Kenteken check NL-174-V
APK geldig tot feb 2027 - 6+ eigenaars - 270.638 km (peildatum jul 2025)
15 punten van aandacht bij kenteken NL174V
Basis informatie
Betrouwbaarheid Audi A4 Avant 3.0 TDI (2016) – Kenteken NL-174-V
Waardebehoud Audi A4 Avant 3.0 TDI (2016) – Kenteken NL-174-V
Onderhoud Audi A4 Avant 3.0 TDI (2016) – Kenteken NL-174-V
Veiligheid Audi A4 Avant 3.0 TDI (2016) – Kenteken NL-174-V
Prestaties Audi A4 Avant 3.0 TDI (2016) – Kenteken NL-174-V
Samenvatting gegevens
Expertrapport
Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze Audi A4 Avant 3.0 TDI komen een aantal specifieke details naar voren. Met 6 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
Motorrijtuigenbelasting per regio
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Audi op basis van 1770 kg en diesel.
Plus- en minpunten
Sterke punten
- Krachtige en soepele 3.0 V6 TDI-motor
- Quattro all-wheel drive voor maximale grip
- Ruim en luxe interieur met hoge afwerkingskwaliteit
- Uitstekende trekcapaciteit (max. 2.100 kg)
- Comfortabele en stille rij-ervaring
- Zeldzaam en exclusief op de Nederlandse markt
Minpunten
- Hoge wegenbelasting (ca. €1.344/jaar)
- Duurder in onderhoud dan kleinere motoren
- Praktisch verbruik hoger dan officieel
- Toenemende beperkingen voor diesels in steden
- Complexe techniek kan tot dure reparaties leiden
- Minder geschikt voor korte ritten (roetfilter)
Uitgebreide analyse
Kenteken NL-174-V is een zwarte Audi A4 Avant uit 2016 met een 2967cc 6-cilinder dieselmotor, 200pk, quattro all-wheel drive en een automatische transmissie. Deze luxe stationwagen werd nieuw geleverd voor €75.030 en is een zeldzame verschijning op de Nederlandse markt. In dit rapport vind je een diepgaande analyse van techniek, betrouwbaarheid, onderhoud, kosten en veelgestelde vragen.
## Motor & Techniek **Motorcode identificatie** De 3.0 TDI V6 dieselmotor (2967cc, 200pk) in de Audi A4 Avant 2016 is een van de laatste grotere diesels in de A4-serie. De motorcode voor deze specifieke variant is **CNHA** of **CNHB** (afhankelijk van emissienorm en bouwjaar). Deze motoren staan bekend om hun koppel (meestal rond de 400-450 Nm) en soepele karakter. **Bekende problemen** - **Timing chain (distributieketting):** De 3.0 TDI-motoren zijn over het algemeen betrouwbaar, maar bij hoge kilometerstanden (150.000 km+) kan slijtage aan de distributieketting optreden. Vervanging is kostbaar (€1.500-€2.500) en wordt vaak preventief gedaan. **Ernst: orange** (matig, afhankelijk van onderhoudsgeschiedenis). - **Turbo:** Turbo’s op deze motoren zijn robuust, maar bij intensief gebruik of slecht onderhoud kunnen problemen ontstaan (roetophoping, lagerslijtage). **Ernst: yellow** (licht, mits goed onderhouden). - **Injectoren:** Diesel-injectoren kunnen na verloop van tijd vervuilen of lekken, wat leidt tot harde starts, rookontwikkeling of vermogensverlies. **Ernst: orange** (matig, vooral bij oudere exemplaren). - **Olieverbruik:** De 3.0 TDI staat niet bekend om excessief olieverbruik, maar controleer altijd het oliepeil bij aankoop. **Ernst: yellow** (licht, incidenteel gemeld). **Categorie:** Motor
## Transmissie & Rijgedrag **Automatische transmissie** De Audi A4 Avant 2016 met 3.0 TDI is uitgerust met een 7-traps S tronic (DSG) automaat. Deze transmissie biedt snelle schakelingen en een sportief karakter. Bekende problemen zijn schokkerig schakelen (vooral bij koude motor) en slijtage aan de koppelingspakketten bij hoge kilometerstanden. Onderhoudskosten: circa €400-€600 per 60.000 km voor olie- en filtervervanging. **Ernst: orange** (matig, afhankelijk van gebruik). **Quattro all-wheel drive** De quattro-aandrijving zorgt voor uitstekende grip en rijplezier in alle weersomstandigheden. Het systeem is betrouwbaar, maar let op slijtage aan differentieel en cardanas bij hoge kilometerstanden. **Ernst: yellow** (licht, incidenteel). **Categorie:** Transmissie, Aandrijving
## Praktische Kosten **Verbruik (WLTP vs praktijk)** Officieel (WLTP) verbruik: circa 5,5-6,0 l/100km. In de praktijk ligt het verbruik bij normaal gebruik tussen de 6,5 en 7,5 l/100km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. Bij veel stadsverkeer of sportief rijden kan dit oplopen tot 8,0 l/100km. **Wegenbelasting (200pk, Nederland)** Voor een dieselpersonenauto van 200pk (3.0 TDI) betaal je in 2025 circa **€1.344 per jaar** aan wegenbelasting (motorrijtuigenbelasting). Dit is aanzienlijk hoger dan bij kleinere diesels of benzinevarianten. **Onderhoudskosten per jaar** - **APK:** €35-€50 per jaar. - **Onderhoudsbeurt (jaarlijks of elke 30.000 km):** €300-€600, afhankelijk van groot of klein onderhoud. - **Reparaties:** Incidenteel, afhankelijk van leeftijd en kilometerstand. Budget €500-€1.000 per jaar voor onverwachte kosten. - **Bandenslijtage:** Quattro-aandrijving zorgt voor snellere slijtage aan voorbanden (vervanging elke 40.000-50.000 km). **Marktwaarde & waardebehoud** De huidige marktwaarde van een Audi A4 Avant 3.0 TDI quattro Design Pro Line Plus uit 2016 met gemiddelde kilometerstand (100.000-150.000 km) ligt tussen de **€18.000 en €25.000**, afhankelijk van staat, onderhoud en uitrusting. Het waardebehoud is matig tot redelijk voor een luxe dieselstationwagen in deze klasse.
## Voor- en Nadelen **Voordelen** - **Krachtige en soepele 3.0 V6 TDI-motor** met uitstekend koppel en trekkracht. - **Quattro all-wheel drive** voor maximale grip en veiligheid. - **Ruime en luxe interieur** met hoge afwerkingskwaliteit. - **Uitstekende trekcapaciteit** (maximaal trekgewicht circa 2.100 kg). - **Comfortabele en stille rij-ervaring**, ook op lange afstanden. - **Zeldzaam en exclusief** op de Nederlandse occasionmarkt. **Nadelen** - **Hoge wegenbelasting** door het vermogen en dieselaandrijving. - **Duurder in onderhoud** dan kleinere motoren of benzinevarianten. - **Praktisch verbruik** ligt hoger dan officiële cijfers. - **Toenemende beperkingen** voor diesels in steden (milieuzones). - **Complexe techniek** kan tot dure reparaties leiden bij verwaarlozing. - **Minder geschikt voor korte ritten** (roetfilter kan verstoppen).
Deze zwarte Audi A4 Avant met kenteken NL-174-V uit 2016 is een zeldzame, luxe stationwagen met een krachtige 3.0 TDI-motor en quattro-aandrijving. Het rijplezier, comfort en trekcapaciteit zijn uitstekend, maar de kosten voor wegenbelasting, onderhoud en brandstof zijn aanzienlijk. De betrouwbaarheid is over het algemeen goed, mits het onderhoud up-to-date is. Let bij aankoop op de staat van de distributieketting, turbo, injectoren en automaat. Deze auto is vooral geschikt voor liefhebbers van diesels, lange ritten en quattro-aandrijving.
Standaard- en extra opties
Af-fabriek opties
Meeruitrusting
Tijdlijn & Historie
Gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Er zijn meer gebeurtenissen
Keuringsgeschiedenis
APK keuring details: 59
APK keuring details: 15
APK keuring details: 33
Band met laag profiel
APK keuring details: Band met laag profiel
APK keuring details: 31
APK keuring details: 33
APK keuring details: 56
APK keuring details: 16
Afbeeldingen
Registratie & Status
RDW Status
Officiële voertuigregistratie
Verzekeringsstatus
Wettelijke aansprakelijkheid
APK Status
Algemene Periodieke Keuring
Herkomst
Land van eerste registratie
Voertuigspecificaties
Motor & Transmissie
Opbouw & Indeling
Afmetingen & Gewichten
Prestaties & Verbruik
Vragen over Audi A4 Avant 3.0 TDI (NL-174-V)
Wat is de APK status van NL-174-V?
De APK van NL-174-V is geldig tot februari 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.
Is NL-174-V een import auto?
Ja, NL-174-V is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft NL-174-V gehad?
NL-174-V heeft 6+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is het praktische verbruik van de Audi A4 Avant 3.0 TDI?
In de praktijk verbruikt deze auto 6,5-7,5 l/100km, afhankelijk van rijstijl en gebruik. Bij veel stadsverkeer of sportief rijden kan dit oplopen tot 8,0 l/100km.
Hoe hoog is de wegenbelasting voor een 200pk diesel in Nederland?
In 2025 betaal je circa €1.344 per jaar aan motorrijtuigenbelasting voor een dieselpersonenauto van 200pk.
Wat zijn de belangrijkste onderhoudskosten per jaar?
Reken op €300-€600 voor een onderhoudsbeurt, €35-€50 voor APK en budget €500-€1.000 per jaar voor onverwachte reparaties.
Hoe betrouwbaar is de 3.0 TDI-motor?
De motor is over het algemeen betrouwbaar, maar let op slijtage aan de distributieketting, turbo en injectoren bij hoge kilometerstanden.
Wat is de huidige marktwaarde van deze auto?
De marktwaarde ligt tussen de €18.000 en €25.000, afhankelijk van staat, onderhoud en uitrusting.
Is deze auto geschikt voor korte ritten?
Niet ideaal: korte ritten kunnen leiden tot vervuiling van het roetfilter en hoger brandstofverbruik.
Bekende aandachtspunten
Distributieketting slijtage
Slijtage aan de distributieketting bij hoge kilometerstanden
Signalen:
Ratelen, motorstoring
Turbo problemen
Turbo kan na verloop van tijd problemen geven door roetophoping of lagerslijtage
Signalen:
Vermogensverlies, rookontwikkeling
Injector vervuiling/lekkage
Vervuiling of lekkage van diesel-injectoren
Signalen:
Harde start, rook, vermogensverlies
Automaat schokkerig schakelen
Schokkerig schakelen, vooral bij koude motor
Signalen:
Onregelmatig schakelgedrag
Quattro differentieel/cardanas slijtage
Slijtage aan differentieel of cardanas bij hoge kilometerstanden
Signalen:
Geluid, trillingen
Milieuzones Toegestaan
Met deze diesel mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Audi
Voor dit specifieke model en bouwjaar (audi uit 2016) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Financieel & Praktisch
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1770 kg. Dat is 48% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.