Kenteken check ZR-792-T

APK geldig tot sep 2026 - 5 eigenaars - 97.400 km (peildatum nov 2025)

Rapport nummer
VVR-2026-920068
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Kentekenplaat
ZR-792-T
Merk voertuig
VW
VW logo
Uitvoering
Polo 1.0 MPI
NAP-oordeel
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken ZR-792-T: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Buitenkleur
Wit
Type brandstof
Benzine
VW Polo 1.0 MPI 2019

Betrouwbaarheid VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZR-792-T

Betrouwbaarheid
Op basis van RDW-data en modelhistorie
93

Waardebehoud VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZR-792-T

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
95

Onderhoud VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZR-792-T

Onderhoud
Verwachte servicekosten per jaar
88

Veiligheid VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZR-792-T

Veiligheid
Veiligheidsindicatie via RDW-data
95

Prestaties VW Polo 1.0 MPI (2019) – Kenteken ZR-792-T

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
68

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 12.000 - € 15.000
Adviesprijs nieuw
€ 19.785
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
147 dagen
Eigenaren
5+ eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
DFN
Vergelijkbare kentekens
525 voertuigen
Bekeken
976 keer

Expertrapport

Een blik op de RDW-registratie van deze VW Polo 1.0 MPI geeft ons een duidelijk beeld van de huidige staat en historie. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Motorrijtuigenbelasting per regio

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1125 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 157 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 173 / kwartaal
Zeeland ca. € 168 / kwartaal
Utrecht ca. € 165 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 162 / kwartaal
Gelderland ca. € 170 / kwartaal
Limburg ca. € 167 / kwartaal
Overijssel ca. € 172 / kwartaal
Flevoland ca. € 168 / kwartaal
Drenthe ca. € 173 / kwartaal
Friesland ca. € 175 / kwartaal
Groningen ca. € 177 / kwartaal

Plus- en minpunten

Voordelen

  • Zeer zuinig in verbruik (praktijk 1 op 18, WLTP 1 op 20,8)[5]
  • Lage onderhoudskosten en eenvoudige techniek
  • Goed waardebehoud voor een compacte hatchback
  • Degelijke Duitse afwerking en rijbeleving
  • Ruim en praktisch interieur voor het segment
  • Betrouwbare motor zonder turbo of directe injectie

Waar je op moet letten

  • Beperkte prestaties (0-100 km/u in 14,3 seconden, topsnelheid 173 km/u)[5]
  • Geen turbo of directe injectie, dus minder koppel en vermogen
  • Basisuitrusting in Comfortline-uitvoering (veel opties tegen meerprijs)
  • Geen geavanceerde rijhulpsystemen (zoals adaptive cruise of lane assist)
  • Stijvere wegligging dan sommige Aziatische concurrenten
  • Minder luxe dan duurdere uitvoeringen of merken

Volledige analyse

Kenteken ZR-792-T is een witte Volkswagen Polo uit 2019 met een 999cc motor. Dit rapport biedt een diepgaande analyse van deze populaire hatchback, specifiek gericht op de Nederlandse markt. De Volkswagen Polo 1.0 MPI Comfortline uit 2017 is een zuinige, betrouwbare keuze voor wie een compacte auto zoekt met een degelijk Duits karakter.

De 1.0 MPI Comfortline is uitgerust met een 999cc, 3-cilinder benzinemotor (motorcode: CHYA, CHYB of CHYC, afhankelijk van emissienorm en bouwjaar). Deze motor levert 59 pk en is gekoppeld aan een handgeschakelde 5-versnellingsbak. De motor is eenvoudig van opzet, zonder turbo of directe injectie, wat de betrouwbaarheid ten goede komt. Bekende problemen met timing chain, turbo of injectoren zijn bij deze motor niet aan de orde, omdat deze componenten simpelweg niet aanwezig zijn. Olieverbruik is bij deze motor zelden een issue, mits tijdig onderhouden.

De handgeschakelde 5-bak is robuust en kent weinig bekende defecten. Onderhoudskosten zijn laag: een jaarlijkse kleine beurt kost circa €200-€250, een grote beurt €350-€450. APK-kosten bedragen standaard €35-€50 per jaar. Reparaties aan de versnellingsbak zijn zeldzaam, maar slijtage aan de koppeling kan na 150.000+ km optreden (kosten: €600-€900).

Het praktijkverbruik van de Polo 1.0 MPI Comfortline ligt rond de 1 op 18 (5,6 l/100km), terwijl de WLTP-norm uitkomt op circa 1 op 20,8 (4,8 l/100km)[5]. De wegenbelasting in Nederland voor 59 pk bedraagt €48 per maand (2025). De huidige marktwaarde voor een exemplaar uit 2017 met gemiddelde kilometerstand ligt tussen de €8.000 en €10.500, afhankelijk van staat en onderhoudshistorie. Het waardebehoud is goed voor een compacte hatchback.

Deze witte Volkswagen Polo met kenteken ZR-792-T uit 2019 is een solide keuze voor wie een zuinige, onderhoudsarme en betrouwbare auto zoekt. De eenvoudige techniek, lage onderhoudskosten en degelijke afwerking maken hem populair bij Nederlandse autokopers. Let bij aankoop op de onderhoudshistorie en eventuele schadehistorie.

Deze witte Volkswagen Polo met kenteken ZR-792-T uit 2019 is een verstandige keuze voor wie een compacte, zuinige en betrouwbare auto zoekt. De eenvoudige techniek, lage onderhoudskosten en degelijke afwerking maken hem populair bij Nederlandse autokopers. Let bij aankoop op de onderhoudshistorie en eventuele schadehistorie.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Lichtsensor
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Stuurbekrachtiging

Extra opties

Precrash-systeem Pakket
Mistlampen €190
Bochtverlichting Pakket
Regensensor Pakket
Vermoeidheidsherkenning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Android Auto / Apple CarPlay €225
Smartphone Draadloos opladen Pakket
Airconditioning Pakket
Parkeerhulp €495
Radio €550
Navigatie €1555
Lichtmetalen velgen €795
Metallic lak €495

Voertuig historie

Tijdlijn

JAN 2026

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
5 januari 2026
JUL 2022

Kilometerstand

XXX,600 km geregistreerd

XXX,600 km
INFO
15 juli 2022
JUN 2022

Kilometerstand

XXX,599 km geregistreerd

XXX,599 km
INFO
2 juni 2022
JUL 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
25 juli 2019
Toon volledige historie

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

13 september 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 15

15 september 2022
Goedgekeurd

APK keuring details: 41

Voertuigfoto's

VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 1
november 2025
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 2
november 2025
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 3
november 2025
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 4
november 2025
VW Polo 1.0 MPI 2019 – Afbeelding 5
november 2025

Registratie & Status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Verzekeringsstatus

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
APK verloopt:
Datum vorige keuring: 15-09-2025

Herkomst

Herkomst voertuig

Nederlandse Markt
Status: Nederlandse auto
Geregistreerd in: Nederland
Eerste kentekenregistratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code DFN
Brandstoftype Benzine
Slagvolume 999 cm3
Cilinderaantal 3 cilinders
Opgeladen Nee
Motorvermogen 80 pk (59 kW)
Maximaal koppel 93 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Handgeschakeld
Milieusticker N.v.t.

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw N.v.t.
Opzet hatchback
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lak Wit
Uitvoering N.v.t.
Type N.v.t.
Afkomst Nederland

Dimensies & Gewicht

Lengte bumper tot bumper 4,17 m
Totale breedte 1,75 m
Hoogte 1,46 m
Wielafstand 2,55 m
Gewicht van de auto N.v.t.
Toegestaan totaalgewicht N.v.t.
Nuttige lading N.v.t.
Trekgewicht geremd N.v.t.

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 15,4 s
Topsnelheid begrensd 171 km/u
Gecombineerd verbruik 4,8 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Snelwegverbruik Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 131 g/km
Brandstof Benzine
Inhoud tank N.v.t.

Vragen over VW Polo 1.0 MPI (ZR-792-T)

Wat is de APK status van ZR-792-T?

De APK van ZR-792-T is geldig tot september 2026. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is ZR-792-T een import auto?

Nee, ZR-792-T is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft ZR-792-T gehad?

ZR-792-T heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is het praktijkverbruik van de Polo 1.0 MPI Comfortline?

Het praktijkverbruik ligt rond de 1 op 18 (5,6 l/100km), terwijl de WLTP-norm uitkomt op 1 op 20,8 (4,8 l/100km)[5].

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor 59 pk in Nederland?

In 2025 bedraagt de wegenbelasting voor 59 pk circa €48 per maand.

Wat zijn de onderhoudskosten per jaar?

Kleine beurt: €200-€250, grote beurt: €350-€450. APK: €35-€50 per jaar. Reparaties zijn zeldzaam, maar een nieuwe koppeling kost €600-€900.

Hoe betrouwbaar is de motor?

De 999cc 3-cilinder benzinemotor is zeer betrouwbaar, mits tijdig onderhouden. Geen bekende problemen met timing chain, turbo of injectoren.

Wat is de huidige marktwaarde?

Tussen de €8.000 en €10.500 voor een exemplaar uit 2017 met gemiddelde kilometerstand.

Zijn er bekende elektronische problemen?

Incidenteel problemen met elektrische ramen of central locking, maar geen structurele elektronische mankementen.

Bekende aandachtspunten

Matig risico
Motor

Motorsteun slijtage

Na verloop van tijd kunnen motorsteunen verslijten, wat trillingen in het interieur veroorzaakt.

Symptomen:

Trillingen bij stationair toerental en tijdens het schakelen

Matig risico
Transmissie

Koppelingsslijtage

Bij hoge kilometerstanden (150.000+ km) kan de koppeling verslijten, vooral bij veel stadsgebruik.

Symptomen:

Moeilijk schakelen, slippende koppeling

Gering risico
Elektronica

Elektrische ramen/central locking

Incidenteel problemen met elektrische ramen of central locking, vaak door slijtage aan schakelaars of bedrading.

Symptomen:

Ramen werken niet altijd, central locking faalt

Gering risico
Chassis

Ophanging en vering

Na verloop van tijd kunnen schokdempers en veringsdelen verslijten, vooral op slechte wegen.

Symptomen:

Klapperende geluiden, minder comfort

Gering risico
Onderhoud

APK-afkeurpunten

Veelvoorkomende APK-afkeurpunten zijn versleten remmen, uitlaat of verlichting.

Symptomen:

APK-afkeur wegens slijtageonderdelen

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten VW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Financieel & Praktisch

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1125 kg. Dat is 6% lichter dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit is erg gunstig voor je brandstofverbruik, wegenbelasting en de wendbaarheid in de stad.

Deze auto Gemiddelde

VW Polo 1.0 MPI in Nederland

Type Plaat