Kenteken check K-176-HG
APK verlopen - 4+ eigenaars - 269.700 km (peildatum apr 2024)
Let op: 12 bevindingen voor K176HG
Basisgegevens
Betrouwbaarheid Audi A4 Avant 2.0 TDI (2011) – Kenteken K-176-HG
Waardebehoud Audi A4 Avant 2.0 TDI (2011) – Kenteken K-176-HG
Onderhoud Audi A4 Avant 2.0 TDI (2011) – Kenteken K-176-HG
Veiligheid Audi A4 Avant 2.0 TDI (2011) – Kenteken K-176-HG
Prestaties Audi A4 Avant 2.0 TDI (2011) – Kenteken K-176-HG
Overzicht gegevens
Deskundige beoordeling
Wanneer we de data van deze Audi A4 Avant 2.0 TDI bestuderen, vallen direct een paar belangrijke zaken op. Met 4 eigenaren vertoont deze auto een normaal verloop in bezit voor zijn leeftijd.
Provinciale wegenbelasting
Schatting van de motorrijtuigenbelasting per kwartaal voor deze Audi op basis van 1600 kg en diesel.
Voordelen & Nadelen
Voordelen
- Ruime interieur en bagageruimte
- Goed brandstofverbruik
- Betrouwbaarheid van de handmatige transmissie
- Lage wegenbelasting
- Praktische optie voor dagelijks gebruik
Minpunten
- Mogelijke motorproblemen zoals timing chain en turbo issues
- Olieverbruik kan voorkomen
- Lage waardebehoud
- Beperkte opties voor moderne technologie
Volledige analyse
Kenteken K-176-HG is een blauwe Audi A4 Avant uit 2011 met een 1968cc motor. Deze combi is uitgerust met een handmatige transmissie en is voorzien van een 105 pk sterke diesel motor. De nieuwprijs van deze auto was €47.180.
De motorcode voor de 1968cc motor in de Audi A4 Avant is niet expliciet vermeld in de beschikbare bronnen, maar het gaat om een 2.0 TDI motor met vier cilinders. Bekende problemen met deze motor zijn onder andere timing chain issues, turbo problemen, en injectoren die kunnen falen. Ook kan er sprake zijn van olieverbruik.
De handmatige transmissie in de Audi A4 Avant is over het algemeen betrouwbaar, maar kan soms last hebben van slijtage aan de koppeling en versnellingsbak. Onderhoudskosten voor de transmissie zijn relatief laag, maar regelmatige service is essentieel.
Het brandstofverbruik van de Audi A4 Avant 2.0 TDI is volgens de WLTP-normen ongeveer 5,5 liter per 100 km, maar in de praktijk kan dit variëren afhankelijk van de rijstijl en omstandigheden. De huidige marktwaarde van deze auto ligt rond de €8.000 tot €12.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand. Onderhoudskosten per jaar zijn gemiddeld €500 tot €1.000 voor APK en service. De wegenbelasting voor een 105 pk dieselauto in Nederland is ongeveer €150 per jaar.
Voordelen van deze auto zijn de ruimte, het brandstofverbruik en de betrouwbaarheid van de handmatige transmissie. Nadelen zijn de mogelijke motorproblemen en de relatief lage waardebehoud.
Deze blauwe Audi A4 Avant met kenteken K-176-HG uit 2011 is een praktische keuze voor wie een ruime combi zoekt met een redelijk brandstofverbruik. Echter, potentiële kopers moeten rekening houden met mogelijke motorproblemen en de onderhoudskosten.
Opties
Standaard opties
Extra opties
Voertuig historie
Gebeurtenissen
Eigenaar wijziging
Laatste tenaamstelling geregistreerd
Kilometerstand
XXX,700 km geregistreerd
Eerste toelating
Voertuig geregistreerd in Nederland
Volledige historie beschikbaar
Keuringsgeschiedenis
Dimlicht verkeerd afgesteld
APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld
APK keuring details: 36
Dimlicht verkeerd afgesteld
APK keuring details: Dimlicht verkeerd afgesteld
Voertuigfoto's
Registratie & Status
RDW Registratie
Kentekenregistratie Nederland
Verzekeringsstatus
Aansprakelijkheidsdekking
APK Keuring
Periodieke veiligheidskeuring
Herkomst
Herkomst voertuig
Technische specificaties
Motor & Aandrijving
Opbouw & Indeling
Dimensies & Gewicht
Performance & Efficiëntie
Vragen over Audi A4 Avant 2.0 TDI (K-176-HG)
Wat is de APK status van K-176-HG?
De APK van K-176-HG is verlopen op 28-07-2024. Voor gebruik op de openbare weg is een nieuwe APK keuring vereist.
Is K-176-HG een import auto?
Ja, K-176-HG is een importvoertuig. Dit betekent dat het voertuig oorspronkelijk in het buitenland is geregistreerd en later naar Nederland is geïmporteerd.
Hoeveel eigenaren heeft K-176-HG gehad?
K-176-HG heeft 4+ eigenaren gehad volgens de RDW registratie. Het plusteken (+) geeft aan dat er mogelijk meer eigenaren zijn geweest.
Wat is de gemiddelde brandstofkosten per jaar voor de Audi A4 Avant 2.0 TDI?
Gemiddeld verbruikt deze auto ongeveer 5,5 liter per 100 km. Met een jaarlijkse rijafstand van 20.000 km, kost dit ongeveer €1.500 per jaar aan brandstof.
Hoeveel kost de wegenbelasting voor een 105 pk dieselauto in Nederland?
De wegenbelasting voor een 105 pk dieselauto in Nederland is ongeveer €150 per jaar.
Wat is de huidige marktwaarde van de Audi A4 Avant 2.0 TDI uit 2008?
De marktwaarde ligt tussen de €8.000 en €12.000, afhankelijk van de staat en kilometerstand.
Wat zijn de onderhoudskosten per jaar voor de Audi A4 Avant?
Gemiddeld liggen de onderhoudskosten tussen de €500 en €1.000 per jaar voor APK en service.
Welke transmissie heeft de Audi A4 Avant 2.0 TDI?
Deze auto heeft een handmatige transmissie.
Wat is de motorcode voor de 1968cc motor in de Audi A4 Avant?
De exacte motorcode is niet expliciet vermeld in de beschikbare bronnen, maar het gaat om een 2.0 TDI motor.
Veel voorkomende klachten
Timing Chain Problemen
De timing chain kan slijten en vervangen moeten worden, wat kostbaar kan zijn.
Symptomen:
Geluiden bij het starten, slecht presteren
Turbo Problemen
Turbo's kunnen falen, wat leidt tot verminderde prestaties.
Symptomen:
Minder vermogen, rook uit de uitlaat
Olieverbruik
Sommige modellen kunnen meer olie verbruiken dan normaal.
Symptomen:
Lage olieniveau
Milieuzones Toegestaan
Met deze diesel mag je in 2026 probleemloos alle Nederlandse milieuzones in (inclusief Amsterdam, Rotterdam en Utrecht). Er zijn voorlopig geen restricties te verwachten.
Aandachtspunten Audi
Let op de EGR-klep en het roetfilter. Bij deze TDI-motoren uit deze periode slippen deze vaak dicht als er veel korte stukjes mee gereden zijn. Ook is dit de generatie van de 'sjoemelsoftware'-update, wat soms tot nukkiger rijgedrag leidt.
Financieel & Praktisch
Gewicht & Benchmark
Deze auto weegt 1600 kg. Dat is 33% zwaarder dan het gemiddelde (1200 kg) in de klasse 'Hatchbacks'. Dit zorgt vaak voor een betere wegligging en veiligheid, maar resulteert wel in een hogere wegenbelasting en brandstofverbruik.