault Captur TCe 140 GPF 2021 – Afbeelding 5
januari 2024

Registratie & Status

RDW Status

Officiële voertuigregistratie

Geldig
Registratiestatus: Geregistreerd bij RDW
Registratiedatum:
Laatste tenaamstelling:

Aansprakelijkheidsverzekering

Wettelijke aansprakelijkheid

Verzekerd
Verzekeringsstatus: Actieve dekking
Laatste controle: 16-5-2026

APK Status

Algemene Periodieke Keuring

Geldig
APK-status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 22-04-2026

Land van herkomst

Land van eerste registratie

Geïmporteerd
Herkomststatus: Geïmporteerd voertuig (Premium)
Land van herkomst: Premium
Datum eerste registratie:

Voertuigspecificaties

Motor & Transmissie

Motorcode H5H E4
Aandrijftype Benzine
Cilindervolume 1333 cm3
Aantal cilinders 4 cilinders
Turbo Ja
Max. vermogen 140 pk (103 kW)
Maximaal koppel 260 Nm
Wielaandrijving voorwielaandrijving
Schakeling Automaat
Milieuklasse N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigtype Personenauto
Carrosserie N.v.t.
Indeling hatchback
Aantal zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal deuren 5 deurs
Lak Grijs
Trim N.v.t.
Type N.v.t.
Afkomst Import

Afmetingen & Gewichten

Totale lengte 4,23 m
Totale breedte 1,8 m
Voertuighoogte 1,58 m
Wielafstand 2,64 m
Voertuiggewicht N.v.t.
Max. toegestane massa N.v.t.
Laadcapaciteit N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Prestaties & Verbruik

Tijd 0-100 km/u 9,2 s
Topsnelheid begrensd 196 km/u
Verbruik gecombineerd 5,3 l/100 km
Verbruik in de stad Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂ gecombineerd 131 g/km
Brandstofsoort Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over Renault Captur TCe 140 GPF (N-628-ZF)

Wat is de APK status van N-628-ZF?

De APK van N-628-ZF is geldig tot april 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-628-ZF een import auto?

Ja, N-628-ZF is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft N-628-ZF gehad?

N-628-ZF heeft 7+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de gemiddelde brandstofkosten van de Renault Captur 1.3 TCe 140 Zen?

Ongeveer €7,50 per 100 km, afhankelijk van de brandstofprijs en rijstijl.

Hoeveel kost de wegenbelasting voor deze auto in Nederland?

De wegenbelasting voor een auto met 103 pk in Nederland is ongeveer €120 per maand.

Wat is de huidige marktwaarde van de Renault Captur 1.3 TCe 140 Zen?

Rond de €20.000 tot €25.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor deze auto?

Gemiddeld ongeveer €500 tot €700 per jaar voor APK en service.

Hoeveel ruimte biedt de bagageruimte van de Renault Captur?

De bagageruimte heeft een capaciteit van 265 tot 422 liter, afhankelijk van de configuratie.

Is de Renault Captur 1.3 TCe 140 Zen een goede keuze voor lange ritten?

Ja, de Captur biedt een comfortabele rijervaring en voldoende vermogen voor lange ritten.

Veel voorkomende klachten

Ernstig
Motor

Timing Chain Problemen

De timing chain kan soms vroegtijdig slijten, wat leidt tot dure reparaties.

Signalen:

Geluiden bij het starten of tijdens het rijden.

Ernstig
Motor

Turbo Problemen

Turbo's kunnen falen, wat leidt tot verminderde prestaties.

Signalen:

Minder vermogen of rook uit de uitlaat.

Let op
Motor

Olieverbruik

Sommige motoren verbruiken meer olie dan normaal.

Signalen:

Lage olieniveau's zonder duidelijke lekkages.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2021) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1353 kg. Dat is 13% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Soortgelijke Renault Captur TCe 140 GPF modellen

Type Plaat