Kenteken check T-941-KV

APK geldig tot jul 2027 - 5 eigenaars

Rapport nummer
VVR-2026-879283
Gegenereerd op 16 mei 2026

Voertuiggegevens

Kenteken
T-941-KV
Fabrikant
BMW
BMW logo
Model
M8 Competition Cabrio
Km-stand
Logisch NAP tellerstandoordeel voor kenteken T-941-KV: Logisch. Dit geeft aan of de kilometerstand logisch is volgens de Nationale Auto Pas verificatie.
Nationale Auto Pas
Kleur
Grijs
Energiebron
Benzine
BMW M8 Competition Cabrio 2023

Betrouwbaarheid BMW M8 Competition Cabrio (2023) – Kenteken T-941-KV

Betrouwbaarheidsscore
Gebaseerd op marktdata en voertuighistorie
29

Waardebehoud BMW M8 Competition Cabrio (2023) – Kenteken T-941-KV

Waarde-indicator
Vergelijking met vergelijkbare modellen
75

Onderhoud BMW M8 Competition Cabrio (2023) – Kenteken T-941-KV

Servicebehoefte
Geschatte onderhoudskosten en complexiteit
55

Veiligheid BMW M8 Competition Cabrio (2023) – Kenteken T-941-KV

Veiligheidsscore
Op basis van APK-historie en recalls
100

Prestaties BMW M8 Competition Cabrio (2023) – Kenteken T-941-KV

Vermogensindex
Motorkarakteristieken en rijdynamiek
79

Voertuigoverzicht

Dagwaarde
€ 161.000 - € 196.000
Oorspronkelijke prijs
€ 288.433
Importstatus
Nee
Registratiedatum eigenaar
Gem. vraagprijs
€ XX.XXX
Premium
APK-status
452 dagen
Aantal eigenaren
5+ eigenaars
APK-vervaldatum
Als taxi gebruikt
Nee
Engine code
S63B44B
Soortgelijke auto's in NL
14 voertuigen
Populariteit
175 keer

Analyse & Inzichten

Bij de analyse van de voertuiggegevens van deze BMW M8 Competition Cabrio komen een aantal specifieke details naar voren. Met 5 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.

MRB-overzicht per provincie

Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze BMW op basis van 2100 kg en benzine.

Noord-Holland ca. € 299 / kwartaal
Zuid-Holland ca. € 331 / kwartaal
Zeeland ca. € 321 / kwartaal
Utrecht ca. € 315 / kwartaal
Noord-Brabant ca. € 309 / kwartaal
Gelderland ca. € 324 / kwartaal
Limburg ca. € 318 / kwartaal
Overijssel ca. € 328 / kwartaal
Flevoland ca. € 321 / kwartaal
Drenthe ca. € 331 / kwartaal
Friesland ca. € 334 / kwartaal
Groningen ca. € 337 / kwartaal

Sterke en zwakke punten

Pluspunten

  • Extreem krachtige 4.4L S63 V8 twin-turbo motor met 460 kW (625 pk) voor indrukwekkende prestaties.
  • Geavanceerde 8-traps M Steptronic automaat met Drivelogic en M xDrive voor optimale grip en rijplezier.
  • Luxueuze afwerking en exclusieve opties passend bij de nieuwprijs van €251.082.
  • Softtop uitvoering biedt open rijervaring met behoud van sportieve rijeigenschappen.
  • Goede waardebehoud in de Nederlandse markt, met actuele marktwaarde tussen €120.000 en €160.000.
  • Uitgebreide rijmodi en elektronische assistenties voor veelzijdig gebruik, van circuit tot dagelijks rijden.

Nadelen

  • Bekende motorproblemen zoals kettingspanning en verhoogd olieverbruik bij de S63 motor.
  • Transmissie kan gevoelig zijn voor elektronische storingen en mechatronica slijtage.
  • Relatief hoog brandstofverbruik in praktijk, hoger dan officiële WLTP-cijfers.
  • Hoge wegenbelasting en onderhoudskosten door vermogen en luxe specificaties.
  • Complexe techniek kan leiden tot dure reparaties buiten garantie.
  • Beperkte praktische bruikbaarheid door sportwagenkarakter en relatief hoge gewicht.

Diepgaande beoordeling

Kenteken T-941-KV is een grijze BMW 8-serie M8 Competition uit 2023 met een krachtige 4395cc V8 motor en 460 pk. Deze high-performance softtop (open) sportwagen combineert luxe met indrukwekkende prestaties en een nieuwprijs van €251.082.

De BMW M8 Competition uit 2019 is uitgerust met de 4.4-liter V8 motor met motorcode S63B44T4, een twin-turbocharged motor die 460 kW (625 pk) levert in de Competition uitvoering. Deze motor is bekend om zijn krachtige prestaties en wordt ook gebruikt in de BMW M5 (F90). De motor heeft een hoogtoerige karakteristiek met M TwinPower Turbo technologie en een robuust koelsysteem, ontworpen voor intensief gebruik, ook op het circuit.

De M8 Competition beschikt over een 8-traps M Steptronic automatische transmissie met Drivelogic, gekoppeld aan het M xDrive vierwielaandrijvingssysteem met verschillende rijmodi (4WD, 4WD Sport en 2WD). Deze transmissie staat bekend om zijn snelle en soepele schakelingen, maar er zijn meldingen van incidentele elektronische storingen en slijtage aan mechatronica die onderhoudsgevoelig kunnen zijn. Regelmatig onderhoud en software-updates zijn aanbevolen om problemen te voorkomen.

Het officiële WLTP-verbruik ligt rond de 10,5 tot 10,7 liter per 100 km, maar in de praktijk ligt het verbruik vaak hoger, rond de 12 tot 14 liter per 100 km afhankelijk van rijstijl. De wegenbelasting voor een 460 pk sterke benzineauto in Nederland bedraagt circa €700 tot €900 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht. Jaarlijkse onderhoudskosten inclusief APK, reguliere service en kleine reparaties liggen gemiddeld tussen de €2.500 en €4.000, mede door de complexe techniek en hoge prestaties van de M8. Grote onderhoudsbeurten en slijtageonderdelen kunnen hogere kosten met zich meebrengen.

Bij aankoop van een BMW M8 Competition (2019) met kenteken T-941-KV is het belangrijk om het onderhoudsboekje te controleren op volledige dealerhistorie en eventuele software-updates. Let op bekende motorproblemen zoals kettingspanning en olieverbruik, en controleer de transmissie op soepel schakelen. De marktwaarde van een goed onderhouden M8 Competition ligt anno 2025 tussen de €120.000 en €160.000, afhankelijk van kilometerstand en conditie. Een aankoopkeuring wordt sterk aanbevolen.

Deze grijze BMW 8-serie M8 Competition met kenteken T-941-KV uit 2023 is een exclusieve en krachtige sportwagen met een indrukwekkende 4395cc V8 motor en geavanceerde techniek. Ondanks enkele bekende aandachtspunten op motor en transmissie biedt deze auto een unieke rijervaring en behoudt hij zijn waarde goed in de Nederlandse markt.

Uitrusting

Basisuitrusting

Head-up-Display
Speed-Limiter
High-beam Assistant
Airbag bestuurderskant
Airbag passagierskant
Zij-airbags voor
DAB-Radio
Hoofdairbag voor
Hoofdairbag achter
Precrash-systeem
Hoofdsteun achter
Actieve hoofdsteunen
Isofix
ABS
Remassistent
Bandenspanningcontrole
Cornering Brake Control
ESP
Traction control
Dynamische remlicht
Actieve besturing
Mistlampen
Bochtverlichting
Variabele lichtverdeling
Lichtsensor
Regensensor
Vermoeidheidsherkenning
Lane Departure Warning
Lane Change Assistant
Verkeersbordenherkenning
Android Auto / Apple CarPlay
Persoonlijke hotspot
Collision Warning
Voetgangersdetectie
Laserverlichting
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrische ramen voor
Parkeerhulp
Parkeerassistent
Hill Start Assist
Radio
Navigatie
eCall
Lichtmetalen velgen
Leer
Stuurbekrachtiging

Bijbestelde opties

Adaptive Cruise Control €1600
Nachtzichtassistent €2400
Traffic Jam Assistant Pakket
Noodremassistentie Pakket
Kruispunt assistentie Pakket
Metallic lak a.W.

Voertuiggeschiedenis

Belangrijke gebeurtenissen

MEI 2025

Eigenaar wijziging

Laatste tenaamstelling geregistreerd

ALGEMEEN
21 mei 2025
JUL 2023

Eerste toelating

Voertuig geregistreerd in Nederland

ALGEMEEN
7 juli 2023
Bekijk alle events

Aanvullende events beschikbaar

APK-overzicht

Beeldmateriaal

BMW M8 Competition Cabrio 2023 – Afbeelding 1
BMW M8 Competition Cabrio 2023 – Afbeelding 2
BMW M8 Competition Cabrio 2023 – Afbeelding 3
BMW M8 Competition Cabrio 2023 – Afbeelding 4
BMW M8 Competition Cabrio 2023 – Afbeelding 5

Eigenaar en status

Kentekenregistratie

Voertuigstatus volgens RDW

Geldig
Voertuigstatus: Geldig en actief
Eerste toelating:
Recentste wijziging:

WA-Dekking

Verplichte WA-dekking

Verzekerd
Huidige dekking: WA-verzekerd
Gecontroleerd op: 16-5-2026

Keuringsstatus

Technische voertuigkeuring

Geldig
Huidige status: Goedgekeurd
Geldig tot:
Laatste keuring: 07-07-2026

Import Status

Oorsprong van het voertuig

Nederlandse Markt
Voertuigherkomst: Niet geïmporteerd
Afkomstig uit: Nederland
Op de weg sinds:

Technische gegevens

Aandrijflijn

Motortype-code S63B44B
Type motor Benzine
Motorinhoud 4395 cm3
Cilinders 8 cilinders
Turbodruk Ja
Krachtbron 626 pk (460 kW)
Max. koppel 750 Nm
Aandrijving vierwielaandrijving
Versnellingsbak Automaat
Euroklasse Geen data

Carrosserie & Inrichting

Soort voertuig Personenauto
Koetswerk Geen data
Inrichting cabriolet
Zitplaatsen 4 zitplaatsen
Deuren 2 deurs
Kleur Grijs
Uitvoeringsniveau Geen data
Variant Geen data
Land van herkomst Nederland

Maten & Massa

Lengte 4,87 m
Breedte 1,91 m
Totale hoogte 1,35 m
Wielbasis 2,83 m
Rijklaar gewicht Geen data
Maximale massa Geen data
Laadvermogen Geen data
Max. aanhanggewicht Geen data

Snelheid & Brandstof

Sprint 0-100 3,3 s
Maximumsnelheid 250 km/u
Brandstofverbruik mix 11,4 l/100 km
Verbruik stedelijk Niet beschikbaar
Verbruik buitenweg Niet beschikbaar
Koolstofdioxide-uitstoot 263 g/km
Type brandstof Benzine
Brandstoftank Geen data

Vragen over BMW M8 Competition Cabrio (T-941-KV)

Wat is de APK status van T-941-KV?

De APK van T-941-KV is geldig tot juli 2027. Dit betekent dat het voertuig recent is gekeurd en voldoet aan de veiligheidseisen.

Is T-941-KV een import auto?

Nee, T-941-KV is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.

Hoeveel eigenaren heeft T-941-KV gehad?

T-941-KV heeft 5 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.

Wat is de motorcode van de 4395cc V8 in de BMW M8 Competition 2019?

De motorcode is S63B44T4, een 4.4-liter twin-turbo V8 die 460 kW (625 pk) levert.

Hoe betrouwbaar is de automatische transmissie van de M8 Competition?

De 8-traps M Steptronic automaat is over het algemeen betrouwbaar, maar kan elektronische storingen vertonen die onderhoud vereisen.

Wat is het praktijkverbruik van deze BMW M8?

Het praktijkverbruik ligt meestal tussen de 12 en 14 liter per 100 km, hoger dan de officiële WLTP-waarde van circa 10,5 l/100 km.

Hoeveel wegenbelasting betaal ik in Nederland voor deze 460 pk benzineauto?

De wegenbelasting bedraagt ongeveer €700 tot €900 per kwartaal, afhankelijk van provincie en gewicht.

Wat zijn de jaarlijkse onderhoudskosten van een BMW M8 Competition?

Gemiddeld liggen de kosten tussen €2.500 en €4.000 per jaar, inclusief APK, service en kleine reparaties.

Wat is de huidige marktwaarde van een 2019 BMW M8 Competition in Nederland?

De marktwaarde ligt anno 2025 tussen de €120.000 en €160.000, afhankelijk van kilometerstand en conditie.

Veelvoorkomende problemen

Kritiek
Motor

Timing chain issues

De kettingspanner van de S63 motor kan vroegtijdig slijten, wat leidt tot kettingspanningproblemen en mogelijk motorschade.

Herkenningspunten:

Rammelend geluid bij koude start, motorstoringslampje, verminderde prestaties.

Aandacht vereist
Motor

Olieverbruik verhoogd

Sommige M8 motoren vertonen verhoogd olieverbruik door zuigerveren of klepafdichtingen.

Herkenningspunten:

Regelmatig olie bijvullen, blauwe rook uit uitlaat bij koude start.

Aandacht vereist
Transmissie

Transmissie elektronica storingen

De mechatronica van de 8-traps automaat kan storingen vertonen, wat leidt tot schakelproblemen.

Herkenningspunten:

Haperend schakelen, schakelvertraging, foutmeldingen in dashboard.

Aandacht vereist
Motor

Turbocharger slijtage

Turbo's kunnen slijtage vertonen bij intensief gebruik, wat leidt tot vermogensverlies.

Herkenningspunten:

Verminderde acceleratie, fluitend geluid bij turbo, rook uit uitlaat.

Laag
Elektronica

Elektronische storingen infotainment

Infotainmentsysteem kan vastlopen of traag reageren door softwareproblemen.

Herkenningspunten:

Bevroren scherm, traagheid, herstarten nodig.

Milieuzones Toegestaan

Met deze benzine mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.

Aandachtspunten BMW

Voor dit specifieke model en bouwjaar (bmw uit 2023) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.

Kosten & Praktisch Overzicht

Verzekering (Indicatie)
Hoog (Zwaar/Snel)
Milieuzone
Toegestaan in 2026
Parkeergemak
Past makkelijk (Stad)
Brandstof (10k km)
ca. € 1.450 / jaar

Gewicht & Benchmark

Deze auto weegt 2100 kg. Dat is 75% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.

Deze auto Gemiddelde

Andere BMW M8 Competition Cabrio exemplaren

Model Kenteken