Kenteken check RL-814-V

APK geldig tot jan 2027 - 5 eigenaars - 74.035 km (peildatum mei 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-472235
Gegenereerd op 16 mei 2026

Kerninfo

Kenteken
RL-814-V
Fabrikant
Dacia
Dacia logo
Model
Sandero Stepway TCe 90
Tellerstand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken RL-814-V: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Bruin
Energiebron
Benzine
Dacia Sandero Stepway TCe 90 2018

Betrouwbaarheid Dacia Sandero Stepway TCe 90 (2018) – Kenteken RL-814-V

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
70

Waardebehoud Dacia Sandero Stepway TCe 90 (2018) – Kenteken RL-814-V

Waarde-indicator
Verhouding km-stand en marktprijs
75

Onderhoud Dacia Sandero Stepway TCe 90 (2018) – Kenteken RL-814-V

Onderhoudsscore
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
86

Veiligheid Dacia Sandero Stepway TCe 90 (2018) – Kenteken RL-814-V

Passieve veiligheid
Op basis van APK-historie en recalls
100

Prestaties Dacia Sandero Stepway TCe 90 (2018) – Kenteken RL-814-V

Prestatiescore
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
62

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 10.000 - € 12.000
Oorspronkelijke prijs
€ 16.180
Importstatus
Nee
Op naam sinds
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
282 dagen
Aantal eigenaren
5+ eigenaars
APK-vervaldatum
Als taxi gebruikt
Nee
Motor code
H4B G4
Soortgelijke auto's in NL
749 voertuigen
Populariteit
955 keer

Analyse & Inzichten

Een blik op de RDW-registratie van deze Dacia Sandero Stepway TCe 90 geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Dacia op basis van 1165 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 157 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 173 / kwartaal
Zeeland ca. € 168 / kwartaal
Utrecht ca. € 165 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 162 / kwartaal
Gelderland ca. € 170 / kwartaal
Limburg ca. € 167 / kwartaal
Overijssel ca. € 172 / kwartaal
Flevoland ca. € 168 / kwartaal
Drenthe ca. € 173 / kwartaal
Friesland ca. € 175 / kwartaal
Groningen ca. € 177 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Wat goed is

  • Lage aanschafprijs en onderhoudskosten passend bij budgetsegment
  • Zuinig brandstofverbruik, circa 5,5-6,0 l/100 km in praktijk
  • Compact en wendbaar, ideaal voor stadsverkeer
  • Ruime binnenruimte en grote bagageruimte (320 liter) voor klasse
  • Betrouwbare 3-cilinder turbomotor met goede balans tussen vermogen en zuinigheid
  • Eenvoudige techniek zorgt voor betaalbare reparaties

Nadelen

  • Distributieketting kan vroeg slijten, wat dure reparatie kan betekenen
  • Turbo kan na hoge kilometerstanden problemen geven
  • Interieur is eenvoudig en materialen voelen goedkoop aan
  • Beperkte uitrusting in basisversies, weinig comfortopties
  • Handgeschakelde versnellingsbak kan bij intensief gebruik slijten
  • Relatief lawaaierige motor en cabine bij hogere snelheden

Diepgaande beoordeling

Kenteken RL-814-V is een bruine Dacia Sandero uit 2018 met een 898cc 3-cilinder benzinemotor en handgeschakelde transmissie. Dit model, de 0.9 TCe SL Stepway uit 2016, is een compacte hatchback met voorwielaandrijving en een nieuwprijs van circa €15.590.

De motor in deze Dacia Sandero is een 898cc 3-cilinder turbobenzinemotor, bekend onder de motorcode H4B. Deze motor levert 66 pk (90 pk in sommige uitvoeringen) en 140 Nm koppel. Het is een compacte, zuinige krachtbron die bekend staat om zijn eenvoudige techniek en relatief lage onderhoudskosten. De motor maakt gebruik van een turbo en directe injectie, wat zorgt voor een goede balans tussen prestaties en brandstofverbruik. Bekende problemen met deze motor zijn onder meer matige slijtage van de distributieketting (timing chain), mogelijke turbo defecten en injectoren die kunnen verstoppen of falen. Olieverbruik is over het algemeen laag, maar kan bij hogere kilometerstanden toenemen als gevolg van slijtage.

De handgeschakelde transmissie van de Dacia Sandero 0.9 TCe is een 5-versnellingsbak die over het algemeen betrouwbaar is. Er zijn weinig meldingen van ernstige transmissieproblemen, maar bij intensief gebruik kunnen versnellingsbaklagers en synchronisatieringen slijten, wat resulteert in schakelproblemen. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn beperkt tot periodiek olie verversen en eventuele reparaties bij slijtage. De bediening is eenvoudig en passend bij een budgetauto, met een lichte koppeling en korte schakelpaden.

Het brandstofverbruik volgens WLTP ligt rond de 4,5 tot 5,0 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond de 5,5 tot 6,0 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 66 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €40 tot €50 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en incidentele reparaties liggen gemiddeld tussen de €400 en €600. Dacia staat bekend om lage onderhoudskosten en betaalbare onderdelen.

Bij aankoop van een Dacia Sandero 0.9 TCe SL Stepway uit 2016 met kenteken RL-814-V is het belangrijk om te letten op de onderhoudshistorie, vooral met betrekking tot de distributieketting en turbo. Controleer op olielekkages en luister naar ongewone motor- of turbogeluiden. De handgeschakelde versnellingsbak moet soepel schakelen zonder hakken. Door de eenvoudige techniek en lage aanschafprijs is dit model een goede keuze voor budgetbewuste kopers die een praktische en zuinige auto zoeken. Let op dat de binnenruimte en afwerking eenvoudig zijn, passend bij het segment.

Deze bruine Dacia Sandero met kenteken RL-814-V uit 2018 is een betaalbare, zuinige en praktische hatchback met een betrouwbare 898cc 3-cilinder turbomotor. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals distributieketting en turbo, biedt deze auto een goede prijs-kwaliteitverhouding met lage gebruikskosten en een robuuste bouw. Ideaal voor wie een eenvoudige, functionele auto zoekt met een laag budget.

Optiepakket

Basisuitrusting

Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Mistlampen
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Stuurbekrachtiging

Optionele uitrusting

Airconditioning €600
Metallic lak €470

Voertuiggeschiedenis

Belangrijke gebeurtenissen

MEI 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
8 mei 2025
JAN 2018

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
12 januari 2018
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

17 november 2025
Goedgekeurd

APK keuring details: 52

16 januari 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 40

16 december 2021
Goedgekeurd

APK keuring details: 17

Foto's

Dacia Sandero Stepway TCe 90 2018 – Afbeelding 1
mei 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 90 2018 – Afbeelding 2
mei 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 90 2018 – Afbeelding 3
mei 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 90 2018 – Afbeelding 4
mei 2025
Dacia Sandero Stepway TCe 90 2018 – Afbeelding 5
mei 2025

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Registratie bij de RDW

Geldig
Huidige status: Actief in kentekenregister
Datum eerste registratie:
Laatst gewijzigd:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Dekkingsstatus: WA-verzekerd
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Geldig
Keuringsstatus: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 16-01-2026

Import Status

Importgegevens voertuig

Nederlandse Markt
Importstatus: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motor code H4B G4
Type motor Benzine
Motorinhoud 898 cm3
Cilinders 3 cilinders
Turbo/Compressor Ja
Krachtbron 90 pk (66 kW)
Max. koppel 140 Nm
Aandrijving voorwielaandrijving
Versnellingsbak Handgeschakeld
Emissieklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Soort voertuig Personenauto
Koetswerk Geen data
Inrichting hatchback
Zitplaatsen 5 zitplaatsen
Aantal portieren 5 deurs
Kleur Bruin
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Maten & Massa

Lengte 4,08 m
Breedte 1,76 m
Hoogte incl. dakrails 1,62 m
Wielbasis 2,59 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen 413 kg
Max. aanhanggewicht Geen data

Snelheid & Brandstof

Acceleratietijd 11,1 s
Maximumsnelheid 168 km/u
Brandstofverbruik mix 5,1 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
CO₂-emissie 115 g/km
Type brandstof Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over Dacia Sandero Stepway TCe 90 (RL-814-V)

Wat is de APK status van RL-814-V?

De APK van RL-814-V is geldig tot januari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is RL-814-V een import auto?

Nee, RL-814-V is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft RL-814-V gehad?

RL-814-V heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 898cc motor in de Dacia Sandero 2016?

De motorcode is H4B, een 898cc 3-cilinder turbobenzinemotor met ongeveer 66 pk.

Hoe betrouwbaar is de distributieketting van deze motor?

De distributieketting is over het algemeen betrouwbaar, maar kan bij hogere kilometerstanden slijten en rekken, wat reparatie vereist.

Wat is het praktijkbrandstofverbruik van deze Dacia Sandero?

In de praktijk ligt het verbruik rond de 5,5 tot 6,0 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-cijfers van circa 4,5-5,0 l/100 km.

Zijn er bekende problemen met de turbo?

Ja, na hoge kilometerstanden kunnen turbo lagers slijten of olie gaan lekken, wat leidt tot vermogensverlies.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

Voor een benzineauto met 66 pk ligt de wegenbelasting ongeveer tussen €40 en €50 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat zijn de gemiddelde jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten inclusief APK, service en kleine reparaties tussen de €400 en €600.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Versnelde slijtage distributieketting

De timing chain kan bij hogere kilometerstanden rekken of slijten, wat leidt tot motorstoringen.

Herkenningspunten:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringen, controlelampje motor aan.

Aandacht vereist
Motor

Turbo defecten

De turbo kan olie gaan lekken of lagers kunnen verslijten, wat leidt tot vermogensverlies.

Herkenningspunten:

Vermogensverlies, rook uit uitlaat, verhoogd olieverbruik.

Aandacht vereist
Motor

Injectorproblemen

Verstopping of falen van brandstofinjectoren kan leiden tot onregelmatige motorloop.

Herkenningspunten:

Schokkerige motor, verhoogd brandstofverbruik, startproblemen.

Laag
Transmissie

Versnellingsbakschakelproblemen

Slijtage aan synchronisatieringen kan schakelproblemen veroorzaken.

Herkenningspunten:

Moeilijk schakelen, schurend geluid bij schakelen.

Laag
Motor

Olieverbruik toename bij hoge kilometerstand

Motor kan meer olie gaan verbruiken door slijtage van zuigerveren.

Herkenningspunten:

Regelmatig olie bijvullen nodig, blauwe rook uit uitlaat.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Dacia

Voor dit specifieke model en bouwjaar (dacia uit 2018) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1165 kg. Dit is exact het gemiddelde voor de klasse 'Hatchbacks'. Je betaalt dus een hele normale wegenbelasting voor dit type auto.

Deze auto Gemiddelde

Andere Dacia Sandero Stepway TCe 90 exemplaren

Model Kenteken