Kenteken check 79-RLT-8
APK verlopen - 4+ eigenaars - 369.572 km (peildatum jul 2025)
Let op: 12 bevindingen voor 79RLT8
Basisgegevens
Betrouwbaarheid VW Passat 1.6 TDI BMT (2011) – Kenteken 79-RLT-8
Waardebehoud VW Passat 1.6 TDI BMT (2011) – Kenteken 79-RLT-8
Onderhoud VW Passat 1.6 TDI BMT (2011) – Kenteken 79-RLT-8
Veiligheid VW Passat 1.6 TDI BMT (2011) – Kenteken 79-RLT-8
Prestaties VW Passat 1.6 TDI BMT (2011) – Kenteken 79-RLT-8
Overzicht gegevens
Expertrapport
Wanneer we de data van deze VW Passat 1.6 TDI BMT bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
Provinciale wegenbelasting
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze VW op basis van 1499 kg en diesel.
Plus- en minpunten
Voordelen
- Goede prijs/kwaliteit verhouding
- Betrouwbaar
- Goede afwerking
- Ruim interieur
- Comfortabel
Minpunten
- Beperkte trekkracht
- Kans op motorproblemen
- DPF-problemen bij korte ritten
- Olieverbruik bij oudere exemplaren
- Wegenbelasting relatief hoog
Volledige analyse
Kenteken 79-RLT-8 is een zwarte Volkswagen Passat uit 2011 met een 1598cc motor. Dit is de 1.6 TDI Comfortline BlueMotion, een zuinige middenklasser met handgeschakelde versnellingsbak en voorwielaandrijving. Nieuwprijs was destijds €33.950. Dit rapport geeft een eerlijk, technisch onderbouwd beeld voor de Nederlandse koper.
## Motorcode en techniek De 1.6 TDI (1598cc, 77pk) in de Volkswagen Passat 2011 heeft meestal motorcode **CAYC**. Dit is een moderne common-rail dieselmotor met turbo, ontwikkeld voor lage CO₂-uitstoot en zuinig rijden. De motor is technisch verwant aan die in de Audi A3, Seat Leon en Skoda Octavia uit dezelfde periode. De CAYC-motor is bekend om zijn zuinigheid, maar kent ook enkele aandachtspunten.
## Transmissie en rijgedrag De Passat 1.6 TDI Comfortline BlueMotion uit 2011 heeft een handgeschakelde 5-bak. Deze transmissie is over het algemeen betrouwbaar, mits tijdig onderhouden. Problemen met de koppeling of versnellingsbak komen weinig voor, maar slijtage van de koppeling na 150.000 km is normaal. Onderhoudskosten voor de handbak zijn laag vergeleken met een DSG-automaat. De voorwielaandrijving zorgt voor stabiel en comfortabel rijgedrag, typisch voor de Passat.
## Verbruik, wegenbelasting en onderhoud **Verbruik (WLTP vs praktijk):** - **WLTP:** ca. 4,2 l/100km (CO₂: 109 g/km) - **Praktijk:** 5,0–5,5 l/100km is realistisch bij gemengd gebruik. Korte ritten en stadsverkeer kunnen het verbruik doen oplopen. **Wegenbelasting (2025, Nederland):** Voor een diesel met 77pk betaal je circa **€45 per maand** (€540 per jaar). **Onderhoudskosten per jaar:** - **APK:** ca. €35–€50 - **Kleine beurt:** €200–€300 - **Grote beurt:** €400–€600 - **Reparaties:** Gemiddeld €500–€1000 per jaar bij oudere exemplaren, afhankelijk van staat en onderhoudshistorie. **Waardebehoud:** De Passat 1.6 TDI uit 2011 heeft een redelijk waardebehoud voor een diesel middenklasser. Een goed onderhouden exemplaar met gemiddeld kilometerstand (150.000–200.000 km) heeft een **marktwaarde van €5.000–€8.000** in 2025, afhankelijk van uitvoering, staat en onderhoud.
## Voordelen en nadelen **Voordelen** - **Zeer zuinig** in verbruik, ook in de praktijk - **Lage CO₂-uitstoot** en daardoor gunstige bijtelling (voor zakelijk gebruik) - **Comfortabel en ruim** interieur, typisch Passat - **Betrouwbare handbak** met lage onderhoudskosten - **Goede wegligging** en stilte in de cabine - **Redelijk waardevast** voor een diesel uit deze klasse **Nadelen** - **Beperkte trekkracht** (77pk), vooral vol beladen of op de snelweg - **Kans op bekende motorproblemen** (zie hieronder) - **DPF-problemen** bij veel korte ritten - **Olieverbruik** kan oplopen bij oudere exemplaren - **Interieurkwaliteit** kan achterblijven bij duurdere uitvoeringen - **Wegenbelasting** relatief hoog voor een compacte diesel
Deze zwarte Volkswagen Passat met kenteken 79-RLT-8 uit 2011 is een zuinige, comfortabele middenklasser met een betrouwbare handgeschakelde versnellingsbak. De 1.6 TDI-motor is technisch modern, maar kent enkele aandachtspunten die bij aankoop en onderhoud meegenomen moeten worden. Goed onderhouden exemplaren bieden veel rijplezier tegen lage gebruikskosten, maar let op de bekende problemen en onderhoudshistorie.
Opties
Standaard opties
Extra opties
Voertuig historie
Tijdlijn
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Volledige historie beschikbaar
Keuringsresultaten
APK keuring details: 52
APK keuring details: 39
APK keuring details: 11
De band heeft onvoldoende profiel
APK keuring details: De band heeft onvoldoende profiel
Ruitensproeiers werken niet, Band met laag profiel
APK keuring details: Ruitensproeiers werken niet, Band met laag profiel
APK keuring details: 23
De bandenspanning is niet correct, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht, Band met laag profiel
APK keuring details: De bandenspanning is niet correct, Ruitenwissers zorgen voor slecht zicht, Band met laag profiel
APK keuring details: 34
APK keuring details: 45
Voertuigfoto's
Juridische status
RDW Registratie
Kentekenregistratie Nederland
Verzekeringsstatus
Aansprakelijkheidsdekking
APK Keuring
Periodieke veiligheidskeuring
Herkomst
Herkomst voertuig
Technische specificaties
Motor & Aandrijving
Opbouw & Indeling
Dimensies & Gewicht
Performance & Efficiëntie
Vragen over VW Passat 1.6 TDI BMT (79-RLT-8)
Wat is de APK status van 79-RLT-8?
De APK van 79-RLT-8 is verlopen op 27-11-2025. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.
Is 79-RLT-8 een import auto?
Nee, 79-RLT-8 is geen importvoertuig. Het voertuig is oorspronkelijk in Nederland geregistreerd en heeft zijn volledige leven in Nederland doorgebracht.
Hoeveel eigenaren heeft 79-RLT-8 gehad?
79-RLT-8 heeft 4 eigenaren gehad volgens de RDW registratie.
Hoe zuinig is de Passat 1.6 TDI?
WLTP verbruik is ca. 4,2 l/100km, praktijkverbruik ligt meestal tussen 5,0 en 5,5 l/100km.
Wat is de wegenbelasting voor deze auto?
Circa €45 per maand (€540 per jaar) in 2025.
Hoe betrouwbaar is de 1.6 TDI motor?
Over het algemeen betrouwbaar, maar let op turbo, DPF en timingketting bij oudere exemplaren.
Wat zijn de onderhoudskosten?
Kleine beurt €200–€300, grote beurt €400–€600. Reparaties kunnen oplopen tot €1000 per jaar bij oudere auto's.
Hoeveel pk heeft de 1.6 TDI?
77 pk (57 kW).
Wat is de actuele marktwaarde?
Tussen €5.000 en €8.000 afhankelijk van staat, kilometerstand en onderhoud.
Veel voorkomende klachten
Turbo problemen
Turbo kan defect raken, vooral bij oudere exemplaren of bij gebrek aan onderhoud.
Symptomen:
Verminderde prestaties, rook uit de uitlaat, waarschuwingslampje motor.
DPF-problemen
Roetfilter kan verstopt raken bij veel korte ritten.
Symptomen:
Waarschuwingslampje, verminderde prestaties, hoger brandstofverbruik.
Olieverbruik
Sommige exemplaren verbruiken veel olie.
Symptomen:
Olielampje, blauwe rook uit de uitlaat, regelmatig olie bijvullen.
Timingketting slijtage
Timingketting kan slijten, vooral bij gebrek aan onderhoud.
Symptomen:
Ratelen bij koude motor, motorstoring, mogelijk motorschade.
Injector problemen
Injectoren kunnen vervuild raken of defect gaan.
Symptomen:
Onregelmatig stationair toerental, verminderde prestaties, hoger brandstofverbruik.
Milieuzones Toegestaan
Met deze diesel mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten VW
Voor dit specifieke model en bouwjaar (vw uit 2011) hebben we geen structurele, grote ontwerpfouten in onze database. Regulier onderhoud en een logische kilometerstand blijven uiteraard de belangrijkste pijlers voor een goede aankoop.
Financieel & Praktisch
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1499 kg. Dat is 25% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.
Verder kijken & Vergelijken
VW Passat 1.6 TDI BMT in Nederland
| Auto | Nummerplaat |
|---|---|