Kenteken check R-685-FJ

APK geldig tot aug 2026 - 5 eigenaars - 16.736 km (peildatum mrt 2023)

Rapport nummer
VVR-2026-785307
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
R-685-FJ
Fabrikant
Renault
Renault logo
Model
Captur E-Tech Hybrid 145
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken R-685-FJ: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Blauw
Energiebron
Elektriciteit
Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022

Betrouwbaarheid Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken R-685-FJ

Duurzaamheid
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
82

Waardebehoud Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken R-685-FJ

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
95

Onderhoud Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken R-685-FJ

Servicebehoefte
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
67

Veiligheid Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken R-685-FJ

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
95

Prestaties Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (2022) – Kenteken R-685-FJ

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
64

Kerngegevens

Dagwaarde
€ 24.000 - € 29.000
Oorspronkelijke prijs
€ 33.204
Herkomst voertuig
Nee
Op naam sinds
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK resterend
100 dagen
Aantal eigenaren
5+ eigenaars
APK geldig tot
Als taxi gebruikt
Nee
Engine code
H4M C6
Soortgelijke auto's in NL
316 voertuigen
Populariteit
921 keer

Analyse & Inzichten

Wanneer we de data van deze Renault Captur E-Tech Hybrid 145 bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1436 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Efficiënte en moderne 1.6 E-Tech Hybrid aandrijflijn met 145 pk.
  • Automatische transmissie met soepele schakelervaring en weinig onderhoud.
  • Lage wegenbelasting dankzij hybride motor en 69 pk vermogen.
  • Ruime en flexibele binnenruimte met schuifbare achterbank.
  • Comfortabel rijgedrag met stille cabine en goede isolatie.
  • Goede veiligheidsuitrusting en moderne assistentiesystemen.

Nadelen

  • Beperkte elektrische actieradius vergeleken met plug-in hybrides.
  • Minder bagageruimte dan conventionele benzineversies door hybride componenten.
  • Mogelijke software-updates nodig voor hybride systeem.
  • Hogere aanschafprijs dan vergelijkbare niet-hybride modellen.
  • Sommige gebruikers melden lichte geluiden van de hybride aandrijflijn.
  • Beperkte topsnelheid en acceleratie vergeleken met sportievere SUV's.

Diepgaande beoordeling

Kenteken R-685-FJ is een blauwe Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens uit 2022 met een 1598cc 4-cilinder hybride benzinemotor en automatische transmissie. Deze mini-SUV met voorwielaandrijving heeft een nieuwprijs van circa €32.019 en combineert zuinigheid met praktische bruikbaarheid.

De motor in deze Renault Captur is de 1.6 liter (1598cc) viercilinder hybride benzinemotor met de motorcode H4M, onderdeel van Renaults E-Tech Hybrid aandrijflijn. Deze motor werkt samen met twee elektromotoren en een automatische transmissie om een gecombineerd vermogen van 145 pk te leveren. De hybride technologie zorgt voor een soepele en stille rijervaring met een nadruk op brandstofefficiëntie en lage emissies. De motor is betrouwbaar, maar er zijn enkele aandachtspunten zoals mogelijke problemen met de timing chain en injectoren, hoewel deze bij deze hybride variant minder frequent voorkomen dan bij oudere benzinemotoren.

De automatische transmissie van de Captur 1.6 E-Tech Hybrid is een e-shifter gekoppeld aan een hybride transmissiesysteem dat speciaal is ontwikkeld voor de E-Tech aandrijflijn. Dit systeem is over het algemeen betrouwbaar en onderhoudsarm. Bekende defecten zijn zeldzaam, maar bij intensief gebruik kunnen elektronische schakelfouten of software-updates nodig zijn. Onderhoudskosten voor de transmissie blijven beperkt, mede dankzij regeneratief remmen dat slijtage vermindert.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 4,9-5,2 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor deze 69 pk sterke hybride motor is relatief laag in Nederland, wat de gebruikskosten verlaagt. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €600. Grotere reparaties zijn zeldzaam bij goed onderhoud.

Bij aankoop van een Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens met kenteken R-685-FJ uit 2022 is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren en te zorgen voor een volledige onderhoudshistorie. Let op software-updates voor de hybride systemen en controleer de werking van de elektrische componenten. De marktwaarde van deze uitvoering ligt momenteel rond €18.000 tot €22.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze Captur is een goede keuze voor wie een zuinige, compacte SUV zoekt met moderne hybride techniek en een comfortabele rijervaring.

Deze blauwe Renault Captur met kenteken R-685-FJ uit 2022 is een betrouwbare en zuinige mini-SUV met een geavanceerde 1.6 E-Tech Hybrid aandrijflijn. Met een goede balans tussen prestaties, comfort en lage gebruikskosten is het een aantrekkelijke optie voor Nederlandse autokopers die milieubewust willen rijden zonder in te leveren op praktische bruikbaarheid.

Uitrusting

Basisuitrusting

Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Led verlichting
Lichtsensor
Regensensor
Lane Departure Warning
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
eCall
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Adaptive Cruise Control Pakket
Lane Change Assistant Pakket
Traffic Jam Assistant Pakket
Smartphone Draadloos opladen €150
Metallic lak €600

Historisch overzicht

Belangrijke gebeurtenissen

SEP 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
5 september 2025
MRT 2023

Kilometerstand

XXX,736 km geregistreerd

XXX,736 km
INFO
4 maart 2023
AUG 2022

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
11 augustus 2022
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

15 mei 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld

Foto's

Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022 – Afbeelding 1
Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022 – Afbeelding 2
Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022 – Afbeelding 3
Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022 – Afbeelding 4
Renault Captur E-Tech Hybrid 145 2022 – Afbeelding 5

Eigenaar en status

Voertuigregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Huidige status: Geldig en actief
Datum eerste registratie:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verzekeringsstatus voertuig

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Laatst gecontroleerd: 16-5-2026

Technische keuring

Technische voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 11-08-2025

Import Status

Importgegevens voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motortype-code H4M C6
Type motor Elektriciteit
Motorinhoud 1598 cm3
Cilinders 4 cilinders
Turbodruk Nee
Vermogen (kW) 94 pk (69 kW)
Max. koppel 148 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Type transmissie Automaat
Emissieklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Type voertuig Personenauto
Carrosserietype Geen data
Inrichting hatchback
Aantal stoelen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Kleur Blauw
Versie Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Afmetingen & Massa

Lengte 4,23 m
Breedte 1,8 m
Totale hoogte 1,58 m
Wielbasis 2,64 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Rijprestaties & Verbruik

Sprint 0-100 9,9 s
Maximumsnelheid 170 km/u
Gemiddeld verbruik 4,7 l/100 km
Stadsverbruik Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot Niet beschikbaar
Energiebron Elektriciteit
Brandstoftank Geen data

Vragen over Renault Captur E-Tech Hybrid 145 (R-685-FJ)

Wat is de APK status van R-685-FJ?

De APK van R-685-FJ is geldig tot augustus 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is R-685-FJ een import auto?

Nee, R-685-FJ is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft R-685-FJ gehad?

R-685-FJ heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 1.6 E-Tech Hybrid motor?

De motorcode van de 1.6 liter hybride motor in de Renault Captur E-Tech is H4M.

Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie?

De automatische transmissie is over het algemeen betrouwbaar en onderhoudsarm, met weinig bekende defecten bij normaal gebruik.

Wat is het praktijkverbruik van deze hybride Captur?

Het praktijkverbruik ligt meestal tussen 5,5 en 6,0 liter per 100 km, afhankelijk van rijstijl en omstandigheden.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze 69 pk hybride in Nederland?

De wegenbelasting is relatief laag vanwege het vermogen van 69 pk en de hybride aandrijflijn, meestal enkele tientallen euro's per kwartaal.

Wat zijn de gemiddelde jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK en service tussen de €400 en €600.

Wat is de huidige marktwaarde van een Renault Captur 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens uit 2019?

De marktwaarde ligt momenteel tussen €18.000 en €22.000, afhankelijk van kilometerstand en staat van de auto.

Veelvoorkomende problemen

Aandacht vereist
Motor

Timing chain slijtage

Bij sommige 1.6 motoren kunnen problemen met de kettingspanner leiden tot voortijdige slijtage van de distributieketting.

Kenmerken:

Tikkend geluid bij koude start, motorstoringslampje.

Laag
Motor

Injectoren vervuiling

Verstopping of vervuiling van brandstofinjectoren kan leiden tot onregelmatige motorloop.

Kenmerken:

Schokkerig stationair draaien, vermogensverlies.

Aandacht vereist
Transmissie

Elektronische schakelfouten transmissie

Soms kunnen softwareproblemen in de automatische transmissie zorgen voor haperingen of onregelmatig schakelen.

Kenmerken:

Schakelvertraging, waarschuwingslampje.

Laag
Motor

Olieverbruik

Hoewel minder frequent bij deze hybride motor, kan verhoogd olieverbruik optreden bij intensief gebruik of veroudering.

Kenmerken:

Regelmatig olie bijvullen nodig, blauwe rook uit uitlaat.

Aandacht vereist
Elektronica

Hybride batterijcapaciteit afname

Na meerdere jaren kan de capaciteit van de hybride batterij afnemen, wat invloed heeft op elektrische actieradius en prestaties.

Kenmerken:

Kortere elektrische rijafstanden, verminderde brandstofbesparing.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2022) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1436 kg. Dat is 20% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Vergelijkbare Renault Captur E-Tech Hybrid 145 kentekens

Model Kenteken