Kenteken check P-986-NJ
APK verlopen - 3 eigenaars - 64.335 km (peildatum nov 2024)
11 belangrijke aandachtspunten gevonden voor kenteken P986NJ
Kerninfo
Betrouwbaarheid Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken P-986-NJ
Waardebehoud Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken P-986-NJ
Onderhoud Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken P-986-NJ
Veiligheid Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken P-986-NJ
Prestaties Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken P-986-NJ
Voertuigoverzicht
Expert Analyse & Conclusies
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Renault Captur E-Tech Hybrid 145 komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
Wegenbelasting (MRB) per Provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1438 kg en benzine.
Voor- en nadelen
Wat goed is
- Efficiënte en moderne 1.6 E-Tech Hybrid aandrijflijn met 145 pk.
- Automatische transmissie met soepele schakelervaring en weinig onderhoud.
- Lage wegenbelasting dankzij hybride motor en 69 pk vermogen.
- Ruime en flexibele binnenruimte met schuifbare achterbank.
- Comfortabel rijgedrag met stille cabine en goede isolatie.
- Goede veiligheidsuitrusting en moderne assistentiesystemen.
Aandachtspunten
- Beperkte elektrische actieradius vergeleken met plug-in hybrides.
- Minder bagageruimte dan conventionele benzineversies door hybride componenten.
- Mogelijke software-updates nodig voor hybride systeem.
- Hogere aanschafprijs dan vergelijkbare niet-hybride modellen.
- Sommige gebruikers melden lichte geluiden van de hybride aandrijflijn.
- Beperkte topsnelheid en acceleratie vergeleken met sportievere SUV's.
Gedetailleerde analyse
Kenteken P-986-NJ is een grijze Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens uit 2022 met een 1598cc 4-cilinder hybride benzinemotor en automatische transmissie. Deze mini-SUV met voorwielaandrijving heeft een nieuwprijs van circa €32.019 en combineert zuinigheid met praktische bruikbaarheid.
De motor in deze Renault Captur is de 1.6 liter (1598cc) viercilinder hybride benzinemotor met de motorcode H4M, onderdeel van Renaults E-Tech Hybrid aandrijflijn. Deze motor werkt samen met twee elektromotoren en een automatische transmissie om een gecombineerd vermogen van 145 pk te leveren. De hybride technologie zorgt voor een soepele en stille rijervaring met een nadruk op brandstofefficiëntie en lage emissies. De motor is betrouwbaar, maar er zijn enkele aandachtspunten zoals mogelijke problemen met de timing chain en injectoren, hoewel deze bij deze hybride variant minder frequent voorkomen dan bij oudere benzinemotoren.
De automatische transmissie van de Captur 1.6 E-Tech Hybrid is een e-shifter gekoppeld aan een hybride transmissiesysteem dat speciaal is ontwikkeld voor de E-Tech aandrijflijn. Dit systeem is over het algemeen betrouwbaar en onderhoudsarm. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar bij intensief gebruik kunnen elektronische schakelfouten of software-updates nodig zijn. Onderhoudskosten voor de transmissie blijven beperkt, mede dankzij regeneratief remmen dat slijtage vermindert.
Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 4,9-5,2 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor deze 69 pk sterke hybride motor is relatief laag in Nederland, wat de gebruikskosten verlaagt. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €600. Grotere reparaties zijn zeldzaam bij goed onderhoud.
Bij aankoop van een Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens met kenteken P-986-NJ uit 2022 is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren en te zorgen voor een volledige onderhoudshistorie. Let op software-updates voor de hybride systemen en controleer de werking van de elektrische componenten. De marktwaarde van deze uitvoering ligt momenteel rond €18.000 tot €22.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze Captur is een goede keuze voor wie een zuinige, compacte SUV zoekt met moderne hybride techniek en een comfortabele rijervaring.
Deze grijze Renault Captur met kenteken P-986-NJ uit 2022 is een betrouwbare en zuinige mini-SUV met een geavanceerde 1.6 E-Tech Hybrid aandrijflijn. Met een goede balans tussen prestaties, comfort en lage gebruikskosten is het een aantrekkelijke optie voor Nederlandse autokopers die milieubewust willen rijden zonder in te leveren op praktische bruikbaarheid.
Uitrusting
Standaarduitrusting
Bijbestelde opties
Voertuiggeschiedenis
Sleutelmomenten
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Meer events beschikbaar
APK Historie
APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld
Beeldmateriaal
Voertuigstatus
Voertuigregistratie
Registratie bij de RDW
WA-Verzekering
Verplichte WA-dekking
Technische keuring
Wettelijke voertuigkeuring
Importstatus
Importgegevens voertuig
Techniek & Specificaties
Krachtbron & Aandrijving
Koetswerk & Interieur
Maten & Massa
Snelheid & Brandstof
Vragen over Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (P-986-NJ)
Wat is de APK status van P-986-NJ?
De APK van P-986-NJ is verlopen op 03-05-2026. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.
Is P-986-NJ een import auto?
Nee, P-986-NJ is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft P-986-NJ gehad?
P-986-NJ heeft 3 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is de motorcode van de 1.6 E-Tech Hybrid motor?
De motorcode van de 1.6 liter hybride motor in de Renault Captur E-Tech is H4M.
Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie?
De automatische transmissie is over het algemeen betrouwbaar en onderhoudsarm, met weinig bekende defecten bij normaal gebruik.
Wat is het praktijkverbruik van deze hybride Captur?
Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 5,5 en 6,0 liter per 100 km, afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.
Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 69 pk hybride in Nederland?
De wegenbelasting is relatief laag vanwege het vermogen van 69 pk en de hybride aandrijflijn, meestal enkele tientallen euro's per kwartaal.
Wat zijn de gemiddelde jaarlijkse onderhoudskosten?
Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en service tussen de €400 en €600.
Wat is de huidige marktwaarde van een Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens uit 2019?
De marktwaarde ligt momenteel tussen €18.000 en €22.000, afhankelijk van kilometerstand en staat van de auto.
Mogelijke gebreken
Timing chain slijtage
Bij sommige 1.6 motoren kunnen problemen met de kettingspanner leiden tot voortijdige slijtage van de distributieketting.
Kenmerken:
Tikkend geluid bij koude start, motorstoringslampje.
Injectoren vervuiling
Verstopping of vervuiling van brandstofinjectoren kan leiden tot onregelmatige motorloop.
Kenmerken:
Schokkerig stationair draaien, vermogensverlies.
Elektronische schakelfouten transmissie
Soms kunnen softwareproblemen in de automatische transmissie zorgen voor haperingen of onregelmatig schakelen.
Kenmerken:
Schakelvertraging, waarschuwingslampje.
Olieverbruik
Hoewel minder frequent bij deze hybride motor, kan verhoogd olieverbruik optreden bij intensief gebruik of veroudering.
Kenmerken:
Regelmatig olie bijvullen nodig, blauwe rook uit uitlaat.
Hybride batterijcapaciteit afname
Na meerdere jaren kan de capaciteit van de hybride batterij afnemen, wat invloed heeft op elektrische actieradius en prestaties.
Kenmerken:
Kortere elektrische rijafstanden, verminderde brandstofbesparing.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Renault
Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2022) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kostenindicatie & Gebruik
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1438 kg. Dat is 20% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
Andere Renault Captur E-Tech Hybrid 145 exemplaren
| Voertuig | Registratie |
|---|---|