Kenteken check N-506-KV

APK geldig tot apr 2027 - 6+ eigenaars - 61.864 km (peildatum apr 2024)

Rapport nummer
VVR-2026-462632
Gegenereerd op 16 mei 2026

Basisgegevens

Kentekenplaat
N-506-KV
Automerk
Renault
Renault logo
Type
Kadjar TCe 140 GPF
NAP-oordeel
Geen oordeel NAP tellerstandoordeel voor kenteken N-506-KV: Geen oordeel. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleurcode
Blauw
Type brandstof
Benzine
Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019

Betrouwbaarheid Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-506-KV

Betrouwbaarheid
Op basis van RDW-data en modelhistorie
100

Waardebehoud Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-506-KV

Waardescore
Kilometerstand vs marktgemiddelde
75

Onderhoud Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-506-KV

Onderhoud
Verwachte servicekosten per jaar
67

Veiligheid Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-506-KV

Veiligheid
Veiligheidsindicatie via RDW-data
100

Prestaties Renault Kadjar TCe 140 GPF (2019) – Kenteken N-506-KV

Prestaties
Motor specificaties en prestatie-indicatoren
79

Overzicht gegevens

Geschatte waarde
€ 20.000 - € 25.000
Adviesprijs nieuw
€ 33.754
Geïmporteerd?
Nee
Datum tenaamstelling
Marktgemiddelde
€ XX.XXX
Premium
APK geldigheid
364 dagen
Eigenaren
6+ eigenaars
Keuring verloopt
Taxigebruik
Nee
Motortype-code
H5H B4
Vergelijkbare kentekens
105 voertuigen
Keren opgezocht
70 keer

Expertrapport

Wanneer we de data van deze Renault Kadjar TCe 140 GPF bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

Provinciale wegenbelasting

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Renault op basis van 1437 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 200 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 221 / kwartaal
Zeeland ca. € 214 / kwartaal
Utrecht ca. € 210 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 206 / kwartaal
Gelderland ca. € 216 / kwartaal
Limburg ca. € 212 / kwartaal
Overijssel ca. € 218 / kwartaal
Flevoland ca. € 214 / kwartaal
Drenthe ca. € 221 / kwartaal
Friesland ca. € 223 / kwartaal
Groningen ca. € 225 / kwartaal

Plus- en minpunten

Voordelen

  • Moderne en efficiënte 1.3 TCe motor met goede prestaties en koppel
  • Ruime en comfortabele cabine met veel standaarduitrusting in Zen-uitvoering
  • Automatische 7-traps dubbele koppeling voor soepel rijgedrag
  • Redelijk zuinig verbruik voor een SUV in deze klasse
  • Goede wegligging en handling voor een midi-SUV
  • Redelijk behoud van marktwaarde in Nederland

Waar je op moet letten

  • Mogelijk verhoogd olieverbruik bij hogere kilometerstanden
  • Automaat kan bij intensief gebruik schokkerig worden of defect raken
  • Rijcomfort kan minder zijn door grote 19-inch wielen in sommige uitvoeringen
  • Injectoren kunnen na lange tijd problemen geven
  • Onderhoud en reparatie van turbo en transmissie kunnen kostbaar zijn
  • Niet de meest stille motor in zijn segment

Volledige analyse

Kenteken N-506-KV is een blauwe Renault Kadjar 1.3 TCe Zen uit 2019 met een 1330cc 4-cilinder benzinemotor en automatische transmissie. Deze midi-SUV met voorwielaandrijving had een nieuwprijs van circa €34.498 en biedt een goede balans tussen prestaties en comfort.

De 1.3-liter TCe motor (motorcode vaak M282, ontwikkeld in samenwerking met Daimler) levert 103 pk (76 kW) en 240 Nm koppel. Deze motor is een compacte, directe injectie turbomotor met een 'Delta' cilinderkop ontwerp. Bekende motorproblemen zijn onder meer matig olieverbruik en soms problemen met de timing chain, hoewel die bij deze generatie minder frequent voorkomen dan bij oudere Renault-motoren. Turbo's kunnen bij intensief gebruik slijten, maar zijn over het algemeen betrouwbaar mits goed onderhoud. Injectoren kunnen bij hoge kilometerstanden verstopt raken, wat leidt tot schommelingen in stationair toerental en vermogensverlies.

De automaat is een 7-traps dubbele koppeling (EDC). Deze transmissie staat bekend om soepele schakelovergangen, maar kan bij hogere kilometerstanden problemen geven zoals schokkerig schakelen of vertragingen. Regelmatig onderhoud met versnellingsbakolie verversen is cruciaal om defecten te voorkomen. Reparatiekosten kunnen variëren van enkele honderden tot meer dan duizend euro bij grote problemen. De handling van de Kadjar is goed voor een midi-SUV, met een redelijk direct stuurgevoel en gecontroleerde carrosserierol, hoewel de 19-inch wielen in sommige uitvoeringen de rijcomfort kunnen verminderen.

Het WLTP-verbruik ligt rond de 6,3 liter per 100 km, in de praktijk ligt het verbruik vaak iets hoger, rond 7 tot 7,5 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl en omstandigheden. De wegenbelasting voor een 103 pk benzineauto in Nederland bedraagt circa €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van provincie. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, kleine service en slijtage liggen gemiddeld tussen de €500 en €800. Grotere reparaties of vervanging van onderdelen kunnen de kosten verhogen.

De Renault Kadjar 1.3 TCe Zen uit 2019 met automaat is een aantrekkelijke keuze voor wie een ruime, comfortabele en relatief zuinige midi-SUV zoekt. Let bij aankoop op onderhoudshistorie, vooral transmissie- en motoronderhoud. Controleer op olielekkages en eventuele schokkerige schakelmomenten. De marktwaarde ligt anno 2025 rond de €18.000 tot €22.000 afhankelijk van kilometerstand en staat. Deze auto behoudt redelijk zijn waarde, mede door het populaire segment en betrouwbare motor.

Deze blauwe Renault Kadjar met kenteken N-506-KV uit 2019 is een praktische en comfortabele midi-SUV met een moderne 1.3 TCe motor en automatische transmissie. Ondanks enkele bekende aandachtspunten zoals olieverbruik en transmissieonderhoud, biedt deze uitvoering een goede prijs-kwaliteitverhouding en is geschikt voor dagelijks gebruik in Nederland.

Opties

Standaard opties

Speed-Limiter
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Hoofdsteun achter
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Mistlampen
Lichtsensor
Regensensor
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Hill Start Assist
Radio
Lichtmetalen velgen
Stuurbekrachtiging

Extra opties

High-beam Assistant Pakket
Led verlichting €800
Lane Departure Warning Pakket
Verkeersbordenherkenning Pakket
Parkeerhulp €490
Navigatie €890
Metallic lak €650

Voertuig historie

Gebeurtenissen

DEC 2024

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
14 december 2024
MRT 2019

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
26 maart 2019
Bekijk complete tijdlijn

Volledige historie beschikbaar

Keuringsgeschiedenis

23 april 2026
Goedgekeurd

APK keuring details: 09

29 april 2024
Goedgekeurd

APK keuring details: 01

7 maart 2023
Goedgekeurd

APK keuring details: 41

Voertuigfoto's

Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 1
Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 2
Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 3
Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 4
Renault Kadjar TCe 140 GPF 2019 – Afbeelding 5

Registratie & Status

RDW Registratie

Kentekenregistratie Nederland

Geldig
Status: Actief geregistreerd
Geregistreerd op:
Laatste wijziging:

Aansprakelijkheidsverzekering

Aansprakelijkheidsdekking

Verzekerd
Status: Gedekt
Verificatiedatum: 16-5-2026

APK Keuring

Periodieke veiligheidskeuring

Geldig
Status: Goedgekeurd
Vervaldatum:
Vorige APK: 29-04-2026

Land van herkomst

Herkomst voertuig

Geïmporteerd
Status: Buitenlands kenteken (Premium)
Geregistreerd in: Premium
Datum eerste registratie:

Technische specificaties

Motor & Aandrijving

Engine code H5H B4
Brandstoftype Benzine
Cilindervolume 1332 cm3
Cilinderaantal 4 cilinders
Opgeladen Ja
Motorvermogen 140 pk (103 kW)
Maximaal koppel 240 Nm
Aangedreven wielen voorwielaandrijving
Transmissie Automaat
Milieusticker Onbekend

Carrosserie & Uitvoering

Voertuigsoort Personenauto
Opbouw Onbekend
Opzet stationwagen
Plekken 5 zitplaatsen
Hoeveelheid deuren 5 deurs
Lakkleur Blauw
Uitvoering Onbekend
Type Onbekend
Oorsprong Import

Dimensies & Gewicht

Totale lengte 4,45 m
Totale breedte 1,84 m
Hoogte 1,6 m
Wielafstand 2,65 m
Voertuiggewicht Onbekend
Toegestaan totaalgewicht Onbekend
Nuttige lading Onbekend
Trekgewicht Onbekend

Performance & Efficiëntie

Acceleratie 0-100 km/u 9,6 s
Max. snelheid 203 km/u
Gecombineerd verbruik 5,6 l/100 km
Verbruik binnen bebouwde kom Niet beschikbaar
Verbruik extra-urbaan Niet beschikbaar
CO₂-uitstoot gecombineerd 148 g/km
Brandstof Benzine
Tankvolume Onbekend

Vragen over Renault Kadjar TCe 140 GPF (N-506-KV)

Wat is de APK status van N-506-KV?

De APK van N-506-KV is geldig tot april 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is N-506-KV een import auto?

Ja, N-506-KV is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.

Hoeveel eigenaren heeft N-506-KV gehad?

N-506-KV heeft 6+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.

Wat is de motorcode van de 1.3 TCe motor in de Renault Kadjar 2019?

De motorcode is meestal M282, een 1.3-liter 4-cilinder turbomotor ontwikkeld in samenwerking met Daimler.

Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie van deze Kadjar?

De 7-traps dubbele koppeling automaat is over het algemeen betrouwbaar, mits regelmatig onderhoud en tijdig verversen van transmissievloeistof.

Wat is het praktijkverbruik van deze auto?

Het praktijkverbruik ligt rond de 7 tot 7,5 liter per 100 km, iets hoger dan de WLTP-norm van circa 6,3 l/100 km.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten?

Gemiddeld liggen de jaarlijkse kosten tussen €500 en €800 inclusief APK, kleine service en slijtageonderdelen.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik voor deze auto in Nederland?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €120 tot €150 per kwartaal, afhankelijk van de provincie.

Wat is de huidige marktwaarde van een Renault Kadjar 1.3 TCe Zen uit 2019?

De marktwaarde ligt tussen €18.000 en €22.000, afhankelijk van kilometerstand en staat van de auto.

Veel voorkomende klachten

Matig risico
Motor

Olieverbruik motor

De 1.3 TCe motor kan bij hogere kilometerstanden meer olie verbruiken dan normaal.

Symptomen:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat, motorwaarschuwingen.

Matig risico
Transmissie

Automatische transmissie schokkerig schakelen

De 7-traps EDC automaat kan schokkerig schakelen of vertragingen vertonen bij slijtage.

Symptomen:

Haperingen bij schakelen, schokken, vertraging in acceleratie.

Matig risico
Motor

Turbo slijtage

Turbo kan na intensief gebruik slijtage vertonen, wat leidt tot vermogensverlies.

Symptomen:

Vermogensverlies, fluitend geluid, rook uit uitlaat.

Laag risico
Motor

Injectoren verstopt

Injectoren kunnen verstopt raken, wat leidt tot onregelmatige motorloop.

Symptomen:

Schommelend stationair toerental, vermogensverlies, verhoogd brandstofverbruik.

Laag risico
Elektronica

Elektronische storingen

Soms storingen in elektronica zoals sensoren of infotainmentsysteem.

Symptomen:

Waarschuwingslampjes, storingen in display of bediening.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten Renault

Voor dit specifieke model en bouwjaar (renault uit 2019) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Dagelijks gebruik

Verzekering (Indicatie)
Midden
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 1437 kg. Dat is 20% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Renault Kadjar TCe 140 GPF in Nederland

Type Plaat