Kenteken check H-479-SJ
APK geldig tot mei 2027 - 3 eigenaars - 59.366 km (peildatum nov 2023)
Let op: 10 bevindingen voor H479SJ
Voertuiggegevens
Betrouwbaarheid Mercedes-Benz GLE 450 (2020) – Kenteken H-479-SJ
Waardebehoud Mercedes-Benz GLE 450 (2020) – Kenteken H-479-SJ
Onderhoud Mercedes-Benz GLE 450 (2020) – Kenteken H-479-SJ
Veiligheid Mercedes-Benz GLE 450 (2020) – Kenteken H-479-SJ
Prestaties Mercedes-Benz GLE 450 (2020) – Kenteken H-479-SJ
Kerngegevens
Analyse & Inzichten
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Mercedes-Benz GLE 450 komen een aantal specifieke details naar voren. Het relatief lage aantal van 3 eerdere eigenaren is een positief teken voor de historie van dit voertuig.
MRB-overzicht per provincie
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Mercedes-Benz op basis van 2220 kg en benzine.
Sterke en zwakke punten
Pluspunten
- Krachtige 3.0-liter V6-turbo motor met 270 pk
- Luxueuze interieur met geavanceerde technologie
- Uitstekende veiligheidsfuncties zoals Active Brake Assist
- Comfortabele rijervaring dankzij 4MATIC all-wheel drive
- Mogelijkheid tot aanpassing van rijmodi via DYNAMIC SELECT
- Goede waardebehoud op de markt
Nadelen
- Mogelijke problemen met timing chain en turbo's
- Hogere brandstofkosten door verbruik van premium benzine
- Onderhoudskosten kunnen oplopen
- Geen standaard optie voor draadloos opladen
- Soms schokkerige schakelingen bij lage snelheden
Diepgaande beoordeling
Kenteken H-479-SJ is een grijze Mercedes-Benz GLE-klasse uit 2020 met een 2999cc motor. Deze SUV is uitgerust met een krachtige 3.0-liter V6-turbo motor die 270 pk levert en is gekoppeld aan een 9-traps automatische transmissie met 4MATIC all-wheel drive. De nieuwprijs van deze variant was €99.652.
De motorcode voor de 2999cc motor in de Mercedes-Benz GLE-klasse 450 is M256. Deze motor is bekend om zijn prestaties, maar er zijn enkele bekende problemen zoals olieverbruik en mogelijke issues met de timing chain en turbo's, hoewel deze niet algemeen zijn voor alle modellen.
De 9-traps automatische transmissie is over het algemeen betrouwbaar, maar kan soms last hebben van schokkerige schakelingen bij lage snelheden. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn gemiddeld, maar kunnen hoger uitvallen als er problemen optreden.
Het brandstofverbruik volgens de WLTP-normen ligt rond de 10-12 liter per 100 km in de praktijk, afhankelijk van de rijstijl. De huidige marktwaarde van deze auto ligt tussen de €60.000 en €80.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld €1.500 tot €2.500 voor APK en service.
De Mercedes-Benz GLE-klasse 450 4MATIC Premium Plus biedt een luxueuze rijervaring met geavanceerde veiligheidsfuncties en comfortabele opties zoals verwarmde stoelen en een panoramadak. Echter, potentiële kopers moeten rekening houden met mogelijke problemen en hogere onderhoudskosten.
Deze grijze Mercedes-Benz GLE-klasse met kenteken H-479-SJ uit 2020 is een krachtige en comfortabele SUV, maar vraagt om regelmatig onderhoud om zijn prestaties te behouden.
Uitrusting
Basisuitrusting
Optionele uitrusting
Historisch overzicht
Belangrijke gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,366 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Aanvullende events beschikbaar
APK-overzicht
APK keuring details: 38
APK keuring details: 14
Foto's
Eigenaar en status
Voertuigregistratie
Voertuigstatus volgens RDW
WA-Dekking
Verplichte WA-dekking
Keuringsstatus
Technische voertuigkeuring
Import Status
Importgegevens voertuig
Technische gegevens
Krachtbron & Aandrijving
Carrosserie & Inrichting
Afmetingen & Massa
Rijprestaties & Verbruik
Vragen over Mercedes-Benz GLE 450 (H-479-SJ)
Wat is de APK status van H-479-SJ?
De APK van H-479-SJ is geldig tot mei 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is H-479-SJ een import auto?
Nee, H-479-SJ is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft H-479-SJ gehad?
H-479-SJ heeft 3 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Wat is de motorcode van de 2999cc motor in de Mercedes-Benz GLE-klasse 450?
De motorcode is M256.
Wat is het brandstofverbruik van de Mercedes-Benz GLE-klasse 450 in de praktijk?
Het brandstofverbruik ligt rond de 10-12 liter per 100 km.
Wat is de huidige marktwaarde van de Mercedes-Benz GLE-klasse 450 uit 2018?
Tussen de €60.000 en €80.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.
Hoeveel kost de wegenbelasting voor een 270 pk motor in Nederland?
De wegenbelasting voor een auto met een motor van 270 pk in Nederland hangt af van de provincie en de MRB-tarieven, maar ligt gemiddeld rond de €600 tot €800 per jaar.
Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor de Mercedes-Benz GLE-klasse 450?
Gemiddeld €1.500 tot €2.500 voor APK en service.
Welke veiligheidsfuncties heeft de Mercedes-Benz GLE-klasse 450?
De auto is uitgerust met Active Brake Assist, PRE-SAFE, ATTENTION ASSIST, en een 360-graden camera systeem.
Veelvoorkomende problemen
Olieverbruik
Sommige eigenaren melden een hoger olieverbruik dan verwacht.
Herkenningspunten:
Regelmatig oliepeil controleren.
Timing Chain Issues
Er zijn enkele meldingen van problemen met de timing chain.
Herkenningspunten:
Geluiden bij het starten van de motor.
Turbo Problemen
Mogelijke problemen met de turbo's kunnen optreden.
Herkenningspunten:
Verlies van vermogen of rook uit de uitlaat.
Milieuzones Toegestaan
Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Mercedes-Benz
Voor dit specifieke model en bouwjaar (mercedes-benz uit 2020) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Kosten & Praktisch Overzicht
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 2220 kg. Dat is 85% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.