Kenteken check R-389-GJ
APK geldig tot mrt 2027 - 3+ eigenaars - 89.767 km (peildatum feb 2024)
Let op: 10 bevindingen voor R389GJ
Kerninfo
Betrouwbaarheid VW Passat Variant 1.8 TSI BMT (2017) – Kenteken R-389-GJ
Waardebehoud VW Passat Variant 1.8 TSI BMT (2017) – Kenteken R-389-GJ
Onderhoud VW Passat Variant 1.8 TSI BMT (2017) – Kenteken R-389-GJ
Veiligheid VW Passat Variant 1.8 TSI BMT (2017) – Kenteken R-389-GJ
Prestaties VW Passat Variant 1.8 TSI BMT (2017) – Kenteken R-389-GJ
Kerngegevens
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze VW Passat Variant 1.8 TSI BMT komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1505 kg en benzine.
Sterke en zwakke punten
Wat goed is
- Goede brandstofefficiëntie
- Comfortabele rijervaring
- Voldoende ruimte voor passagiers en bagage
- Betrouwbare automatische transmissie
- Aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding
Nadelen
- Mogelijke problemen met timing chain en turbo
- Olieverbruik kan hoog zijn
- Trage schakelpatronen van de transmissie
- Beperkte opties voor personalisatie
Diepgaande beoordeling
Kenteken R-389-GJ is een zwarte Volkswagen Passat Variant uit 2017 met een 1798cc motor. Deze auto is uitgerust met een 1.8 TSI benzine motor die 132 pk levert, gekoppeld aan een automatische transmissie. De nieuwprijs van deze auto was €45.853.
De motorcode voor de 1798cc motor in de Volkswagen Passat Variant is niet specifiek vermeld in de beschikbare bronnen. Echter, de 1.8 TSI motor is bekend om zijn betrouwbaarheid, maar er zijn enkele bekende problemen zoals timing chain issues, turbo problemen, en olieverbruik. Deze problemen zijn echter niet uniek voor deze specifieke variant.
De automatische transmissie in de Volkswagen Passat Variant is over het algemeen betrouwbaar, maar kan soms last hebben van trage schakelpatronen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, maar kunnen hoger uitvallen als er defecten optreden.
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Passat Variant 1.8 TSI is volgens WLTP-normen ongeveer 6,5 liter per 100 km in de stad en 4,5 liter per 100 km op de snelweg. In de praktijk kan dit verbruik variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.
Deze auto biedt een goede balans tussen prestaties en comfort, maar potentiële kopers moeten zich bewust zijn van de mogelijke problemen met de timing chain en turbo. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld, inclusief APK en service, rond de €500 tot €800.
Deze zwarte Volkswagen Passat Variant met kenteken R-389-GJ uit 2017 is een solide keuze voor wie een comfortabele en betrouwbare auto zoekt, maar het is belangrijk om de staat van de auto te controleren en eventuele problemen te laten inspecteren.
Uitrusting
Basisuitrusting
Bijbestelde opties
Voertuiggeschiedenis
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,767 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
APK keuring details: 27
APK keuring details: 43
Beeldmateriaal
Eigenaar en status
Kentekenregistratie
Registratie bij de RDW
WA-Dekking
Verzekeringsstatus voertuig
Keuringsstatus
Wettelijke voertuigkeuring
Import Status
Importgegevens voertuig
Techniek & Specificaties
Krachtbron & Aandrijving
Carrosserie & Inrichting
Maten & Massa
Snelheid & Brandstof
Vragen over VW Passat Variant 1.8 TSI BMT (R-389-GJ)
Wat is de APK status van R-389-GJ?
De APK van R-389-GJ is geldig tot maart 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is R-389-GJ een import auto?
Ja, R-389-GJ is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft R-389-GJ gehad?
R-389-GJ heeft 3+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is de gemiddelde brandstofefficiëntie van de Volkswagen Passat Variant 1.8 TSI?
Ongeveer 6,5 liter per 100 km in de stad en 4,5 liter per 100 km op de snelweg.
Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?
Rond de €15.000 tot €20.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.
Hoeveel kost de wegenbelasting voor een 132 pk auto in Nederland?
De wegenbelasting voor een auto van 132 pk in Nederland hangt af van de provincie en het type voertuig, maar is gemiddeld rond de €200 tot €300 per jaar.
Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?
Gemiddeld rond de €500 tot €800, inclusief APK en service.
Is de automatische transmissie betrouwbaar?
Over het algemeen wel, maar kan soms last hebben van trage schakelpatronen.
Wat is de maximale payload capaciteit van de Volkswagen Passat Variant?
De maximale payload capaciteit is niet specifiek vermeld voor de Variant, maar voor de sedan is dit ongeveer 1.252 lbs.
Veelvoorkomende problemen
Timing Chain Problemen
De timing chain kan soms vroegtijdig slijten, wat leidt tot dure reparaties.
Herkenningspunten:
Geluiden bij het starten, trillingen tijdens het rijden
Turbo Problemen
Turbo's kunnen falen, wat een aanzienlijke impact heeft op de prestaties.
Herkenningspunten:
Verlies van vermogen, rook uit de uitlaat
Olieverbruik
Sommige modellen hebben een hoog olieverbruik, wat regelmatig moet worden gecontroleerd.
Herkenningspunten:
Laag oliepeil
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten VW
Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2017) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1505 kg. Dat is 25% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.